Jump to content

LFP


Geozee

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

haha, kad se setim da je Jare pričao još prošlog leta da će Barsa da dovede štopera :haha:

 

ali izgleda da Maskerano odlazi u januaru, dakle tu će izgleda biti rešeno to pitanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Те "мање" екипе кад уђу у ЛШ имају доста проблема у првенству. Селта је чини ми се испала из лиге кад је играла ЛШ, Сосиједад се раније једва извукао.

 

ovaj tim ima cak i klupu,sumnjam da ce se desiti taj scenario.ne kazem da ih nece to odvuci na sredinu tabele,i da nece biti kikseva,ali i barsa i real imaju samo tako da se namuce sa sosijedadom,atletiko je vec sasvim druga prica,ovo je bolje i to znatno od prosle godine,ne bih isao bas predaleko i rekao da mogu da se umijesaju za titulu ali pitace se vise nego prosle godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

 

ja ne znam šta je s tom Barsom, prvo Abidal pa Tito, kao da se svi fiksaju nekim dopingom ili im zrači stadion

 

ali čisto da razjasnimo nešto, da on nije fudbaler Barselone KURAC bi dobio transplantaciju jetre, tako da je ta priča o plati malo bezveze

 

tako da, želim mu da ozdravi potpuno, ali postoje milioni ljudi koje treba mnogo više žaliti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekoh na temi o Serii A - kao u stara dobra vremena :D

 

Auuu, sta promasise zutaci blink.png

 

Ne znam cemu se nada ovai Real kad im je Benzema glavni spic...kurton obican, pre bih dao onom malom Morati da igra

 

Nailepsi bogotac...Benzema ne moze 1/3 golova da da koliko Kristiano (pokenjam ti se u takvog spica)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...