Jump to content

Serie A


Zagrivuk

Recommended Posts

Nisu trebali ni igrati.Smesna je ova Roma,komedija od ekipe.Kada ih Marone,Djakerini,Estigaribija i Borielo ovako razvale,neka idu u seriu B i tamo cackaju jaja Albinolefeu.

 

http://www.youtube.com/watch?v=L7ItVj5Bx6g

 

Bog! :rockdevil:

 

A jest sprektakularan do mojega. Slučajno i srećno mu se odbila lopta, i uradio je jedinu dobri stvar koju još ima - šutirao preicozno i dao gol, istina lijep. Što se tiče opaske o Seriji B, zna se ko je tamo proveo godinu dana.

 

Nisam gledao utakmicu ali rekoše mi da je zasluženo. Nisam se mnogo potresao, jer to je samo kup, prvenstvo je bitnije. A Juventus nije toliko dobar kao što sada izgleda i osvajanje kupa će mu biti krajnji domet ove godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javio si se, hrabro. :D

 

Malo je bezveze da osporavas to da je covek poslao dva odbrambena igraca po burek ljuti s mesom, cetvrtinu i viva jogurt u flasici, pre nego sto je sutnuo neodbranjivo...

 

 

Juventus ih je tek 2:0 dobio, a Roma je juče mogla još najmanje 2 gola dati... Uostalom, vidjećemo ko je pilićar prekosutra.

 

:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neki cobanin iz Kaljarija.Odigrao 3 krstene utakmice i sada je kao neki kurac.

 

A jest sprektakularan do mojega. Slučajno i srećno mu se odbila lopta, i uradio je jedinu dobri stvar koju još ima - šutirao preicozno i dao gol, istina lijep. Što se tiče opaske o Seriji B, zna se ko je tamo proveo godinu dana.

 

Nisam gledao utakmicu ali rekoše mi da je zasluženo. Nisam se mnogo potresao, jer to je samo kup, prvenstvo je bitnije. A Juventus nije toliko dobar kao što sada izgleda i osvajanje kupa će mu biti krajnji domet ove godine.

 

Aha...juce si rekao da nece osvojiti nista,danas vec tvrdis da ce uzeti kup.Sta ce biti sutra,dupla kruna? :haha:

 

A ovo za gol...smesan si jebote.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добиће их. Не би ме нимало чудило да крену у купу да гризу к'о луди, јер првенство нема шансе да узму. А пола тима ће им сигурно отићи на лето, и онда ће опет да се врате на ниво просечне екипе, па тек онда неће ништа освајати.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не знам баш, пао би са коња на магарца. :haha:

 

ЕДИТ: Ово нешто багује форум?!

 

Ма зајебавам се, иронија. Мало Дутину да подјебавамо. ;)

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne podjebavam,mislio sam da se zna da najmanje postujem italijansku ligu,ukljucujuci sve timove.simpatican mi bio napoli sa pocetka sezone cisto po igri,dok nisu pokazali da su u sustini i oni jedan obicni zabarski tim.antifudbalska liga zadnjih iks na enti broj godina.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...