Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Могуће. :) Разгледам галерије стадиона у једној групи на фејсу, те сам налетео на ову слику. :)

Edited by Вуду шнеле Неле

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam siguran koliko je Kasano igrac za top klubove. Ove godine igra strasno dobro, odlican je tehnicar, ima pregled igre itd. Malo je takvih igraca u Italiji trenutno, ali ono sto je problem jeste kako se nosi sa pritiskom. Psihicki je labilan, mada pokazuje znake da je konacno sazreo i kao osoba. Nema vise njegovih ispada i slicnih sranja, ali je njegov transfer veliki rizik. Ne vjerujem ipak da ce Juventus ponudit Djovinka u zamjenu za njega, al vidjecemo.

 

Ibrahimovic izgleda napusta Inter dogodine, Real ce po svoj prilici dobro da se otvori. A obzirom da bi se napad Intera tako sveo na Balotelija(Adriano raskinuo ugovor, Crespu i Kruzu istice sad u julu), ocekivano je da Inter potpuno renovira napad. Vraca se Akvafreska, a u igri su i neka mnogo jaka imena evropskog fudbala. Koliko citam, najblizi su dovodjenju Milita iz Djenove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliko je pitanje koliko je i Milito kalibar za velike klubove.Celu karijeru je igrao po pilicarskim timovima,a i ruku na srce on bas i ne spada u napadacki vrh.Sumnjiv je on.Mislim da bi Inter,u slucaju odlaska Ibrahimovica,trebao naci mnogo kvalitetnije resenje.

 

Sto se tice Kasana...ne bih ga voleo videti u Juventusu.A o ovom "transferu" da ne pricamo.Mislim da bi Kvaljarela bio mnogo bolje resenje.Trebace jos jedan napadac svakako,posto Trezege najverovatnije kupi prnje,i u tom slucaju Kvaljarela je odlicno resenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni je Milito neko osrednje rjesenje, al sam ga samo naveo kao najizvjesnije. Ima 30 godina, nije se probao u nekom od najjacih klubova.. glupo mi je dat pare za njega, bolji je Kvaljarela obzirom i na godine i na igracki potencijal. Ne znam sto se frljaju tolikim parama za argentinca, bolje da na kraju forsiraju Akvafresku koji je njihov igrac i dolazi za dzabe. A ovamo kao zamjena za Ibrahimovica, moguci su Eto il Vilja(neko spominje Toresa, navodno je Liverpul zapao u govna sa dugovima pa ce malo da rasprodaju ekipu). Al cisto sumnjam, kupice neke osrednje i precjenjene igrace pa ce opet da kukaju sledeceg marta dje su to pogrijesili. E jedino ako dovedu Riberija il Vilju, mogu se dogodine uzet u obzir za neke vece domete u LS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...