Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

ako je verovati onome sto sam video na netu,juventus promeni taktiku...4-2-2-2...2 dm-a,dva cm-a/am-a i 2 napadaca...ako je to to...tako je brazil igrao jedno vreme...inter izgubio sa 4:3 iz prelaza...7 + i prelaz,a jos i palermo u pitanju...uvek sebi govorim da cu pratiti palermo i kataniju sa tim forama i nikada ne uradim...i inter promenio taktiku...3-5-2...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covece,zaista je vreme da se osvestis,izadjes iz te kante,i prestanes lupetati gluposti.

 

ako je verovati onome sto sam video na netu,juventus promeni taktiku...4-2-2-2...2 dm-a,dva cm-a/am-a i 2 napadaca...ako je to to...

 

Nije to to.Pirlo i Markizio su igrali cm/dm varijante,Pepe (kasnije Krasic) i Djakerini po krilima + dva napadaca.Jeste 4-2-2-2,ali drugaciji raspored.I po ovome sto su prikazali,sjajno deluje,jebali su keve.Sem Djakerinija,taj covek nije ni za kurac.Ali dobro,uskoro ce Elija poceti igrati i to ce biti to.

Drago mi je sto je mafijaska horda zla zduvala,dosta je njih bilo.Iako,Palerma se plasim i za Juve,konstantno puse od njih.Kao i od Kjeva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

onda je moguce da je na netu greska...nisu bili rasireni igraci koji koji su igrali ispred pirla i markzija...to je brazili igrao,kada se napadi koncentrisu kroz sredinu...u principu to su samo mogli oni jer su tehnicki superiorni...u napadu adriano i ronaldo,iza njih ronaldinjo i kaka...iza kao defanzivni budu zilberto silva i josue...oni sumorali tu taktiku jer niko nije smeo da nekog od prve cetvorice nabrojanih da ostavi na klupi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Greska je,posto su sa krila Pepe i Krasic cepali kao i uvek.Samo je razlika u tome sto su prosle godine dali loptu Krasicu i on sta uradi,uradi.A sada kurac,sve ide preko Pirla,Vidala i Markizija,krila ukljucena kako i treba da budu a ne da oni kreiraju igru.Lihstajner daje sjajnu podrsku na desnoj strani,napokon barem jednog korisnog beka Juve da ima.Ali leva strana je po obicaju ocajna,De Celje nije ni za kurac.Svidja mi se kako igraju,presing svo vreme,napadacki,ogroman posed lopte...cak je i odbrana juce delovala odlicno,neprobojno.Ali onda se desi da genije tipa De Celje napravi takvu glupost,i nazalost mislim da cemo se takvih gluposti nagledati i ove sezone.Ali sve u svemu,ako igra ostane na ovom nivou i takticki ovakva,bice Juve dobar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Greska je,posto su sa krila Pepe i Krasic cepali kao i uvek.Samo je razlika u tome sto su prosle godine dali loptu Krasicu i on sta uradi,uradi.A sada kurac,sve ide preko Pirla,Vidala i Markizija,krila ukljucena kako i treba da budu a ne da oni kreiraju igru.Lihstajner daje sjajnu podrsku na desnoj strani,napokon barem jednog korisnog beka Juve da ima.Ali leva strana je po obicaju ocajna,De Celje nije ni za kurac.Svidja mi se kako igraju,presing svo vreme,napadacki,ogroman posed lopte...cak je i odbrana juce delovala odlicno,neprobojno.Ali onda se desi da genije tipa De Celje napravi takvu glupost,i nazalost mislim da cemo se takvih gluposti nagledati i ove sezone.Ali sve u svemu,ako igra ostane na ovom nivou i takticki ovakva,bice Juve dobar.

 

da,meni bilo cudno...nemaju oni kvalitet da igraju nesto tako zahtevno tehnicki...

Нииииииииииииииииије Интер наместио.

 

7+ i preokret...jos i palermo u prici...za 5 minuta 3 gola upala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta?Napisao sam da je ok,ali da Juventusu treba bolji.I dan danas tvrdim da treba bolji,kakvi bre svajcarci.Ali u ovom momentu je ubedljivo najbolji bek u Juventusu,i najbolji koga su imali u prethodnih par godina.Sto naravno ne govori o njegovom vrhunskom kvalitetu,vec o tome koliko su ocajni bili ostali.No dobro,juce je bio odlican,nadam se da ce biti konstantan tokom cele sezone.

 

da,meni bilo cudno...nemaju oni kvalitet da igraju nesto tako zahtevno tehnicki...

 

Preterano tehnicki zahtevno ne,ali juce su pokazali da mogu igrati itekako dobar i napadacki fudbal.

 

http://www.youtube.com/watch?v=fdxmXiXTaAQ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam stigao da odgledam,a li drago mi je sto cujem da igra Juventusa konacno lici na nesto. Naravno, vec na startu se ispostavio kao jako pametan potez uprave da Ciglera sutne na pozajmicu, kakav god da je on.

 

Paprika izduvala, Gasperini majstor pocinje bez Snajdera, a potom ga koliko sam cuo stavi na krilo. Sjajno.

 

Romi ce ocigledno trebati jos vremena da se uigraju. Nadam se da Napoli nastavlja da gazi.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam Juventus i stvarno su dobro igrali, pohvalno i napadački. Pirlo je strašan, ne vjerujem da ga je Milan pustio (mada bi Akvilani mogao da ga zamijeni). Roma je bila bolja od Kaljarija ali nisu u stanju da umuvaju gol, onaj Osvaldo je očajno odigrao. Još uvijek je to bez Pizara, Lamele, Kjaera i Nega, vidjećemo kad oni dođu i kad se ekipa bolje uigra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...