Jump to content

Bundesliga


Geozee

Recommended Posts

  • 1 month later...

Реално, заборавио сам да погледам утакмицу. :redface:

Заглавио сам на неком баскету.

 

evo onda, ukratko

 

Bajern otvorio utakmicu mnogo odlucnije i agresivnije, Borusija nekako uspavana, i na brzinu ste dali 2 komada. Bolji Bajern u prvom poluvremenu.

U drugom se razbudili zuti, Bajern prepustio inicijativu i moglo je da im se obije o glavu, pre i posle gola Levandovskog (zuti) su imali dobre sanse i da su bili precizniji mogli su da izjednace/preokrenu, imali ste srece.

Ali svejedno, zbog bolje igre u prvom delu, kao i jer nije bilo losih sudijskih odluka, zasluzena pobeda :wink:

 

Riberi, Roben i Mandzukic jako dobri, mene je Miler iznenadio jer je odlicno odigrao i mislim da ce imati mnogo bolju sezonu od prosle, Gustavo dobar, Kros uzasno spor i po meni najlosiji, Lam vrhunski, Boateng ok, Dante ok ali zaspao je par puta zbog cega ste mogli da popijete gol, igrao neki Kan za koga nisam ranije cuo(i to jako dobro), mladji igrac valjda. Nojer car, izlece i dribla igrace. To ti je od bavaraca, pretpostavljam ipak da te oni zanimaju

Pred kraj ulazi Badstuber, sa besnim pogledom u ocima, tada sam znao da je kraj :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тај Кан је Турчин из омладинске школе. Пре пар дана је могао да попије пар шамара од брата Холгера.

 

Хвала за инфо. :pivopije:

Колају приче да долази Мартинез у Бајерн.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...