Jump to content

LFP


Geozee

Recommended Posts

неко ремизира са Спортингом, а неко губи од Осасуне :bigblue: нимало ме не брине овај реми. и све ми се више чини да мадридска говна намештају утакмице. колико су пута само победили ове сезоне голом у 99. минуту, а ево и сад, играли целу утакмицу са играчем мање, а као победили :no:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

не кажем да су се сви уротили против моћне Барсе (уосталом, резултати и прво место на табели показују да увек зависимо сами од себе), већ само да су ми многе Реалове утакмице сумњиве.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

колико су пута само победили ове сезоне голом у 99. минуту, а ево и сад, играли целу утакмицу са играчем мање, а као победили no.gif

 

 

И мени се то чини. Сваки пут кад сам гледао Реал ове сезоне извлачили су се неким касним голом или неким сумњивим ситуацијама. Наравно, не волим ни Барселону ни Реал, да не буде забуне.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nacina na koji siptarsko-cigansko-katalonsko-separatisticki nogometni klub Barselona osvaja bodove tj titule :

 

 

Prvi gol iz ociglednog ofsajda , Pike ne dobija crveni iako je zadnji igrac odbrane i sprecio je 100% sansu !

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=H7Hqhyjkotc

 

Smrt separatizmu , ziveo Real !

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

какав театралан пад код фаула, к'о да је слон налетео на лика.

 

http://www.youtube.com/watch?v=c8rB5_T232c

 

ћао ћао...

 

а да не причам чист гол који је поништен против Арсенала.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам видео да се синоћ и дефинитивно завршила "трка" за прво место у Примери. Сад пошто је освојила титулу Барса може да се посвети девастирању Арсенала.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...