Jump to content

LFP


Geozee

Recommended Posts

Не, доказао сам да лупеташ тако што сам оповргао тврдњу да није одиграо ниједан минут, изневши чињеницу да је одиграо девет утакмица и да је чак постигао гол у четвртфиналу Лиге шампиона против Роме у Риму.

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam koliko treba verovati,ali na vikipediji pise da je odigrao 12 i da je jednu sezonu dok je igrao u mancu bio na pozajmici u saragosi...dobar je on igrac samo sto je bio u lose vreme u mancu...jebi ga,tada nije mogao da igra pored ria i vidica...a i bio je mlad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Koliko ti veze nemaš sa životom, to je čudo jedno. Ali OK je to, dok god svoje neznanje ne prosipaš drugima, ali ti to ipak radiš. Pola sadašnjeg tima Barselone su iz njene škole. Krkić i Tijago su još uvijek relativno mladi i trenutno nemaju mjesta u Barseloni, i kad je takav slučaj sa igračima u jednom klubu, oni se obično šalju na pozajmicu. A Roma uopšte nije idiotski postupila, jer Krkić je faktički na četverogodišnjoj pozajmici na kojoj će Roma zaraditi milion u slučaju da Barselona vrati Krkića. Takođe, Roma će moći da ga otkupi posle 4 godine za cijenu od 28 miliona ako to bude htjela.

 

 

Kao što je Bata Životinja rekao u filmu U raljama života: Saću date karam.

 

 

Andres Inijesta

sa 19 godina odigrao 10 prvenstvenih utakmica u španskoj ligi

sa 20 godina odigrao 37 od 38 utakmica u ligi

odatle standardan

 

Ćavi

standardan od 19. godine

 

 

Tijago 20 godina

Krkić 21 godina

 

 

???

 

Produkt njihove škole? Pa što ne igraju onda za Barselonu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao što je Bata Životinja rekao u filmu U raljama života: Saću date karam.

 

 

Andres Inijesta

sa 19 godina odigrao 10 prvenstvenih utakmica u španskoj ligi

sa 20 godina odigrao 37 od 38 utakmica u ligi

odatle standardan

 

Ćavi

standardan od 19. godine

 

 

Tijago 20 godina

Krkić 21 godina

 

 

 

 

???

 

Produkt njihove škole? Pa što ne igraju onda za Barselonu?

 

http://en.wikipedia.org/wiki/La_Masia

 

Aj pogledaj ovu listu igrača i prestani da mlatiš, molim te, gori si od Lemija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нико није ни говорио о битности, него о томе да ли је играо или не.

 

Kolicina njegove igre pokazuje koliko je bio nebitan,i samim tim ne moze da se stavi u isti kos sa Fabregasom,sto je bio i pocetak ove diskusije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, Lemi, odustani, lupio si, iznete su činjenice nakon toga i prihvati to već jednom i ne glumi ludilo.

 

Cinjenice koje potkrepljuju moje tvrdnje.Dakle,u pravu sam.I ajde idi vidi sta ima na teletekstu,pa dodji da nas obavestis.

 

Његова минутажа побија оно што си ти рекао и нема места никаквом другачијем тумачењу.

 

U pravu si,ali se navedene cinjenice u potpunosti poklapaju sa poentom ove diskusije.

 

gori si od Lemija.

 

Ali nije debeo kao ti.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

http://en.wikipedia.org/wiki/La_Masia

 

Aj pogledaj ovu listu igrača i prestani da mlatiš, molim te, gori si od Lemija.

 

 

Čoveče ja sam lepo, jasno i glasno, osim ako nemaš masti u ušima, govorio o profesionalcima, što nijedan od momaka iz La Masije nije.

 

Krkić i Tijago se šalju da bi neko drugi od njih stvorio zrele igrače, to su ciganska posla.

 

Inijesta i Ćavi su izašli iz La Masije i postali prvotimci, i to je pošteno, ovo sada nije.

 

Ako ti nije jasno onda si glup brate...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čoveče ja sam lepo, jasno i glasno, osim ako nemaš masti u ušima, govorio o profesionalcima, što nijedan od momaka iz La Masije nije.

 

Krkić i Tijago se šalju da bi neko drugi od njih stvorio zrele igrače, to su ciganska posla.

 

Inijesta i Ćavi su izašli iz La Masije i postali prvotimci, i to je pošteno, ovo sada nije.

 

Ako ti nije jasno onda si glup brate...

 

Pa polako, ne mogu svi do jednog postati standardni prvotimci, neki trebaju malo i na kaljenje da odu, kao ova dvojica. Bolje je za njih dvojicu da igraju u nekom drugom timu, ako već (još uvijek) ne mogu da igraju u Barseloni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čoveče ja sam lepo, jasno i glasno, osim ako nemaš masti u ušima, govorio o profesionalcima, što nijedan od momaka iz La Masije nije.

 

Krkić i Tijago se šalju da bi neko drugi od njih stvorio zrele igrače, to su ciganska posla.

 

Inijesta i Ćavi su izašli iz La Masije i postali prvotimci, i to je pošteno, ovo sada nije.

 

Ako ti nije jasno onda si glup brate...

 

Инијеста и Ћави су имали, да тако кажем, срећу, да у то време у Барси није било бог-зна-колико креативних играча. Ривалдо је већ био на издисају, Гвардиола није креативац, Овермарс и Луис Енрике су били нападачи (крила), Де ла Пења је у то време био на позајмици у Лацију... једини који је био сличан ономе што су данас Ћави и Инијеста је у то време био Литманен. то је време када је Ћави дебитовао.

 

Инијеста је у први тим ушао 2002., а тада су од креативних играча и организатора игре ту били Ћави и Рикелме, који је више грејао клупу него што је играо. Ривалдо је те сезоне отишао у Милан, а Мендиета и Ђерар су више помагали око кварења игре противника.

 

Нормално је да се у таквој ситуацији гурају млади и талентовани креативци, и да се прави основа за будућност, односно оно што данас гледамо. Наравно, могли су и Кркић и Тијаго да остану сада и да уче од најбољих, али више ће искуства да стекну ако играју за неки други тим. И није као да су отишли код неких пилићара, већ у један сасвим солидан тим (ово се мора признати иако нисам љубитељ Роме). Да Барса нема играче као што су Ћави, Инијеста и Фабрегас онда би се ови младунци гурали у први план. Овако... биће и тога, али за пар година.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

pa ja se sasvim slažem sa tim, za mene je problem ne šta Barsa radi već zašto Roma pristaje da pravi igrače za suparnike, to je debilno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...