Jump to content

LFP


Geozee

Recommended Posts

Jel bila ona fora da je izvukao jos milju kesha za mancester na kraju sezone, upravo zbog te 'ako bude najbolji...' stavke iz ugovora?

Не знам, нисам чуо за то.

 

@ Неле

Кежа и он играли заједно у ПСВу, Руд отишао у Јунајтед, годину дана касније Матејица у Челси. Сви знамо како је завршио први, а како други. :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Човече, шта им све неће пасти на памет да ставе у уговоре...

 

Грешиш. Руд је дош'о у Манчестер 2000.године, а Кежица у Челзи у сезони 2004/5. :razz:

Аууу, ал' сам се зајебао...

Додуше, ни ти ниси у праву, Руд је прешао у Јунајтед у сезони 2001/02, консултовао сам Википедију.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Аууу, ал' сам се зајебао...

Додуше, ни ти ниси у праву, Руд је прешао у Јунајтед у сезони 2001/02, консултовао сам Википедију.

 

А и та Википедија га цепидлачи. Омануо сам за једну годину. ;)

Него, интересује ме прелазни рок у Барселони. Да ли ће овог пута Ето стварно да им побегне у Узбекистан. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Videcemo sta ce biti...

 

Kaka potpisao za Real.Zvanicno saopstenje ce biti za par dana.

Kaze Perez da sada krecu na Ronalda i Riberija.

 

Ludak.

 

 

Болесници. Не могу сви они заједно да играју, а још горе је да било ко седи на клупи. Имбецили.

 

Debilcine.Nikad nece nauciti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

нека, нека, само нек их доводи све. све те "звезде и звездице". сетимо се шта је било први пут кад су све "најбоље" играче стрпали у тим... хехе, за нас боље, лакше ћемо карати Реал!

Share this post


Link to post
Share on other sites

браво Трне! тако треба! а ти играчи које они доводе су већ пропали. па погледајте Каку само. јел се причало нешто о његовим играма ове сезоне?! НИЈЕ! лик је био неприметан! ни Роналдо није далеко, иако је он много боље од Каке играо. али зато, кад Барса изведе прави дрим тим... уф!!! пазите само ово: Валдес - Пујол, Лам, Маркез/Пике, Алвеш - Инијеста, Ћави, Фабрегас - Ето'о, Анри, Меси. + на то додајте могућност доласка Риберија и Видића!

Share this post


Link to post
Share on other sites

хм, сад читам, и изгледа да ће Ето'о отићи, а уместо њега доћи Ибрахимовић. иако Ихбрахимовић јесте бољи играч, Ето'о је показао да зна да погура Барсу кад год треба. а нешто гледам, овај Интер оће Инијесту у замену за Ибрахимовића. е па мало курац да вам увалимо!!!! нек узму Ето'оа и неке паре, и то је то!

Share this post


Link to post
Share on other sites

па и ја бих тешко ту размену обавио. као што рекох Ето'о поприлично добро служи Барси, иако је Ибрахимовић можда у неким сегментима бољи од њега.

Share this post


Link to post
Share on other sites

то је тачно! за бека, доводе Лама из Бајерна. таман нам је била критична та лева позиција, а Лам је мајстор. одличан дриблинг има, тако да ће таман и фино да допринесе нападу. мада, било је прича и за Максвела. ни то није лоша опција.

Share this post


Link to post
Share on other sites

хм, сад читам, и изгледа да ће Ето'о отићи, а уместо њега доћи Ибрахимовић. иако Ихбрахимовић јесте бољи играч, Ето'о је показао да зна да погура Барсу кад год треба. а нешто гледам, овај Интер оће Инијесту у замену за Ибрахимовића. е па мало курац да вам увалимо!!!! нек узму Ето'оа и неке паре, и то је то!

 

 

Eto je igracina za Ibrahima , koji se pokazuje protiv nekih kikirki ekipa, protiv jacih timova ni da prdne .

 

Lepo kaze Hail Metal.Ibrahimovic je kao Toni,puni Torino i Kataniju.Eto je po mom misljenju bolji igrac od njega.Plus sto im nikako ne treba da rasturaju ovu fantasticnu napadacku trojku.

Ne trebaju Barsi dva stopera,jedan mozda.I jedan bek koji moze i levo i desno da igra,znaci Lam je idealan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebaju dva.Milito je stalno povredjen i na njega ne treba ozbiljno racunati.Pujol je mator,Markez takodjer strasno podlozan povredama.Ostaje samo Pike koji je konstanta.Dakle,trebalo bi dva.Jedan vrhunski,i neki srednjeg kvaliteta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...