Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Haha, pa clan sam mozzart kluba, dobijam one liste, casopise i te fore pa i naucim nesto.. XD

 

Ma nije toliko strasno, Napoli realno nece moci da odrzi tako visoko mesto, takod a samo Romu treba da roknu..

 

Najveci problem je sto vise nemaju nekog da im resi utakmicu ko sto je pre radio npr Trezage.. uvede ga u 80min on u 84-om da gol.  Sad bas i nije nesto u formi. Del pjero je deda, a Jakvinta.. pa on je OK igrac ali samo to. 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad bi se nekako mister tompuz Lippi vratio, to bi bilo to. Stari lisac ne zna da omane.

 

Cini mi se da bi ova sezona vrlo lako mogla postati najgora sezona Juventusa posle one iz 1998/99.

 

 

Koje su beše mesto tada osvojili, peto? Znam da je tu celu sezonu Del Pjero bio povređen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sesti su bili.To je najgora sezona Juventusa od kako ih ja pratim.Ova se krece u slicnom smeru.

 

@Efenberg

Ma dobra je kurac...kakva dva igraca,samo u odbrani treba dva igraca.Vrhunska.U sredini dva vrhunska.I jedan vrhunski napadac.Na to dodaj normalnog trenera i ovo sto sada ima Juve,i onda mozemo pricati o dobroj ekipi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мурињо је водио просечни Порто па је постао првак Европе.

Све је у тренеру..Јуве има добар тим, али треба то све уклопити.

 

Наравно, тим се не прави преко ноћи...2-3 играча ове године, па 2-3 следеће.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno,ali ja ti govorim sta je tom timu potrebno da bi postao vrhunski,i da bi se uzimali trofeji.A to su 5 vrhunskih igraca,i vrhunski trener.Juventus nije klub koji treba da ima dobar tim,vec vrhunski tim.

Porto je imao duplo bolji tim od ovoga Juventusa kada je uzeo LS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мурињо је водио просечни Порто па је постао првак Европе.

Све је у тренеру..Јуве има добар тим, али треба то све уклопити.

 

Наравно, тим се не прави преко ноћи...2-3 играча ове године, па 2-3 следеће.

Pa nije bas prosecan... imali su tad dobre igrace. pola tima je sledece godine otislo u Barsu, Celzi.. to je valjda neki dokaz.. Deko, Karvaljo, jebem ,li ga ko je jos tad bio tamo..  

 

 

Juve ima dobar tim, ali da bi osvoio titulu, kao sto Lemi rece, fale mu neki EXTRA dobri igraci.

 

Mozete vi da pljujete Milan koliko ocete, ali Pato i Ronaldinjo buse mreze ove sezone. Ko u Juventusu to radi ove godine?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Једино је Челзи направио тим у два прелазна роке и узео титулу, али они нису куповали из највећих клубова већ из реално мањих екипа екстра играче жељне титула и то је упалило. То ниједна италијанска екипа не ради, ареално немају ни пара за то.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije bas prosecan... imali su tad dobre igrace. pola tima je sledece godine otislo u Barsu, Celzi.. to je valjda neki dokaz.. Deko, Karvaljo, jebem ,li ga ko je jos tad bio tamo..  

 

Deko,Karvaljo,Fereira,Bosingva,Manis,Tijago,Vitor Baia...malo li je?

 

 

Mozete vi da pljujete Milan koliko ocete, ali Pato i Ronaldinjo buse mreze ove sezone. Ko u Juventusu to radi ove godine?

 

Ne radi niko.Ali da se ne lazemo,koliko god sada usli u formu,Milan ima krs tim zreo za totalnu rekonstrukciju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Juventusova Odiseja/Golgota kroz Lemijeve postove - Sezona 2009/2010:

 

Jos jedna pobeda,fino se skupljaju bodovi.Samo nek se gomila.

 

 

Opustenih 2:0...nastavilo se sa gazenjem.Jakinta zabi opet,u sjajnoj je formi,takodjer me raduje sto je Markisio opet zabio,sjajno igra ove sezone...ali mi nije jasno zbog cega Ciro opet stavi onog raspalog Trezegea,a Amauri cami na klupi.

 

 

Jebiga,prvi poraz u sezoni,moralo se i to desiti.

 

Nije mi jasno zbog cega je Ciro zamenio Dijega sa De Ceglie...nema logike...i opet je igrao jebeni Poulsen. :icon_ne:

 

 

Koga?Juventus ganja iskljucivo italijanske trenere,a od toga nije nista bilo pa je Ciro bio logicno resenje.

 

Malo o Ranieriju:

 

Da,tako sam ljut sto su oteli tog vrsnog strucnjaka.

 

O Ciru:

 

Doktor nauka za sedog degenerika. :da:

 

 

 

Opet nereseno...jebo ih kurac nesposobni.

 

 

Nego,niko od vas ne prokomentarisa najvece karanje danas...lepo sam ja rekao ovim paprikanerima da ih Sampdorija ne treba brinuti.Petarda,i to kakva.Amauri ne da je igrao,vec je uvalio dva komada.Car.Napokon je usao u formu,4 komada na 3 tekme.Doktor Kjelini ponovo zavuce,zaista je masina.Ono sto me raduje je sto je Ciro u potpunosti nastavio sa taktikom 4-2-3-1,napokon sa Djovinkom i Kamoranezijem na krilima igra konstantno.Ovo stalno treba igrati,Melo i Sisoko ispred odbrane,Atomski mrav i Kamo na krilima,doktor Dijego ispred njih.

 

 

A jebiga sada,nije Ferara kriv sto je Kanavaro rupa,sto je Grigera rupa,sto mora stavljati Poulsena jer nema boljih resenja...stoji da je on neiskusan i da je dosta rano uleteo u celu pricu,ali za oscilacije su pre svega krivi igraci.

 

 

Soderi opet zduvali...paceri raspali...gotovo je prvenstvo,ne mora se vise ni igrati.

 

Odgovor meni (sad je razlika 7 bodova,a Milan ima utakmicu manje):

 

Puva u prkno...ko da Milan bezi 10 bodova...i ti lupetas

 

 

Nova katastrofa...dakle,kategoricki tvrdim da je ova odbrana najgora odbrana koju je neki veliki klub imao od kako ja pratim fudbal.I ponavljam,kada je Kjelini povredjen ili suspendovan,utakmica se ni ne mora igrati,neka je odmah predaju i ne gube vreme.Ocaj,katastrofa...toliko gresaka odbrane na jednom mecu,da bukvalno sva tri gola koja su primili su dali sami sebi...svaka cast Kanavaru na njegovoj karijeri,bio je zaista masina,genijalan igrac u svakom pogledu,ali on je sada teska krsina,i treba mu zabraniti da se bavi fudbalom.Zaista se nadam mu je ovo poslednja sezona,da ce na leto okaciti kopacke o klin i da nikada vise nece prici terenu na kome igra Juventus.O ostatku odbrane ne treba trositi reci,onaj Kaseres neka se nosi nazad u Barselonu,ili u tri picke materine,ili gde vec hoce.O kvalitetima celibat nejebaca Legrotaljea je uzalud trositi reci.

Ciro Ferara je ponovio svoju nadahnutu strategiju iz meca sa Bajernom...ostavio Grosa na klupi,i stavio Molinara!Naravno,lik je bio standardno katastrofalan,i na kraju ga je zamenio sa Grosom.Pri rezultatu 2:1 u korist protivnika,ti u 65.minutu menjas bekove!Eeeeeeeeej!!!Koji si kurac uopste stavljao bolida koju picku materinu?Em je bio ocajan,em si morao potrositi izmenu na jebene bekove.

Djovinko i Kamo su ponovo grejali klupu zbog mrtve taktike bez krila,Dijego je morao sve sam posto ovi mesari iza njega nisu ni za kurac...neefikasnost ponovo problem,imali su bar 5 stopostotnih sansi i nista,a koliko je tim moralno u totalnoj pripizdini pokazuje i promasen penal Dijega,cim je prisao lopti znao sam da ce je napucati preko tribina.

Horor,strah,uzas,kraj...

 

I da:jebem im mater raspalu!

 

 

Jad,beda...prvo poluvreme im je Katanija bukvalno odrzala lekciju.Bezidejnost,usiljeni napadi bez smisla,cemer...sabani bukvalno nisu nista uradili.U drugom poluvremenu su se vec stvari popravile,sve je to delovalo mnogo bolje i povezanije,ali nastavilo ih je jebati ono sto ih jebe vec nekoliko utakmica:neefikasnost.Imali su jedno 7-8 stojebenopostotnih sansi za gol,pa cak bi i ja ovakav nikakav nesto uvalio,u picku materinu.I onda drugi gol dobiju na naivnu kontru,sa kilometra se videlo da ce ih izjebati.Odbrana je standardno katastrofalna,da se ne ponavljam vise,rekao sam milion puta...kada nema Kjelinija,bilo ko od nas sa foruma moze igrati u odbrani Juventusa,cak i Jaroslav. :D

Neko rece da Ferara nije problem...cinjenica jeste da nije jedini on krivac,igraci su demoralisani i u ocajnoj formi vecina njih (pogotovo Melo,pa taj se vec 4-5 utakmica ne moze sastaviti sa loptom),ali je ferara najveci krivac.Moron je ponovo stavio mrtvu sredinu,koja nije uradila nista,sve je krenulo na bolje kada je uveo Djovinka i Salihamidzica...jednostavno,covek treba da popije otkaz,treba staviti neko privremeno resenje do kraja sezone posto je ova sezona vec sada realno izgubljena,i nagodinu treba puknuti ogromne pare na nekog vrhunskog trenera,kakvog ovaj klub i zasluzuje.

 

 

Ma kakvi...da je to prvi poraz sezone,pa da pizdim,ali nas fanove je ekipa Juventusa u poslednje vreme navikla.Kada sabani puse od Katanije i Barija,cemu nervoza nakon pusenja od Milana.

Sto se tice tekme,sta reci a sto nije vec mnogo puta receno u poslednjih mesec i po dana.Katastrofa.Necu da se ponavljam,nakon svake utakmice se moze doci do identicnog zakljucka.Samo se nadam da ce Ferara otici,mislim da je zaista kreten ako nakon svih blamaza koje je doziveo ne podnese ostavku.Konte je bez posla,on moze voditi ekipu do kraja sezone,koja je i onako izgubljena i treba se potruditi da se odrzi treca pozicija.

 

 

 

Zakljucak:

 

Cini mi se da bi ova sezona vrlo lako mogla postati najgora sezona Juventusa posle one iz 1998/99.

Edited by In The Flesh
  • Upvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha::haha::haha:

 

Hahaha...svaka cast. :haha: Pre svega na zivcima,i sakupljanju podataka. :D

 

Imas pivo kada se vidimo. :pivopije: Zasluzio si. :haha:

 

 

P.S. - pravom fanu mojih postova je potreban i prvi album mog benda.Ostalo je jos nekoliko komada,stoga cimaj na pp. :D:D:D

 

Elem:

 

http://www.goal.com/en/news/11/transfer-zone/2010/01/19/1751765/udinese-confirm-juventus-are-in-talks-for-antonio-candreva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...