Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Da,ali mi ovde pricamo o Juventusu.O klubu iz Italije.Nece biti toliko ofanzivno.

 

Ja preferiram romboidnu izvedenicu iz 4-4-2.Dakle,4-1-2-1-2.

nije ni lose tako...

 

milan bi imamo super varijantu sa kakom i ronaldinjom iza pata...par puta su to i igrali...samo sa 4 odbranbena...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

PES je samo za drndanje i nista vise.Igrao sam neki dan PES 2009...sunce ti jebem,koja katastrofa.FIFA 2001 je bolja od tog neopevanog smeca.

 

Nego,na temu...u principu,sve varira i zavisi od onog sto trener zeli i kakve igrace ima na raspolaganju.Ne mozes ti igrati formaciju sa zadnjim veznim,dva krila,i prednjim veznim,ukoliko nemas adekvatne igrace.Kao sto Juve recimo nije imao ove sezone.Ali,od sledece to ce biti izvodljivo.nazad Sisoko,na krilima Djovinko i Kamoranezi (iako bih ja tu voleo i drugi izbor,posto je Kamo jako podlozan povredama u poslednje vreme),ispred Dijego.Ali opet,sve zavisi od trenera koji bude dosao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne,nisu mi bitniji,ali su mi podjednako bitni kao i sustina.Sto se tice komparacije sa FIFA,gameplay u PES 2009 je desetostruko jadniji i nerealniji od FIFE.I ovogodisnja FIFA me je razocarala,ali je u poredjenju sa PES-om blago. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igraj PES6 i ćuti. :) Dobar je Jelen Superliga peč za devetku. Ubačeni stadioni, reklame pored, navijanje, ma sve urađeno sjajno, kao da gledam prenos. Čak su stavili i RTS2 u gornji desni ugao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam takav patch za FIFA 2007.Bukvalno ista stvar,stadioni,navijanje,reklame...sve.Sa tim sto kada igras manager mode,jos mozes potpisivati ugovore za sponzorstva sa domacim medijima i firmama. :da: Sjajno. :rockdevil:

 

Је л' се спомињу у том менаџер моду чика Толе и Мишковић јуноша? :)

Edited by Вуду шнеле Неле

Share this post


Link to post
Share on other sites

Интер МОРА да уради нешто у ЛШ следеће године. Мурињова прва сезона није ни била време кад се очекивало то од њих, али ако и следеће године испадну радно, биће то равно катастрофи. Додуше, ако опет наиђу на Јунајтед џаба им све. :mhihi:

 

За Лемија:

 

DJ Krmak - Odigro sam keca na Juventus

 

Odigro saaaaaaaaaaaaam keca na Juventus

svoje zivce ja iskidah tada

samo papci izgube kod kuce

a mogli su dati pet komada

 

Dosla Barca u gostima, igrala se djeca

uhvatih i Celsi iz keca u keca

Inter remiziro, i to sam fiksiro

samo Juve da dobije pa sam profitiro

 

Odigro saaaaaaaaaaaaam keca na Juventus

svoje zivce ja iskidah tada

samo papci izgube kod kuce

a mogli su dati pet komada

 

Sve dok nije pocelo zaustavno vrijeme

mislio sam da rijesicu novcane probleme

a onda od jednom, grom iz vedra neba

primise ga papci, tako mi i treba

 

Odigro saaaaaaaaaaaaam keca na Juventus

svoje zivce ja iskidah tada

samo papci izgube kod kuce

a mogli su dati pet komada

Edited by Scouse Buster

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve je to lepo i krasno,inter je vec godinama najbolji,al neveovatno koliko ne podnosim taj klub,uvek navijam protiv njih...nikada oni nece nista uraditi u ligi sampiona...oni osvajaju titule pobedjujuci lece,bolonju i ostale invalide...tako i treba,na tome se osvaja sampionat...al u evropi su niko i nista...

Share this post


Link to post
Share on other sites

to jeste,al imaju 3 titule,neka bude da su najbolji...oni u evropi mogu da prodju takmicenje po grupama i to je to...uvek u grupi imas ekipe koje su u rangu bolonje...takve su ekipe za njih...mislim da su milanu vratili bodove kasnije...nisam siguran,znam da nekom jesu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve je to lepo i krasno,inter je vec godinama najbolji,al neveovatno koliko ne podnosim taj klub,uvek navijam protiv njih...nikada oni nece nista uraditi u ligi sampiona...oni osvajaju titule pobedjujuci lece,bolonju i ostale invalide...tako i treba,na tome se osvaja sampionat...al u evropi su niko i nista...

U Evropi nista ne mogu da urade , jer su kao prvo uklet klub ,a kao drugo trenutno je Calcio kikiriki liga naspram engleske i spanske lige , to je cinjenica vec proteklih najmanje 2-3 godine , ali sledece sezone ocekujem povratak jakog Juventusa i Milana i u Italiji i u Evropi, a onda ce se Inter naci na tradicionalno 3-4 mestu .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...