Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

i mene drogba nervira sa ponasanjem od kako je dosao,ali kad se onako igra sve se prasta.cak mislim da bi kasano u juventusu legao kao kec na deset.da bi srao,srao bi,ali jebiga.samo,nidje ne pricate o odbrani,samo ofanzivni igraci,a tu ne skripite uopste,sem ove price o kasanu koji je jedina moguca zamjena del pijeru,pa je logicna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nista losije stanje nije ni u napadu.Kvaljarela je jedini napadac koji valja,Amauri i Jakinta nisu ni za kurac.I tu isto treba pojacati konkurenciju.Za odbranu se prica itekako,za januar se najavljuju Dzonson ili Van Der Viel kao resenja po levoj strani.E sada,da li ce od toga nesto biti,kurac ga zna.ne leto treba uzeti dva beka,ukoliko se u januaru nista ne resi,i samo jednog stopera,i to nekog za klupu koji je bolji od jebaca Legrotaljea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo to.

 

pa i dzonson i van der vil su desni bekovi, a tu juve ima vec motu i grigeru (mozda josh nekog). na levoj strani i dalje de celje kurtonchina.  

 

Ima njih dvojicu samo,a oni bas i nisu neka dobra resenja.Zdenek je sabancina,a Mota jako slabo igra od kako je dosao.De Celje jeste kurton,ali ove sezone bolje funkcionise od navedene dvojice,u ofanzivi barem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobili ste po picki prosle subote samo tako.

 

Juve standardno,ali ponovo previse povreda.Krasic,Amauri,Kjelini,Melo,Grigera,De Celje,Martinez...meni nije jasno u cemu je tu jebeni problem,vec tri godine.Ceo medicinski tim su novi doveli i opet isti kurac.Danas igrali Groso i Salihamidzic,i neki klinac Sorensen,nikada cuo za njega.Kakav tim jebote.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...