Jump to content

LFP


Geozee

Recommended Posts

Pa onda si ti adekvatniji.

 

Pozdravite Balaševića sa tim vojvođanskim humorom, a ti Lemi potraži posao u Kursadžijama, to je tvoj nivo intelekta a i fali im jedan Hrvat u emisiji.

 

Ma sve je to divno i krasno,ali ti si zaista debeo kao prasac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo to.

I da li ste vi sposobni da barem nakon jedne utakmice ne pricate o sudjenju i kradjama?

 

јбг, комплекси су у питању.

 

него...

 

fabregas_kiss_1972242c.jpg

 

нека свако прича шта год хоће, али мени је веома драго што се вратио кући. па јеботе, човек је играч светске класе и не верујем да ће пити воду те приче да ће добити најбоље место на клупи.

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Fabregas seli Tijaga u Rim?

 

 

Pametan potez, samo mi nije jasno da ostali evropski klubovi pomažu ciganšturama na ovaj način.

 

Praktično je Venger stvorio igrača od Fabregasa,i onda kad je ušao u najbolje godine počne da kuka i hoće nazad u Farsu, što se mene tiče to može samo pederčina vredna prezira.

 

Sad će i Roma da im razigrava drugu postavu, pa to mi je ljigavije od nenormalnog trošenja Reala, Sitija i sličnih... Oni bar troše svoje pare, ako bankrotiraju sami su krivi... Farsa na tuđoj grbači stvara buduću ekipu.

Edited by Bata Životinja
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Praktično je Venger stvorio igrača od Fabregasa,i onda kad je ušao u najbolje godine počne da kuka i hoće nazad u Farsu, što se mene tiče to može samo pederčina vredna prezira.

 

Venger jeste od Fabregasa stvorio igraca, ali ocigledno ne i coveka.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam tacno koja je fama oko prelaska,sem to da vec 100 godina rade po principu hoce kaki,nece kaki...covek jednostavno hoce da svoj fudbalski kvalitet materijalizuje trofejima...u arsenalu ih ne bi bilo...barem ne narednih minimum 5 godina...njemu vise pare ne trebaju,niti da se bilo kome dokazuje,hoce covek trofeje...ako razmisljate po principu da ga je neko od trenera stvorio,onda nijedan igrac ne bi trebao da menja klub...jedino mi ne ide u glavu gde ce da ga naguraju u prvih 11...barsina taktika mnogo zavisi od defanzivnog veznog,to im je stub odbrane,on najvise neutralizuje napade protivnika...odbrani posle ostane samo da sutne loptu napred...a fabregas nije taj tip igraca...nerealno je ocekivati da gvardiola sjebe uigrani tandem cavi-iniesta...fabregas nije igrac koji ulazi sa klupe,ali ovde mu je to sudbina...sem ako se neko od ove dvojice ne povredi...ili da barsa menja taktiku...da igra bez krilnih napadaca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fabregas seli Tijaga u Rim?

 

 

Pametan potez, samo mi nije jasno da ostali evropski klubovi pomažu ciganšturama na ovaj način.

 

Praktično je Venger stvorio igrača od Fabregasa,i onda kad je ušao u najbolje godine počne da kuka i hoće nazad u Farsu, što se mene tiče to može samo pederčina vredna prezira.

 

Sad će i Roma da im razigrava drugu postavu, pa to mi je ljigavije od nenormalnog trošenja Reala, Sitija i sličnih... Oni bar troše svoje pare, ako bankrotiraju sami su krivi... Farsa na tuđoj grbači stvara buduću ekipu.

 

Koje igrace?Fabregas jedino.Pike u Mancesteru nije odigrao jedan jedini minut.Sve ostalo je njihovo.

 

не верујем да ће пити воду те приче да ће добити најбоље место на клупи.

 

Pa,kako ce igrati?Menjace se taktika zbog njega?Ili ce se preseliti Inijesta i Cavi na klupu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

неће ни бити потребе за задњим везним, јер ће сада држати лопту свих 90+ минута :haha:

 

шалу на страну, верујем да ће Гвардиола нешто смислити. ево, и сад против Реала је мали Тијаго играо повученије него што му је природна позиција (офанзивни везни). не видим зашто не би и Фабрегас тако. мада, ок, јесте мало шкрипало кад је у питању преузимање лопте од противника... видећемо већ шта ће бити.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Koje igrace?Fabregas jedino.Pike u Mancesteru nije odigrao jedan jedini minut.Sve ostalo je njihovo.

 

Pa ja i spominjem buduća razigravanja a ne prošla.

 

Fabregasa su ispustili pa za 30 milina funti vratili, ali ostali imaju klauzule da ih otkupe nazad maltene besplatno, dakle skoro kao neka vrsta nabudžene pozajmice.

 

Sad će u Romi igrati i Krkić i Tijago, i onda će da ih vrate za 3 godine kada Ćavi i Vilja budu penzioneri.

 

Ciganska posla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

зашто су циганска посла? чекај, клинац треба да седи на клупи и да стагнира у развоју, па да на крају не буде ни за Српску лигу група Исток?! нормално да ће да иде на позајмицу негде где ће да игра и да стиче неко такмичарско искуство.

Share this post


Link to post
Share on other sites

зашто су циганска посла? чекај, клинац треба да седи на клупи и да стагнира у развоју, па да на крају не буде ни за Српску лигу група Исток?! нормално да ће да иде на позајмицу негде где ће да игра и да стиче неко такмичарско искуство.

 

Realno, Romi pored Pizara i De Rosija ne treba nizašta. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

зашто су циганска посла? чекај, клинац треба да седи на клупи и да стагнира у развоју, па да на крају не буде ни за Српску лигу група Исток?!

 

šta to mene briga? Šta to briga bilo kojeg navijača bilo kojeg drugog kluba?

 

Dakle Barselona da kupuje Fabregasa, pravi gužvu u veznom redu i sad šta hoće, da joj ostali klubovi razigravaju igrače sa klupe i buduće uzdanice?

 

Ja koliko se sećam stalno se hvale nekakvom Barsinom školom, a ne smeju nikoga da ubace u prvi tim, prvo Krkića a sada Tijaga, već ih šalju u Romu a kupuju tuđe napadače i veznjake. Normalno je da su ciganska posla ako drugi klubovi njih pretvaraju u profesionalce a onda ih Barsa vraća.

 

Uopšte ne razumem ovu idiotsku Romu, ona samu sebe potkopava, umesto da stvara sopstveni tim držaće par godina tuđe igrače i ponovo će se sjebavati kao i ranije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ако те није брига, онда немој да коментаришеш. а Фабрегас је главна мета већ неколико сезона уназад, и још пре три-четири године се знало да ће се у скоријој будућности вратити. и то је било много пре Тијага. а како мали игра, ни мало ме не би чудило да се Кеита негде прода. могао би чак и Маскерано, па да се таман за те паре доведе неки пристојан штопер. како је Милито отишао у Индепедиенте, остали смо са Пикеом и Пујолом само, а капитен је веома склон повредама због својих година.

 

ЕДИТ: ево како може.

 

http://www.goal.com/en/news/1717/editorial/2011/08/16/2617774/with-the-signing-of-arsenals-cesc-fabregas-barcelona-could-begin-

 

ово је скроз у реду. да Бускец и Пике буду штопери, и таман Бускец може да се убацује као подршка везном реду.

Edited by Јарослав

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piqué made his debut for Manchester United in October 2004, as a late replacement for John O'Shea in a 3–0 League Cup victory at Crewe Alexandra as a centre back. He made his full debut on 29 March 2006 against West Ham United, in a Premier League match at Old Trafford, playing at right back, as Gary Neville was unavailable through injury.

 

Piqué's return to Old Trafford saw him make nine league appearances during the 2007–08 season. He scored on his first start in the Champions League, a 4–0 home win against Dynamo Kyiv on 7 November 2007, as Piqué scored the first of Manchester United's four goals in that match. In doing so, he became the 450th player to score at least one goal for the club. His second goal for the club also came in the Champions League, in an away match to Roma on 12 December 2007.

 

 

Заиста би било лепо да престанеш да лупеташ.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

šta to mene briga? Šta to briga bilo kojeg navijača bilo kojeg drugog kluba?

 

Dakle Barselona da kupuje Fabregasa, pravi gužvu u veznom redu i sad šta hoće, da joj ostali klubovi razigravaju igrače sa klupe i buduće uzdanice?

 

Ja koliko se sećam stalno se hvale nekakvom Barsinom školom, a ne smeju nikoga da ubace u prvi tim, prvo Krkića a sada Tijaga, već ih šalju u Romu a kupuju tuđe napadače i veznjake. Normalno je da su ciganska posla ako drugi klubovi njih pretvaraju u profesionalce a onda ih Barsa vraća.

 

Uopšte ne razumem ovu idiotsku Romu, ona samu sebe potkopava, umesto da stvara sopstveni tim držaće par godina tuđe igrače i ponovo će se sjebavati kao i ranije.

 

Koliko ti veze nemaš sa životom, to je čudo jedno. Ali OK je to, dok god svoje neznanje ne prosipaš drugima, ali ti to ipak radiš. Pola sadašnjeg tima Barselone su iz njene škole. Krkić i Tijago su još uvijek relativno mladi i trenutno nemaju mjesta u Barseloni, i kad je takav slučaj sa igračima u jednom klubu, oni se obično šalju na pozajmicu. A Roma uopšte nije idiotski postupila, jer Krkić je faktički na četverogodišnjoj pozajmici na kojoj će Roma zaraditi milion u slučaju da Barselona vrati Krkića. Takođe, Roma će moći da ga otkupi posle 4 godine za cijenu od 28 miliona ako to bude htjela.

Edited by Vic Rattlehead

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...