Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

U trenutku kad se povredio imao je jos jednu, ili sve izmene. COvek je i trazio zamenu, a ono umesto njega Del NEri vadi ... ne znam koga. I komentator na Areni je bio iznenadjen. Mozda je mislio da momak folira, ko zna.

 

Meni cudno da Del Piera nije uveo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Umesto njega je izvadio Mela i ubacio Sisoka.Verovatno su lekari procenili da ovaj moze izdrzati do kraja,a njemu je bilo bitnije da pojaca defanzivu a da ne osakati napad totalno.Na kraju krajeva,nije ni bitno.Pobeda je tu,to je najvaznije.I odlicna igra naravno.

 

Nije bilo potrebe za Del Pijerom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не треба се залетати, најпре треба ошурити јеврејске кокоши у среду.

 

 

 

oooooooh da, doduse totalno nisam optimista, ali ta govna valja spiciti onako sa 5-6 kamata

Share this post


Link to post
Share on other sites

:confused:

 

A sta fali pocetku sezone?Bolje su igrali nego sada.Juventus je do januara igrao sasvim dobro,bili na deobi 3.mesta,sa svega 3-4 boda zaostatka za prvim.U januaru su pukli ko lajsna,sve otislo u kurac.

 

 

A imali su i sanse da se bore za titulu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Utakmici je prisustvovalo fantasticnih 24485 navijaca .

 

Na utakmici Southampton-Carlisle United je bilo 25076 (League one = treca engleska liga) .

 

Elem utakmica bila dosadna , posle gola sam prebacio na Real , drago mi je da je Juventus pobedio , gol je skolski izgradjena akcija , bice interesantno do kraja , mislim da ce Juve na kraju izboriti 3/4 poziciju .

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

јел су они то озбиљни за Монтелу!? ако је то стварно, могли би на црту чак и Милану да стану.

 

аха, сад сам скапирао да је уствари решење као тренер.

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne znam sto se ti navijaci rome toliko stresiraju...ta roma se uvek vrti oko evrope u prvenstvu,u evropi prodju grupu i tu jos malo igraju i kraj...tako je od vajkada...ponekad ih ukenja liga sampiona...sada im je super,igraju ligu sampina,u prvenstvu ce biti 5-6 i tako je skoro uvek...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...