Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Dosli su Groso,Kanavaro,Dijego,Melo.I otisao je Ranieri.Mnogo je jaci Juve ove godine.

 

Edit-Kuruze ne bulazni.

 

mislio sam na dio sa celzijem,a ovo sto sam boldovao ti govori sta mislim o juveu bez i sa njim,tj o njemu.co'eku treba zabranit' i igranje menadzera,a kamoli da vodi neki tim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakav je car abramovic svaka mu cast!i neka ga je sjeb'o,posrani ciganski drogas,majku mu cigansku jebem.zbog ovakvih kao sto je on nijesam gled'o shining,mater im jebem rumunsku cigansku u drob mrtvi.kako sam sinoc navij'o za one pedere od francuza iako je na stetu srbije,majku jebem i jednim i drugima.da kako moze i jedni i drugi da ne prodju,da se povampiri austrija zivot bi dao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Fiorentina organizira turnir: Humanitarne utakmice za pomoć ubogom Mutuu"

 

Hahahahahahaha, kako sam se nasmijao ovom naslovu :) :) :)

 

edit: ne seri da ce i Celzi da ucestvuje :) Ucestvuju na humanitarnom turniru od kojeg ce da uzmu 100% para. Pa jebem ti zivot :) :) :)

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.index.hr/sport/clanak/redir/448871.aspx

Kakav turnir! Jedni skupljaju pare za džankija, drugima zabranjeni transferi zbog otimanja igrača, treći se ne sećaju kad su nešto uradili bez nameštanja, a četvrti su Rumuni! Očekujem 2 - 1 ili 1 - 2 i 7+ na svakoj utakmici.

 

Ферги опасно кења. Кад је он доводио за велике паре и отимао Роми играче, нико није смео да се буни, а сад не ваља. Ово за Едуарда је још горе, па мене је било срамота кад Роналдо падне из чиста мира, а он сад прича глупости. Који му је курац више...

 

Poz! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Берлусконију шикнуо вишак спермуша од оргијања у мозак. Кака је плејмејкер, Јоветић шпиц.

Пре ће бити да се нада како би могао наћи замену за Шевченка, јер откад је овај прелазио у Челси, Милан нема брзоногог и квалитетног нападача...који трчи као луд и враћа се назад.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote ovaj Morati nije normalan. Nazvao Italijansku reprezentaciju ItaliJuve kao zali se sto ima toliko igraca iz Juventusa u reprezentaciji, pa kao da se uzmu neki iz Intera. Covek stvarno kenja kad ne treba

Edited by Lemurche

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...