Jump to content

LFP


Geozee

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jos jedan epski fejl u najavi Reala. Covek je tip trenera kao Dule Vujosevic ili Venger, vrhunski da ekipicu talentovanih klinaca selektuje i napravi u odlican tim, ali to uopste ne garantuje da ce se snaci ikako sa zvezdama i zvezdicama u Realu. Za tu bagru je potreban trener poput, jelte, Ancelotija, ili Dede, ili tako nekog autoritativnog lika koji ce im se najebati majke. No, videcemo, ali nesto nisam optimista da, dok ne rese igracki kadar, i cinjenicu da im SERHIO RAMOS organizuje igru kada se Modric povredi, mogu svrgavanju Barse da se nadaju.

Edited by Salvation
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa Real je to ljudi. Govna vazda bili i mali klub, kada pricamo o odnosu sa svojim igracima i trenerima. Dzabe sve one titule kada su govna, a Perez prednjaci, kao i uvek.

Edited by Salvation
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je čovek mislio na Beniteza kad je rekao da je najprecenjeniji trener. Salvation se prosrao, nekom izvrnutom logikom; baš zato što je klub najveći, nemaju mesta sentimentalnostima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Човек за 20 година вођења најјачих тимова у својим лигама има три титуле. У Француској му Монпеље узео титулу. Узео 3 ЛШ, једну са најјачим тимом икада прошле године, две са Миланом који је такође био монструозно јак.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anceloti je vrhunski trener, a Real je, gledajuci po najbitnijoj statistici.. osvojenim nacionalnim titulama i LS najveci klub u istoriji. Ali ti ocigledno citas selektivno.. rekao sam da im dzabe sve to sto se mene tice kada su vazda pokazivali malogradjanstinu u odnosu sa trenerima i igracima koji su ih zaduzili. Nije sve u titulama, sto se mene tice, jbg.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...