Jump to content

LFP


Geozee

Recommended Posts

"Терор Јунајтедових бивших штопера"? :confused:

 

Нисам од петка вече био кући, па покушавам да поватам шта се и како дешавало на фудбалским теренима овог викенда.

Share this post


Link to post
Share on other sites

У праву си. Као да је она повреда оставила трага. Мада опет, ко зна шта је у питању. У сваком случају, још један штопер на зиму мора (знам, понављам се, јбг). Дебилно ми је стављање Маскерана на ту позицију. Киксер је велики.

Share this post


Link to post
Share on other sites

У праву си. Као да је она повреда оставила трага. Мада опет, ко зна шта је у питању. У сваком случају, још један штопер на зиму мора (знам, понављам се, јбг). Дебилно ми је стављање Маскерана на ту позицију. Киксер је велики.

 

Tako sam i mislio, nakon povrede je potpuno van forme. Nije nerezonski postaviti Maskerana kao stopera, ali povremeno. Covek ima neverovatne padove koncentracije (mislim da je on i zasrao korner pre gola za 2-1).

 

 

Mislim da se Humels spominjao kao najveca Gvardiolina zelja. Za barsu bi to bilo odlicno, ali Humels je Nemac, a zna se gde oni zavrsavaju.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Засрао је корнер код тог гола, и код првог Билбаовог гола је превише лако пустио играча да прође поред њега и асистира. Пази, ја сам њега увек готивио, али ми такав играч није за Барсу. Јесте он јак, и тип оног ДМФ-а који је ту да би ломио ноге, али се не уклапа у Барсин систем. Но, добро, видећемо на даље како ће бити.

 

Хумелс би био одлично решење, али баш то што кажеш за Швабе. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па то. Мада добро, изузетака има, ко зна шта може да се деси. А опет, када би и завршио у Барси, питање је колико би му требало да се навикне на такав систем игре. Зна се да Швабе нису имале бог-зна-каквог успеха играјући за шпанске клубове (не рачунам оне Турке из Реала).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...