Jump to content

LFP


Geozee

Recommended Posts

Guest Kleopatra seXXX

Ал' пази кад га је направио: #  Joined:  06-septembar 09  

 

:haha: :haha: :haha:

 

Ако Сморок, нед'о Сатана, пермабанује...да се нађе при руци. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.sportske.net/vest/medjunarodni-fudbal/guti-o-realovim-pojacanjima-mnogi-i-ne-znaju-sta-je-real-madrid-9977.html

 

''I Pelegrini i ja smo u teškoj situaciji. Ne ide nam kako smo očekivali. Neki fudbaleri koji dođu kao pojačanja iz inostranstva uopšte ne razumeju šta je Real i koje vrednosti se ovde gaje''

 

Novcane vrednosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Desilo se cudo,Ibrahimovic zabio gol velikom timu u jakoj utakmici. :haha:

Smor tekma,najslabiji el klasiko u prehodnih par godina...pun kurac zvezda,a nista posebno od fudbala.Usli su jako oprezno u utakmicu,u prvom poluvremenu fakticki fudbala nije ni bilo.Bio Real bolji u prvom delu,u drugom izjednaceno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Losa igra Barselone, Real zasluzio bar bod. Ibrahimovic i dalje zabija raznim pacerima golove, vidjecemo ga u LS :mrgreen:

 

Poslije razbijanja Intera, ocekivao sam da katalonci malo zatrokiraju. Real ima odlicnu navalu, Kristijano i ekipa su prebrzi i nezgodni za cuvanje u tom Barsinom sistemu totalno otvorene formacije. Ako kiksne presing na sredini, otvaraju se ogromne prilike za kontre sto ovi kraljevski seljaci nisu uspjeli da iskoriste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslije razbijanja Intera, ocekivao sam da katalonci malo zatrokiraju. Real ima odlicnu navalu, Kristijano i ekipa su prebrzi i nezgodni za cuvanje u tom Barsinom sistemu totalno otvorene formacije.

 

Odlicnu navalu?Ne slazem se.Ako pricamo o ofanzivnom delu veze,to si u pravu,ali sam napad je ocajan.Iguain nije ni za kurac,Benzema je totalno neprimetan od kako je dosao u Real,ocajno igra,Raul je mator i nema nikakav kontinuitet,Van Nistelroj ne moze vise ni da hoda a da se ne povredi...jako je lose to.Nema tu konkretne igre,nema sistema,sve je nasumicno i neorganizovano...

Share this post


Link to post
Share on other sites

рече неко да ме нема?! е па, ево ме. до 6 ујутру се прослављала победа! изузетно сам задовољан. чак ме и не занима што је Звезда пукла. битно да се Барса уздиже!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam SjBB pa sam gledao normalno na HRT2...Al' ga zato ubijaju kad je LS za sve pare :smile:

 

 

jebes im mater, nije ga bilo dobrih 30 minuta, mozda su i vrnuli, nemam pojma, odustao sam i gledao NFL kad sam video kakav su zapravo smor :(

 

Vidis kod nas na KDS nisu ubijali HRT...ali mi ga zato kolju na iptv,picketine...no nije bitno,ima se Arenasport.

 

Iptv, ladno, gde da pritisnem da SjBB ode u djubre. Za arenu svi zivi kukaju takodje, svi bi a niki nema :D

Edited by stormtrooper

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...