Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Po meni je 'pilicarskiji' tim koji svoj prevelik novac trosi na namjestanje utakmica umjesto na kupovinu dobrih fudbalera. Otkad ste se vratili iz Serije B, nista ozbiljno niste uradili ni u Evropi ni u Italiji. Zasto? Zato sto vise ne smijete podmicivati sudije.

 

:):):)

 

A zamrznuti racuni,krs od tima koji trenutno ima Juventus i te fore? To nista?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvi deo nema veze sa zivotom.Za drugi deo si u pravu,da Juve nije uradio nista od povratka u serie a,ali procitaj post El Karnisera od iznad,i onda malo razmisli zasto Juve nije nista uradio.Ako vec ne pratis desavanja u klubu i nisi upoznat sa timom,nemoj lupati gluposti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pratim desavanja u klubu jer me ne interesuje, iskreno, ja samo znam da vam je par titula oduzeto jer su stecene sa carapom na glavi, i da nakon Calcopoli afere apsolutno nista niste uradili (osim osvajanja Serie B). Vrijeme bi bilo da tim sa takvim imenom uradi nesto postenim putem. Nije odavno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, jedna.

Nju ste neposteno stekli.

Otkad ste prestali namjestati, ne mozete meda.

To je to.

 

I na kraju, vjerovao ti meni ili ne, ja bih volio da Juventus dokaze suprotno, i da osvoji dogodine nesto, zarad italijanskog fudbala koji najvise cijenim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa covek ne prati.Ali bitno da se plete.

No,Juventusu ce trebati jos jedno vreme da se oporavi.Imam neki osecaj da ce ovo leto proci dobro na transfer marketu.Eto,Dijego i Kanavaro (koliko god je istina da je sada rupcaga,u svakom slucaju je za trenutne pajsere iz Juventusove odbrane doktor nauka) su vec reseni,i ocekuje se jos nekoliko jakih pojacanja.Ali da bi se stvorio konkurentan tim,treba vremena.Pogotovo nakon onakvog sakacenja kakvo je Juve doziveo.

 

Nisam rekao nika\d da je Juventus los tim, samo sam odgovorio Lemiju, kad je on rekao da je Roma 'plilicarski' tim, ja sam rekao da je bolje biti 'pilicarski' tim, kako on kaze, nego varati i namjestati utakmice.

 

Pa nije bolje,ali ajde,zivi u zabludi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...