Jump to content

LFP


Geozee

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

Sve u svemu, moglo je tu nerešeno da bude, pošto su oba tima bila očajna. Šta je Real promašivao, sunce ti jebem, dal su oni normalni...

 

Sudija je idiot, pa jbt sam je počeo da svira faul za svaki jači kontakt Barsi a kad Ronaldo pada u kaznenom onda kao nije penal. Mislim, mrzim penale, pogotovo za takve faulčiće, ali pobogu pre toga je buljuk faulčića svirao Barsi. Ne znam za onu frku sa Kedirom u prvom poluvremenu, otišao da pišam, jbg...

 

ali ne bi me čudilo da je sudija usrao Real za dva gola, a i Real debilni sam sebe ujebao.

 

Sve u svemu, Real iz očajne igre ipak dolazi do šansi, to je neki Anćelotijev doprinos. Ali jasno je ono što se i kod Murinja naziralo - da su igrači u odbrani degenerici, Kakva Barsa, Realu je potreban Humels.

 

Što se tiče derbija, ovo je definitivno najgori derbi ove sezone, računajući i englesku i italijansku ligu, svi derbiji su bili bolji i atraktivniji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, razmisljao sam da ovo stavim, znao sam da ces to da kazes :D Imas pravo, realno, samo oni ujebu protiv Barse i Reala obicno, ne protiv manjih klubova. Ali ove godine im dobro ide, ne sumnjam da ce kad-tad popustiti, ali ipak, ostaje nada, posto ih daleko vise gotivim od spanskih blizanaca.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok ne osvoji titulu,jeste spanska Vojvodina.

 

Haha, razmisljao sam da ovo stavim, znao sam da ces to da kazes :D Imas pravo, realno, samo oni ujebu protiv Barse i Reala obicno, ne protiv manjih klubova. Ali ove godine im dobro ide, ne sumnjam da ce kad-tad popustiti, ali ipak, ostaje nada, posto ih daleko vise gotivim od spanskih blizanaca.

 

Meni su u istoj ravni,nema tu neke preterane ljubavi ili mrznje,ali bih bas voleo kada bi bili u stanju da naprave iznenadjenje,da malo ucine lfp interesantnijom.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

какве магарчине. занима ме шта они гледају, пошто је очигледно да Мартино не форсира Месија у шпицу, јер доста повученије игра од његовог доласка. чак је често уз десну аут линију, одакле је и почео каријеру.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...