Jump to content

LFP


Geozee

Recommended Posts

Naravno,a vamo sere kako nista ne valja.LicimUr.

 

Само Немци и Италијани. :rockdevil:

 

Ma svi bre.Ja gledam fudbal,i uzivam u fudbalu.Neku ligu volim vise,neku manje.Normalno.ALi reci da je spanska liga sranje je van svake pameti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Шпанска лига није срање. Да јесте клубови из Шпаније не би били у завршници европских такмичења и освајали. Друга ствар је што ја не волим да гледам такав фудбал.

Само тактика, само крљање. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Само Немци и Италијани. icon_rockdevil.gif

 

 

Исто и код мене, само Силе осовине. Добро, могу да прођу и енглеска Премијер и Чемпионшип. Може и руска Премијер.

 

Italijani su picke zato sto igraju takticki i glavom,Spanci su picke zato sto igraju tehnicki superiorno i napadacki.Samo su ovi germanski izrodi super zato sto se biju.Pa sto onda ne gledas NFL i one hodajuce steroide sa kacigama?

 

Италијани нису пичке, ко је рекао да јесу? Шпанци су већ друга прича, њима треба забранити да виде лопту...

Edited by пита са сиром

Share this post


Link to post
Share on other sites

а шта ћемо са тим што је без проблема прихватио да обуче Барсин дрес који му је Пике дао у свлачионици после финала са Холандијом? има и слика, али нисам успео да нађем.

 

ЕДИТ:

 

cescget_1677880c.jpg

Edited by Јарослав111

Share this post


Link to post
Share on other sites

а шта ћемо са тим што је без проблема прихватио да обуче Барсин дрес који му је Пике дао у свлачионици после финала са Холандијом? има и слика, али нисам успео да нађем.

 

ЕДИТ:

 

cescget_1677880c.jpg

da si pogledao snimak znao bi da su mu na silu navukli dres i da se on nije obradovao tome. i sam je izjavio kako to nije imalo nikakvog znachaja.

 

http://www.goal.com/en/news/12/spain/2010/07/14/2024373/arsenal-captain-cesc-fabregas-plays-down-significance-of

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...