Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

A dobro,poredjenja sa Portom nisu bas realna,ipak je Juve klubcina i ima jako dobar tim sada,nikako ne mozes porediti sa Portom.Ali je cinjenica da jos uvek to nije tim za takav uspeh,treba tu jos par kockica,ali to ce na godinu.Za sada,ja bih bio prezadovoljan skudetom i recimo ulaskom u cetvrtfinale LS,dok bi polufinale bilo sjajan uspeh.To je sasvim realno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije ni porto imao one sezone,ali nije sve u timu i imenima inace bi se kita ista moglo od reala.za sad,koliko moze da se objektivno procijeni po igri bice pata-pata za skudeto sa interom,dok ipak za LS sujmam pored ova 2-3 najozbiljnija kandidata da mozete ista uradit'.nego,tajm vil tel,ja se samo nadam da ce te opusteno k'o i svake godine izbacivat' one smrdljive geyjeve iz reala,prema lijepoj tradiciji.

 

Juve uvek bije Real, za juve u LS su opasni Englezi, mada sem Cezlija svi su oslabljeni, Smrt za Engleze su Spanci, tu su uvek neugodni Nemci. Da rezimiram Ove godine uzima italijanski klub, klasicno iz prikrajka. I ako je Inter razvalio milan, setite se godine kad je milan bio najslabiji uzeo je Liverpulu Titulu. Ako jedan od Italijanskih klubova dodje u finale bice zajebano, a ja tipujem na dva!

 

Da ne zaboravimo Barsa jeste uzela LS i mnogo je jaka, ali celzi je bio pokradan sto me bas boli kurac jer mrzim celzi :) Da li ce real sve one zvezde tako lako uklopiti je veliko pitanje. Mancester i Arsenal u startu odbacujem.

 

Moja procena Juve-Inter-Milan FINALE.

 

Da ponovim, ovo sto je milam izgubio 4-0 ne znaci nista to je klub koji kad nema jaku kvotu na kraju uradi mnogo!

Inter, ove godine i pored svih baksuza koje ih prate ima tim koji napokon moze da igra sa svakim jednako a mozda i bolje.

I Juventus, gladan i mocan novi igraci se uklopili kao da su godinama u timu, zakrpili su rupe, sad samo mogu da osvajaju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih volio da Juve udje u finale, i, po navici, izgubi :)

A za Milan, ne znam sta da ti kazem. Koliko god navijao za njih, nije problem u 4:0, vec kako je doslo do 4:0, toliko nezainteresovanosti nisam odavno vidio. Pola tima kao da razmislja o totalno drugim stvarima dok igra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,ali to je radio do pre 2-3 godine...kada su im igraci imali 33...sada kada imaju 36,jedva hodaju.Kakav crni Milan,to su soderi nevidjeni.Inter i Juve su jedini koji mogu u LS uraditi nesto.Ja bih jako voleo kada bi Juve daleko dogurao,ali mislim da skudeta treba biti prioritet.Treca zvezdica iznad grba!

 

PA, Juve kao tim koji stalno gubi finale, ako zapadne sa Milanom, slaba im nada. Mada ja ne vidim kako da Italijani osvoje ista pored Barse i Engleza, jos ako Real proradi, ne znam sta da ocekujem.

 

Po igracima i igri,Celzi je jedini engleski tim koji ima jacu ekipu od Juventusa i Intera.Mancester,Liverpul i Arsenal su na istom nivou,cak su u nekim segmentima zabari mnogo jaci.

I dajte ljudi,kakav Milan,dozovite se.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

PA, Juve kao tim koji stalno gubi finale, ako zapadne sa Milanom, slaba im nada. Mada ja ne vidim kako da Italijani osvoje ista pored Barse i Engleza, jos ako Real proradi, ne znam sta da ocekujem.

 

 

Ma kakvi bre, pa Englezi vise nece biti toliko jaki kao predhodnih godina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smesno , pobedi se sugava Roma i odmah se puca na LS :)

 

Milan nema sta da trazi , naletece na primer na Arsenal i bice 3-0, 0-3 , Interu je krajnji domet polufinale , svake godine slusham da neko drobi o njima da su jaki pa uvek popuse , ukleti je to klub .

 

Juventus moze dosta toga da uradi , svakom ce biti tesko protiv njih , realno imaju slabiji tim od Barselone , Reala , Celsija i Liverpula , ali prolse godine su bili krshina od tima naspram ove sezone pa su jedva izgubili od Celsija .

 

Daleko je josh pricati , ali sto se Juventusa tice , mislim da ako se u LS bude ukrstao sa Barselonom i Celsije nema sanse , pre svega zbog Ancelotija , sa svim ostalim timovima su sanse 50-50 % .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smesno , pobedi se sugava Roma i odmah se puca na LS :)

 

Milan nema sta da trazi , naletece na primer na Arsenal i bice 3-0, 0-3 , Interu je krajnji domet polufinale , svake godine slusham da neko drobi o njima da su jaki pa uvek popuse , ukleti je to klub .

 

Juventus moze dosta toga da uradi , svakom ce biti tesko protiv njih , realno imaju slabiji tim od Barselone , Reala , Celsija i Liverpula , ali prolse godine su bili krshina od tima naspram ove sezone pa su jedva izgubili od Celsija .

 

Daleko je josh pricati , ali sto se Juventusa tice , mislim da ako se u LS bude ukrstao sa Barselonom i Celsije nema sanse , pre svega zbog Ancelotija , sa svim ostalim timovima su sanse 50-50 % .

 

 

O prijatelju ti odmah o Liverpulu, kao sto rekoh Italijanima ne leze Englezi ali ne znaci u startu da je Juve slabiji od liverpula. Vama ne leze Spanci, seti se utakmice sa Atletikom i nezaboravne kradje.

 

Juve

Inter

Milan

Arsenal

Celzi

Man. Unt.

Liverpul

Barsa

Real

B. Minhen

 

Ovo su kandidati, a kao sto neko rece, niko nije ni sanjao da ce one godine u finalu biti Porto i Monako. Znaci sve je moguce.

 

Sto se Rome tice i Ranijerija :) :) :) E neka im je sa srecom :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smesno ,  pobedi se sugava Roma i odmah se puca na LS :)

 

Milan nema sta da trazi , naletece na primer na Arsenal i bice 3-0, 0-3 , Interu je krajnji domet polufinale , svake godine slusham da neko drobi o njima da su jaki pa uvek popuse , ukleti je to klub .

 

Juventus moze dosta toga da uradi , svakom ce biti tesko protiv njih , realno imaju slabiji tim od Barselone , Reala , Celsija i Liverpula , ali  prolse godine su bili krshina od tima naspram ove sezone  pa su jedva izgubili od Celsija .

 

Daleko je josh pricati , ali sto se Juventusa tice , mislim da ako se u LS bude ukrstao sa Barselonom i Celsije nema sanse , pre svega zbog Ancelotija , sa svim ostalim timovima su sanse 50-50 % .

 

kako to 'leba ti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...