Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Aha, znaci igra za oko je ono sto donosi prednost nad trofejima i sto boljim plasmanom.

Od tih sto si nabrojao i Djenoa i Fjorentina i Atalanta igraju "lepse za oko" pa ovim zadnjima to i ne smeta da ih svi pune i da se bore za opstanak.

Jedina ekipa koja je to uspela da ukombinuje je Barsa, sve ostale vrhunske ekipe igraju prilicno tvrdo.

 

EDIT: slazem se za gajbu piva, ali da bi utakmica bila dobra i napeta, ne moraju svi da igraju kao Barsa. ;)

Edited by hate squad

Share this post


Link to post
Share on other sites

не морају сви да играју као Барса, слажем се. ја ћу увек говорити да је најбоља, најлепша, најдинамичнија... утакмица коју сам икада гледао било финале УЕФА купа 2007. Севиља - Еспањол. а и то што не морају сви да играју као Барса, може и да значи да не могу сви да играју као Барса :D

 

barcelona+shirts+2009+2010+mes+que+un+club.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su generalno u zadnjih par godina utakmice Kupa/Lige UEFA mnogo zanimljivije i "lepse za oko" od 90% utakmica Lige sampiona.

Inace, ako gledas u Italiji se nikad nije igrao bas preterano lep fudbal, ali meni licno to ne smeta. Nekako mi je uvek lakse odgledati Kataniju i Bolonju nego Saragosu i Tenerife :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su generalno u zadnjih par godina utakmice Kupa/Lige UEFA mnogo zanimljivije i "lepse za oko" od 90% utakmica Lige sampiona.

Inace, ako gledas u Italiji se nikad nije igrao bas preterano lep fudbal, ali meni licno to ne smeta. Nekako mi je uvek lakse odgledati Kataniju i Bolonju nego Saragosu i Tenerife :)

 

Сарагоса је раније била ок тим. са Виљом, Аимаром, двојицом Милита... сада су много мучни за гледање. Осасуну бих избацио из свих такмичења. али добро, моје мишљење...

 

Болоња је пре неких 10так година (година две горе-доле) била супер тим. Катанија је постала атрактивна и почела да загорчава живот "великанима" након доласка Максија Лопеза. јбг, човек је учио у Барси и Риверу. а мени су то, ипак, два најомиљенија клуба.

Share this post


Link to post
Share on other sites

rekao mu je "izvini matori, samo malo, da prodjem, evo ova dvojica tvojih drugara su me već pustili" :haha:

 

ma Toti je rešio da dobije crveni, videlo se odmah, stalno je išao da se svadja, šutnuo Motu u glavu dok je ovaj ležao, samo to je Toti, on mora jako da se potrudi da bi dobio crvenio :haha:

 

I kad sam trezan , obavezno se svadjam na fudbalu , mogu mislit kad bi igrao pijan ...

najbolji fudbal koji sam igrao je bio kad smo igrali pijani posle grada u polumraku :haha:

Edited by krchulj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тоти је стока као и увек. Пљује, удара, гази, па никад не добије неку казну какву треба. А мали црнац му, вероватно, није ништа рекао. После изашао пре краја да га Тадеи и Перота не би докрајчили.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...