Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Nikad ljepsi dobitak na kladionici..Cekao sam Napoli 3,5 koeficijent. O da.

I dalje je 99,99% Inter prvak,ali ne bi bilo lose da se ponovi ona sezona,mislim da je bila 1999,kad je Lacio bio 7 bodova ispred Milana.

Edited by Just Like a Timepiece

Share this post


Link to post
Share on other sites

Стварно нема смисла. Како то да Росетијев кум суди премијерлигашке мечеве? Неправда.

 

Rosetijev kum je na klupi Mancestera.Zaboravljas da je Fergijev sin krsten u crkvi Sveta Bernadeta,a kum mu je Roseti.I Morati je krsten tamo.Isto od strane Rosetija.Sve su to lopovski kanali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moggi-santo-subito-crop.jpg

 

Kako onaj Inter mrtvo igra, Murinjo je potpuno podbacio na tom planu. Sve je to super, imaju +7 i vjerovatno uzimaju skudeto(mada i sad je to u pitanju, sa onakvim pristupom). Ali veze nemaju, muce loptu, ispucavaju duge lopte na Ibrahimovica. Mjesto da malo stanu, organizuju koju akciju.. jebi ga, vise je i Zlatku dosadilo da sam nosi citavu ekipu. Protiv Sampdorije su sve ispucavali loptu, pa sto naprave. I onda im kao nesto smeta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rosetijev kum je na klupi Mancestera.Zaboravljas da je Fergijev sin krsten u crkvi Sveta Bernadeta,a kum mu je Roseti.I Morati je krsten tamo.Isto od strane Rosetija.Sve su to lopovski kanali.

 

 

Modji nije krsten u Svetoj Bernadeti. :da: Niti mu je kumovao sudija monstrum. :da: Tako da tvoj komentar nije na mestu. :da:

:) :) :)

 

:rockdevil:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da verujem kakva su dva penala dosudjena Milanu (doduse jedan cist nije) , cita kradja , sve se radi svesno kako bi se omeo Juventus u nameri da bude drugi , ne znam kojim je tajkunima u interesu da rushi najlegendarnije klubove tipa Liverpul i Juventus stvarajuci jedan novi izvestaceni bezdusan i vestacki fudbalski poredak zasnovan na sumnjivim uspesima Mancestera i Intera .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da verujem kakva su dva penala dosudjena Milanu (doduse jedan cist nije) , cita kradja , sve se radi svesno kako bi se omeo Juventus u nameri da bude drugi , ne znam kojim je tajkunima u interesu da rushi najlegendarnije klubove tipa Liverpul i Juventus stvarajuci jedan novi izvestaceni bezdusan i vestacki fudbalski poredak zasnovan na sumnjivim uspesima Mancestera i Intera .

 

nazalost,to je surova realnost. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realno gledajuci, Juve i Inter igraju dekadentni fudbal. To se najbolje vidi u evrokupovima, zato ja cijenim AC Milan jer ima igru(iako im je gazda najveci mafiozo u Italiji i nadalje). Nose se lagano sa najvecim velikanima, dok Interu neki Anortozisi uvaljuju 2 komada kao od sale. Ocekivao sam da ce Murinjo donijeti poboljsanje u igri, al ispade da Inter igra jos gore nego pod Mancinijem. Iako portugalca smatram jednim od najjacih trenera na svijetu, ipak bih volio da se Mancio vrati na klupu. Bar su se mogle gledat fine i izgradjene akcije, a ne ovo silovanje lopte sa dugim ispucavanjima pa sto Ibrahimovic napravi. A sto se tice Juventusa, njih ne bih ni komentarisao. Raspad sistema, samo ih karakter drzi ovako visoko. Trener je totalni kreten, citam njegove intervjue i ne mogu da vjerujem koliko je glup.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...