Jump to content

Bundesliga


Geozee

Recommended Posts

Pa Toni odlazi,zato uzese ovog cistokrvnog nemca Gomeza.Dolaze im i Olic i Timoscuk.Sta ja znam,to sve nit' smrdi nit' mirise.Odlazak Riberija je sve izvesniji,tako da ne vidim neku svetlost na kraju njihovog tunela.

 

Gde ide Toni?Nisam to cuo.

Olic nije igrac za veliki klub ali svejedno,sedece na klupi ako Podolski ostane.Timoscuk ce im biti od koristi,nece vise morati stalno da igra onaj holandski balvan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podolski paljba,najverovatnije u Keln.Tako sam barem citao.Kaze da mu je pun kurac Bajerna.Takodjer sam citao da Toni hoce u Italiju da se vrati.Samo da ne dodje u Juventus...ne volim ga,nije ni za kurac.Van Gal hoce da dovede Dembelea iz AZ Alkmara takodjer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uf..kada bi dobili u subotu...verujem da cemo ih dobiti,ali...mislim,oni su go kurac,al samo da ovi nasi ne udju mec sa takvim stavom...da pokidamo i njih,rumune kuci,sa francuzima nam kuci dovoljno nereseno...i to je to...onda u africi da im svima jebemo kevu i da osvojimo prvenstvo...i onda bi se najverovatnije zemlja raspala...niko ne bi radio nedelju dana...jebi ga,malo mastam... :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...