Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

није питање шта они хоће. по последњим писањима, добиће 20 милиона, и то је то. верујем да ће бити пресрећни. то је највише пара што су икада добили од било ког трансфера.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A taj Pato je precenjen u pm je precenjen.Prosecan igrac za Djenovu i Torino.
Ovo moze da izjavi samo neko ko ne prati talijanski fudbal. Pato je skoro izgradjen igrac, a ima samo 19 godina. Zabija efektne golove, brz je, odlican tehnicar, dribler.. samo jos malo da napreduje na mentalnom planu(obzirom da je i dalje klinac, tek prosao punoljetsvo). U ovom trenutku, mnogo je bolji do Interovog vunderkida Balotelija, koji ima potencijala ali se ne pita sa svojom glavom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije se pokazao? Odigrao 59 utakmica, dao 26 golova za 2 godine u Milanu. Malo li je za nekog 19o godisnjaka? Golovi govore za njega, a ko je pratio utakmice Milana, mogao je primjetiti da je Pato konstantna opasnost za gol. Kompletan napadac, jedino mu igra glavom nije jaca strana jer nema neku visinu. Jebi ga, ako je Patak osrednji napadac i igrac za Djenovu i Torino, onda su Messi i Kristijano Ronaldo fudbaleri koji bi se nekako ugurali u prvi tim Juventusa ili Rome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pato je već odličan, a biće fantastičan ako se ne uobrazi i ako ga zaobiđu povrede.

Na Indeksu sam pročitao da je Džeko potpisao predugovor sa roso-nerima. Fala kurcu da oni dovedu nekog mladog igrača.

Šta se događa sa Ronaldinjom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

U principu,on uopste nije lose odigrao sezonu.Prvi deo sezone je bio jako dobar...zabijao golove,delio lopte...ali u drugom ga Anceloti poceo ostavljati na klupi.Meni je zao sto on propada...to je definitivno,uz Zidana i Ronalda (originalnog,ne ovog sa buvljaka) najbolji igrac koga sam ja gledao (Maradona je vec zalazio kada sam ja poceo pratiti fudbal).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maradone se ne sećam, ali ove dvojice da i to jako dobro i mislim da su bogovi fudbala, a Ronaldo to nikada neće postići zbog svog ponašanja. Jednostavno, ne postoji osoba koja može da mrzi Zidana, Ronalda i Ronaldinja. Divim se Ronaldinju zbog toga što je UVEK bio nasmejan, što nije folirant i što je radio neke neverovatne stvari koje je teško i zamisliti, a ne izvesti.

Jedino sam ga psovao kad je dao gol mentolu Simanu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kanavaro je car. :da: Zasto mrzi Zizua,nemam pojma.Ali nebitno,Fabio je car.

Ma ima u ovom fudbalu i uzivanja...uzivanje je bilo gledati Barsu ove sezone...tekmi dobrih koliko hoces...ono sto zaista nedostaje fudbalu jesu cirkusanti kao Igita,Rozer Mila,Valderama,Cilavert i slicne budletine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

...ono sto zaista nedostaje fudbalu jesu cirkusanti kao Igita,Rozer Mila,Valderama,Cilavert i slicne budletine.

 

Слажем се, све лафови у срцу. Паре фудбал кваре. Е, да...и Клаудио Коканиђа!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...