Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Sad im ide dosta nezgodan raspored, tu cemo videti what they are made of.

 

 

Krasic opet ni na klupi, verovatno pali negde u januaru.

 

 

To jeste,za 6 gola gostovanja Laciju,Romi,Napoliju i Udinezeu.Bice zajebano.

 

Nije bio ni na klupi,vec drugu utakmicu zaredom.Nazalost,verovatno ode u januaru.Jebeni Konte,proklet da je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јебига,наступила је Пепеова страховлада. Шта је са Елијом,игра ли он?

 

Sad im ide dosta nezgodan raspored, tu cemo videti what they are made of.

 

Управо то. Ако сада буду добро играли могу до титуле.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juventus se nije posteno poneo prema Krasicu, prosle sezone im je bio najbolji igrac, ako im vec za ovu nije u planu i programu trebali su to lepo i na vreme da mu saopste i omoguce da na leto ode negde gde ce igrati fudbal, a ne ovako da ga drkaju i ponizavaju ko da je poslednji retard.

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast krasi...on je meni bio super i sada je,samo sto sada kontam da je on provaljen igrac...morace malo da poradi na prodorima...navikli ljudi da je gurne na desno i da protrci s'loptom...

 

 

 

 

inace,nastasic juce u prvoj postavi igrao...doduse,kup je,al on je jako mlad igrac...izgleda da decko stvarno zna da igra...nije samo zbog mihe igrao...nisam ga nikada gledao,al kapiram da je ok...ipak i taj kup nesto znaci,nes staviti bas nekog zgvosara...ja bi to odmah zvao u reprezentaciju...jebi ga,tako se rekonstruise tim...sve mlade i sta nam bog da...nemos praviti novu reprezentaciju sa istim igracima,sa istom taktikom...a sa tom taktikom i tim igracima gubiti od estonije i hondurasa...smena generacija...zrtvujes mozda jedno takmicenje,al si za sledece dobar...bolno,al se isplati na duze staze...samo sto smo mi konji...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

То се посебно односи на напад. Који курац више са Пантелићем,Мрђом,Жигићем. Евентуално пробати вратити Лазовића у репрезентацију и звати Лазара Марковића и још неке клинце.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Време је да се врате и започну страховладу. Доста је боранија владала.

 

:da:

 

Razbijaju sve redom,i to uvek laganica.Napokon imaju igru,kontinuitet i stabilnost u odbrani.No,ipak sacekajmo januar,tek onda cemo moci reci sta i kako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zadovoljan sam.Slabije su odigrali nego inace,pogotovo Bonuci i Lihstajner,ali mnogo je zajebano u gostima sa Napolijem.Raduje povratak,ekipe koje imaju takav mentalitet uzimaju trofeje.Svaka cast.Juve je pocistio sve najvece rivale,sada je na redu da pociste i pilicare kao sto su Cezena,Novara i Roma.Decembar ce biti krucijalan,jer u poslednje dve sezone Juve u tom periodu pada.

U svakom slucaju,u januaru treba ici u kupovinu,uzeti jos jednog stopera i levog beka,jer ako se neko od standardne cetvorke povredi,ode sve u kurac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma imas tu jos dva krokodila Milan i Udineze.

 

Ja sam licno za Udine zbog Di Natale-a,

 

ne bih ja licno verovao da je tu udineze neki bitan faktor...ne mogu oni da izdrze...meni su oni bas ok ekipa,bas su super igrali protiv arsenala,al ne verujem da oni mogu biti bolji od juvea,intera,milana...oni su tu negde sa laciom,fjorom i romom...dobra ekipa,al ne vrhunska,hocu reci da nije bas za titulu...da su ostavili sanceza i onog stopera(znam koji,al ne mogu trenutno da se setim),imali bi sansu da se bore za ligu sampiona...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...