Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

U lemmy, fora ti je ko da imas 15 godina :)

 

Muci se Inter danas, ne znam kako ih Kaljari nije nabusio. Al tako se osvajaju bodovi, napadacki dvojac Milito-Eto'o je bas mocan. Samo da se uigra sredina, Kambjaso vrati u formu, i super. Na polovini sezone treba prodat onog Muntarija i liferovat Vieiru dje bilo, i onda fino dovesti Hernanesa iz Brazila. Hvali Interu jos tehnike na sredini, a brazilac je bas dobar srednjak koji igra malo povucenije i koji bi uz Kambjasa i Snajdera cinio vrlo kompaktnu i kreativnu sredinu. Uz to dodajmo Stankovica koji dobro igra od kad igra povucenije, i Zanetija koji standardno trci za dvojicu igraca. Nazalost, Thiago Motta je opet poceo da se povredjuje, i mislim da od njega nece bit leba ove sezone.

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahahaha, kako ga je dobro okarakterisao :haha:

 

Murinjo je inace mnogo nervozan, dobio je 'igrace' po svojoj zelji al mu je igra opet gola kita. Al treba vremena da se ekipa usemi, no ove godine mu je dobar rezultat i igra u LS obaveza. Mada cisto sumnjam, imam neki osjecj da nece ni grupu proci.

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazalost,to vise nije ni blizu starog Ronaldinja.Ja sam se zaista nadao da ce se vratiti,posto je on apsolutni kralj i najbolji igrac koji se pojavio u prethodnih 10 godina,i definitivno jedan od najboljih igraca svih vremena.Ali,jebiga,ocigledno da od toga nema nista...zaista velika steta,fudbalski genije i simpaticni smeker vise nikada nece biti stari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moggi_quiz.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-----

za skudeto ce se boriti samo inter i juve, inter prvi juve drugi, za trece i cetvrto mesto ce biti bas gusto, milan, doria, djenova, roma, fiorentina, lazio itd.

krivo mi je sto napoli igra lose, dobru ekipu imaju, voleo bih da oni budu cetvrti ali ove sezone tesko. izgleda da ce spaleti ili mancini zameniti donadonija u vrlo skoro vreme.

palermo sa zengom i pastoreom mi je isto simpatican, nadam se da ce izboriti kup uefa. djenova mi se isto svidja, flokari, krespo, zapater, krisito itd - dobar tim.

inter je ok ali im fali jos jedan vezni, da igra sa zanetijem i kambijasom iza veslija, zato sto su mota i viera skloni povredama i promenjljivoj formi, muntarija prodati, bas kao sto je rekao morbid god. izgleda da je transfer pandeva u januaru gotova stvar. princ djenove dijego milito ce se pokazati kao najbolji transfer leta, tj. vec to pokazuje. forza el principe!

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...