Jump to content

LFP


Geozee

Recommended Posts

На њега има да сачека до идућег лета, кад сакупи паре. Доста му је једна мега-звезда у овом прелазном року (Кака).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ови новинари из шпанског листа ''Марка'' нису читави. Колико је реално да у једном прелазном року доведу Каку, Роналда, Риберија и Виљу?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne zaboravi to je Real - i sve je kod njih REALno :D , ipak cela drzava , moharhija stoji iza njih , nacionalni interes Spanije je da ima jak Real , jer osim separatistickih delova poput Katalonije i Baskije , ogromna vecina navijaca navija za njih .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ови новинари из шпанског листа ''Марка'' нису читави. Колико је реално да у једном прелазном року доведу Каку, Роналда, Риберија и Виљу?

 

Ne bi to mene cudilo uopste...puni su para,i najveci su.

Share this post


Link to post
Share on other sites

не кажем да су Реал и Сити исто (мада мени јесу пошто не волим ни једне ни друге), али кажем да су и једни и други пуни пара. у Милану сад вероватно плачу што нису Каку дали зимус Ситију за они 100+ милиона.

Share this post


Link to post
Share on other sites

па и ја исто не верујем. ал да му јебем матер, ако имају толико пара, могу да дају гаранција да ће довести још бар 5 до јаја фудбалера, и онда би верујем добро размислио.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Имам утисак да ће од ''звучних имена'' само још Виља потписати за Реал.

Перез држи два највећа трансфера у историји фудбала, али никада није за једну сезону довео четири мега звезде.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se da je ovo vec bolesno preterivanje,i da te treba to sankcionisati.

 

Mislim da ne treba to sankcionisati , to su uradili sad u F1 i timovi poput Ferarija koji su oduvek bili najbogatiji ce moci da trose novca koliko i neka kikiriki ekipa .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кад би трансфери били органичени, ситуација би била још гора. За "ситне паре" би богати покуповали све најбоље играче, набили им плате и болело би их уво.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...