Jump to content

LFP


Geozee

Recommended Posts

jbg ni ja ne mogu da nadjem, svi bookmarkovani sajtovi za livestream mi ne rade, izgleda da milioni sad strimuju utakmicu.

Cak ne mogu ni da otvorim sajt arene da vidim da li ce ovih dana reprizirati utakmicu na prvom kanalu koji imam

 

Jbg, bas mi se gledalo ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra utakmica...jak tempo,velika prednost u posedu lopte na strani Barse,ali su podjednaki po sansama.Real imao jako dobru sansu sada pred kraj,Adriano spasio.Nije sviran penal Barsi,Real dosta agresivno igra.U prve 3 minute napravili 4 faula.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Realan rezultat.Real je bolje igrao nakon sto je Albiol dobio crveni karton (mentolcina maloumna,stravicno glup igrac).Imali su dobre sanse i jedni i drugi,Barsa dominantna tamo negde do 70.minuta,posle toga potpuno ravnopravna igra.Realov veliki problem je linija odbrane,jedno 3-4 puta su sjebali sa namestanjem ofsajd zamke,ovi im prebacili preko glava ko da su deca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма јесте, него би било добро да имају бар један меч за одмор нпр. после другог, ал' свеједно. Овај нисам гледао, остале ћу гледам.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra utakmica...jak tempo,velika prednost u posedu lopte na strani Barse,ali su podjednaki po sansama.Real imao jako dobru sansu sada pred kraj,Adriano spasio.Nije sviran penal Barsi,Real dosta agresivno igra.U prve 3 minute napravili 4 faula.

 

Šta je bolan dobra, kurac od utakmice do posljednjih pola sata, Gvardiola se zatvorio k'o Partizan na Marakani, a Murinjo sisica sa 3 zadnja vezna i jednim špicom počeo utakmicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.mondo.rs/s203481/Sport/Fudbal/Murinjo-_Da_mi_je_da_Barsa_ima_igraca_manje.html

 

Pa naravno Barselona moze pobediti samo ako igra sa igracem vise , isti slucaj kao protiv Arsenala . Govna separatisticka .

Samo sto sada nisu pobedili . U preostala 3 derbija , Real ce pobedi sva 3 puta rezultatima 1-0 .

Edited by Hail Metal
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.mondo.rs/s203481/Sport/Fudbal/Murinjo-_Da_mi_je_da_Barsa_ima_igraca_manje.html

 

Pa naravno Barselona moze pobediti samo ako igra sa igracem vise , isti slucaj kao protiv Arsenala . Govna separatisticka .

Samo sto sada nisu pobedili . U preostala 3 derbija , Real ce pobedi sva 3 puta rezultatima 1-0 .

 

том Мурињу су увек дурги криви. капирам да би лик, да може, прцао самог себе. нека погледа пре пар месеци, кад је имао све играче на терену, па попио 5 комада по носу! вечерас се диже први трофеј у сезони!

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...