Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

dodas onog majmuna iz afrike sto misli da je italijan...i to mu dodje na to...i sigurno imaju neke omladince negde u pjacenci,pistojezeu...na pozajmicama...ono crno govedo bi sada sa saplemenicima ganjalo imaplu po savani da imaju za rucak,a njega htelo pa ga italijani usvojili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako gadna utakmica, a tek Livorno-Milan. Juventus je stvarno cvrst, prava mashinerija. Kako su zatvorili prilaze poslije prvog gola! Znaci, samo da prvi uvale gol... doduse, treba vidjet kako ce to funkcionisat u LS, ova talijanska liga je kurton postala. Laciju falio Zarate, Pandev i Roki, ostatak ekipe penzioneri. Jedino Juve i Inter mogu da se bore za skudeto, al ja nakon ovog nocas blagu prednost dajem torinskim govnarima. Ipak su doktori za ove male utakmice gdje se skupljaju bodovi za titulu. Do derbija :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brata oborio Milan za 5000, a lepo sam mu rekao da ne igra na penzionere.

 

Kud meni to neko nije rekao, mater im jebem u pucku da im je jebem ja, oborise me za 30 Eura, aaaarrrrrrggghh!!!!!!!!!!

 

Danas ako Roma ne pobijedi Sienu, idem licno pred Trigoriju da im stakla polupam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledao sam Inter - Parma sad, i mis'im da je Inter napravio mnogo dobar pos'o sto je zamenio Ibrahimovica za Etoa... Ima duplo veci "work rate", vise je timski igrac, ne ljuti se kad ne dobije savrsen pas, a danas je pokazao da ume da resi utakmicu jednim sutem kad se protivnik zabije u bunker... voleo bih da vidim Inter jednom sa Balotelijem, Etoom i Militom napred, i Snajderom, Kabijasom i Stankovicem u sredini, al to mogu samo na PESu :)

Edited by krchulj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno mi nije jasno zasto ne forsiraju Djovinka.Ne kontam to.

 

Zato sto imaju Diega i Del Piera koji igraju ili mogu igrati iste pozicije.Diego je bolji,a Del Piero je Del Piero.Da igraju svi zajedno bas i ne moze,preterano je to ofanzivno.Ne verujem da ce se Djovinko ove sezone ustaliti u prvoj postavi,ali ce sigurno igrati vise nego kod sedog degenerika.Ja bih voleo da bude starter,ali mislim da sa ovakvim timom to nije izvodljivo.A da Diego greje klupu da bi mali igrao,to je ravno svetskom cudu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...