Jump to content

Bundesliga


Geozee

Recommended Posts

не знам, није ми никад деловао као неко ко може да достигне неку екстра класу. ок, за неки осредњи швапски тим и може веома користан да буде, али ми ови у Бајерну нису јасни. јел они уопште планирају да направе нешто у Европи? мада, ајде, ок су почели првенство. видећемо како ће се даље развијати. у сваком случају, опет навијам за Дортмунд :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.sportske.net/vest/transferi/bajern-kupuje-jos-jednog-napadaca-48694.html

 

ови људи су болесни. уместо да коначно пазаре неког дефанзивца који има бар пола мозга, они купују дрво од центарфора.

 

Прелазни рок не може да прође а да ови из Бајерна не најаве како доводе овог мајстора.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aca psiho. Kako samo nastrano tera onu kosicu :mrgreen:.

 

Баш се дивно ошишао.

 

Ma kakvi, on je mentol. Milojko i Zvonko i ova dvojica su pravi komentatori, a ne Stojanović sa svojim podacima, onaj Bosanac i mrtvi Mijaljević.

 

Који Босанац?Един? Не сери,он је краљ,најбољи коментатор на овим просторима. А она два са Еуроспорта су невиђени краљеви.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Који Босанац?Един? Не сери,он је краљ,најбољи коментатор на овим просторима. А она два са Еуроспорта су невиђени краљеви.

 

Edin je ubedljivo najbolji komentator! Zato što odlično poznaje košarku i uz to jako energično prenosi, pa te prosto natera da se uživiš u tekmu.

E baš to mi smeta kod te dvojice sa Eurosporta. Lupetaju o svemu i svačemu, ali tekma onako prolazi i ostaje u drugom planu. Plus za njih što odgovaraju na pitanja gledalaca, to je ok, ali zbog svega toga tekma onako teče u pozadini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тај лик је са таквим заносом преносио немачку 2. лигу пре пар година да је то невероватно. Чим једна екипа пређе пола, он креће да пада у транс. Иначе, о тим играчима је говорио као да су Роналдо и Меси заједно... Да га пита неко саставе тимова немачке треће лиге у сезони 1993/94 мислим да би знао све. А оно како је преносио репрезентацију Босне је посебна прича...

Share this post


Link to post
Share on other sites

А то је он био...Краљ,стварно је уздизао разне шабане. Реченице типа: "Сећате ли се оног невероватног тима Офенбаха са почетка осамдесетих" . Култ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

tako ti je uvek u nemackoj...bolje da su prodali ceo tim,pa makar nesto zaradili...ovako ili onako bi se svejedno jebavali oko sredine tabele...samo sto je razlika u tome sto ce cene igracima pasti duplo...tek je pocelo,lako se to da ispraviti...ako budu negde pri dnu,subotica ce moci da prodaju za tepsiju ribe...a nudili su lepe pare za kiks igraca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...