Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Штопер је Запата. Иначе, читао сам пре неки дан интервју са Хандановићем, човек каже да је њима сваке сезоне циљ опстанак у лиги, па онда да дођу до коте од 40 освојених бодова, а све преко тога им је бонус.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hteo sam da iskomentarisem ranije, ali tek sada sam se setio.

 

Elem, juve deluje i dalje impresivno, vise nego sto sam ocekivao, i ako Milan ne udje u formu jedino sto ih moze spreciti da uzmu titulu je - Konte. Iako je ocigledno da je vec sada dosta uradio za ovaj tim, a pre svega im ojacao mentalitet i borbeni duh, neverovatno je koliko je taj covek tvrdglav i uporan u kuliranju odredjenih igraca i forsiranju svojih sunarodnika. Evo sada protvi Napolija, poslednjih 15tak minuta oba tima nisu mogla niti da disu niti trce, odbrana i vezni red Napolitanaca puna rupa, i umesto tada da ubaci svezeg Krasica(cija brzina je inace falila citav mec a narocito drugo poluvreme) on se i dalje pravi lud i uvodi nove zabare. Zatim, kupio je Eliju kojeg takodje uopste ne stavlja u igru, dok je Vidala takodje do malopre zajebavao i cak stavljao kao napadaca u par navrata, a upravo u ovoj utakmici se videlo koliko je dobar na svojoj poziciji kao ofanzivni vezni. Ne znam da li je covek u nekom ego-tripu ili sta vec, ali previse se inati radi nekog svog dokazivanja i to bi moglo da kosta sam juventus. Naravno, sada su svi srecni i ne zale se, ali pitanje je koliko ce to potrajati.

 

Ali ajde, videcemo. Sledeca je protiv Cezene.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevjerovatno, kod trećeg crvenog i penala Krkić rukama odbija šut protivnika u svom šesnaestercu, kakav retard, kasnije se ljuti nešto i skida dres i baca ga na pod, jeb'o mu pas mater katalonsku. Treba zaćerati bagru sad u januaru na čelu s njim i ostalim "zvijezdama".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igrace dokle god je Italijan ;)

 

Ako cemo iskreno, ovi iz Cezene su igrali pravu bunkercinu, nije bilo tako lako ucackati gol. Sledeca je protiv Rome, mislio sam da ce to biti tesko gostovanje, medjutim s obzirom na 3 crvena i generalno koliko se ovi raspadaju, ocekujem laganu pobedu.

 

Vidal igra odlicno.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bunkercina im je kurac,imao Juve sansi koliko ti srce pozeli,radili su im sta su hteli.Ali realizacija slaba.Na tome se treba poraditi.Ocekujem i ja pobedu protiv Rome.I nije mi jasno sto je Konte Vucinica izvadio,bio je uz Vidala ubedljivo najbolji igrac na terenu.I stavio Del Pjera koji se za 3 minuta povredio.Ajde,Del Boju 500.utakmica bila.Ali gde vaditi Vucinica sunce ti jebem.

 

Vidal razara,zverina.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Udineze pokazuje sampionske ambicije.

Ako sad ne osvoje Skudeto nece nikad

 

ne verujem da ce se to desiti...drzace se dobro,al ce vremenom poceti da padaju...kada se bude lomio sampionat,mislim da nece zidrzati...dobra su oni ekipa,al ne verujem da ce nesto moci dalje od lige sampiona...to im je uspeh...tim koji daje malo golova i koji ih prima,tesko moze na duze staze da se nada necemu...polsednjih 10 kola,kada se svi budu borili za nesto se vidi ko je ekipa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Какав Скудето,какви бакрачи... Биће 4-5 на крају и то им је крајњи домет. Јуве лагано добио,још да она Миланска говна киксну 2-3 пута и титула се враћа у Торино.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...