Jump to content

LFP


Geozee

Recommended Posts

Мени је он најјачи свих времена. Каква је штета за фудбал што је толико кубурио с повредама. Имао је оне две фантастичне сезоне у Барси, од '96 до '98. Шта је радио у то време, ни Марадона такав није био. А имао тек 20, 21. годину. Већ од светског '98 је кренуло оно колено. После је на таласе играо па паузирао. Чујем да опет даје голове тамо у Бразилу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gvardiola - katalonsko-separatisticki narkoman !

 

Zna se da je Barselona osvojila titule uz pomoc sudija (ni jedan penal njihovim protivnicima nije sudjen u Primeri , a o kradji od strane Koljaca iz Osla da i ne pricamo ) a kad pri tome dodamo da on i njegovi puleni koriste nedozvoljene supstance dolazi se do zakljucka da je rec o najobicnijoj fekaliji od kluba . Zajedno sa Lucifer tj. Gaychester Unitedom cine udarnu IGLU evropskog fudbala , samo obice im se u glavu to steroidisinje .

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gvardiola - katalonsko-separatisticki narkoman !

 

Zna se da je Barselona osvojila titule uz pomoc sudija (ni jedan penal njihovim protivnicima nije sudjen u Primeri , a o kradji od strane Koljaca iz Osla da i ne pricamo ) a kad pri tome dodamo da on i njegovi puleni koriste nedozvoljene supstance dolazi se do zakljucka da je rec o najobicnijoj fekaliji od kluba . Zajedno sa Lucifer tj. Gaychester Unitedom cine udarnu IGLU evropskog fudbala , samo obice im se u glavu to steroidisinje .

brate da mi je ostat sa tim likom 4 min nasamo pare bi dao.pa jebote kako da ga ne zakoljes majku mu da mu majku jebem mrtvu.u grob.po 10000 puta.niko me nije u zivotu nasjekirao kao on sem mozda likova iz duran durana.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

chekaju se odgovori jaroslava i kuruza...

Ко још слуша Хејлове приче... :P

 

 

brate da mi je ostat sa tim likom 4 min nasamo pare bi dao.pa jebote kako da ga ne zakoljes majku mu da mu majku jebem mrtvu.u grob.po 10000 puta.niko me nije u zivotu nasjekirao kao on sem mozda likova iz duran durana.

АААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

АААААААААААААААА

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ко још слуша Хејлове приче... :P

 

Moje price za sad mozes eventualno citati , kad budem pravio konferenciju za stampu povodom lopovluka Rosetija , Overba , i doping sklandala u Mancestru i Barseloni onda ces da slusas :D .

 

U ostalom ovo nije moja prica , vec sportska cinjenica koju su prenele sve svetske eminentne agencije .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.goal.com/en/news/12/spain/2009/...contract-report

 

Mislim,sta reci.Jeste da je ispusena mustikla i da je los,ali ovaj covek je bio jedan od najboljih bekova na svetu,fantastican igrac,toliko titula osvojio sa Realom,toliko pomogao timu...nije mi jasno odakle toliko nepostovanje prema legendama.Pa setite se samo kako su odjebali Jera.Ccc. :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.goal.com/en/news/12/spain/2009/...contract-report

 

Mislim,sta reci.Jeste da je ispusena mustikla i da je los,ali ovaj covek je bio jedan od najboljih bekova na svetu,fantastican igrac,toliko titula osvojio sa Realom,toliko pomogao timu...nije mi jasno odakle toliko nepostovanje prema legendama.Pa setite se samo kako su odjebali Jera.Ccc. :no:

Говна најобичнија, он је у Реалу откад ја знам за њих, гинуо по терену увек, а они га отерају као кера. Пичкетине јебене.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...