Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Pih. STvarno nemam sta reci. Samo bi makar volio da Stankovic jednom u zivotu pruzi partiju protiv Francuza u reprezentaciji, onako kako moze u Interu. Ostalo, mogu samo da se nadam da je sledeci derbi nas, i da ce Roma i Juventus sutra da odigraju nerijeseno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije uprava kriva sto su popusili od veceg,jaceg i boljeg.

 

Fina igra i zasluzena 3 boda.Drago mi je sto su dobro startovali sezonu i ne gube bodove na ovakvim pilicarskim utakmicama.Diego sjajan,zabi dva komada kralj,poceo je sa sambom.Felipe Melo masina,uvalio sa 25 metara gol.Ajmo dalje,do skudeta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

FORZA JUVE!

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

A jebes mi sve sa ovim prenosim, kako to da niko normalan nije uzeo prava? Arena-sport koji je to kanal?

 

FORZA JUVE!

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

A jebes mi sve sa ovim prenosima, kako to da niko normalan nije uzeo prava? Arena-sport koji je to kanal?

Share this post


Link to post
Share on other sites

FORZA JUVE!

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

A jebes mi sve sa ovim prenosim, kako to da niko normalan nije uzeo prava? Arena-sport koji je to kanal?

 

FORZA JUVE!

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

A jebes mi sve sa ovim prenosima, kako to da niko normalan nije uzeo prava? Arena-sport koji je to kanal?

 

Ni vi u Srbiji niste imali gdje gledati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, napokon jedna prava igracina, mada ni Melo nije los :da:

 

Ne da nije los,nego je masina. :da:

 

Naravno da je kriva zato što su od pojačanja doveli samo Gubertija i Burdiza, a prodali Akvilanija, i što Kaset počinje utakmicu umjesto Mote.

 

Mogli su dovesti i Isusa Hrista,opet bi dobili 3 komada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...