Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Пратећи његове постове током последње две године

Или си ДБ-овац или студираш право?! :D :D :D

Имајући у виду неефикасност Манчестера у последње време,тешко да ће им забити више од три гола!

Мада и затвор пролази када се човек изненада просере,можда се и њима догоди тако нешто!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Следеће недеље Рома иде у Манчестер на прање

 

na tri pranja

 

mada, igraju za vikend sa nama, mozda ih izmorimo pa vama bude lakse

s druge strane, nece biti ovog sudije od nedelje

 

da produzi poluvreme taman kolko treba da date gol

(izmedju ostalih stvari koje je uradio)

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Или си ДБ-овац или студираш право?! :D :D :D

Имајући у виду неефикасност Манчестера у последње време,тешко да ће им забити више од три гола!

Мада и затвор пролази када се човек изненада просере,можда се и њима догоди тако нешто!!! :D

Хаха, нисам у ДБ - у, али сам ове године уписао Правни. :) :)

Доста би било да им забију и један, под условом да не приме ниједан.

na tri pranja

 

mada, igraju za vikend sa nama, mozda ih izmorimo pa vama bude lakse

s druge strane, nece biti ovog sudije od nedelje

 

da produzi poluvreme taman kolko treba da date gol

(izmedju ostalih stvari koje je uradio)

Судија од недеље је сасвим пристојно судио, мало је компензовао, али то је то. Како објаснити чињеницу да Кол није добио црвени после старта над Роналдом и да није свирао пенал у првом полувремену?

 

Интер не може да измори ни Ливорно, а камоли Рому.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Доста би било да им забију и један, под условом да не приме ниједан.

 

a jel?

 

najaviste pranje a sad odjednom dosta i 1:0? :frown: zar ce i minimalna pobeda zadovoljiti fanove mocnog junajteda? zbunjen sam.

 

sta ce biti u sledecem postu?

"ma dobar je i bod protiv rome na trafordu, vazno je da ne izgubimo." ?

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хаха, нисам у ДБ - у, али сам ове године уписао Правни. :) :)

Види се,читам те к`о затворен буквар !!! :pivopije::D

 

 

uh, kako jeben raspored se namestio romi!

 

juve - fiorentina - inter - man u - sve za deset dana!

 

steta, stvarno.

Тешко да ће издржати темпо!

Само се поставља питање,ко ће да их наканта? :confused::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jel?

 

najaviste pranje a sad odjednom dosta i 1:0? :frown: zar ce i minimalna pobeda zadovoljiti fanove mocnog junajteda? zbunjen sam.

 

sta ce biti u sledecem postu?

"ma dobar je i bod protiv rome na trafordu, vazno je da ne izgubimo." ?

Ja oчекујем прање и волео бих да их напуне, али кажем да је доста и 1:0.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga, opšti je trend da se reči menjaju, dosadiše zar ne? :lol:

 

Mislim... pogledaj recimo.. Pre 10 godina se govorilo Đakuzi, sad Džakuzi (jebote, ko da nam je u svakom novinskom članku autor Džogani)...

 

Ili DOBRANO, DOMA, TEKMA, Zvuči malo hrvatski, NE?? (ne znam za tekmu, ali nebitno..)

 

Mislim da bi ozbiljno ljudi trebalo da se pozabave tim problemom, a ne samo da lupaju gluposti, i šta im dobro zvuči ili je popularno, pa bilo ispravno ili ne..

 

I da.. Kažem Junajted umesto Junajtid, i Lamburdžini umesto Lamborgini (dobro, ponakad kažem i lamborgini..)...

 

 

Čitaj kako je napisano... OR DIE !!! :red:

 

:pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нашао сам торент снимка утакмице Manchester United - AC Roma од прошле године коју нисам гледао због тога што у хотелу у којем смо били на екскурзији није било телевизора... Сад ће да се ужива. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Момче,"CUT THE CRAP"!!! То што ти истерујеш да ли се каже Јунајтед или Јунајтид,нема благе везе са животом и овом темом! Ако ти баш толико смета,а ти направи посебну тему где ће народ гласати,па можда и дођеш до жељене сатисфакције!

Оно што бих ти ја топло препоручио је да кренеш на интензивни курс граматике српског језика, јер ни у ком погледу није правилно рећи:"У моје село"!!! :rolleyes:

Кад са тим завршиш,а ти слободно дођи да нас учиш енглески! :D

Каже се Јунајтид, али нема везе... А онде сам погрешио, није требало "кажу" већ "викају"... Лакше је научити енглески него српски, не? Ја сам онда врло успео у томе, чак и размишљам о неким стварим на књижевном српском... А ти би могаја научиш да се српски од село до село друкше збори... К'о и сваки други језик... Али то није битно, и нећемо више о томе... Јунајтед, Барцелона, Валенција, Челзи, Чијево...

 

uh, kako jeben raspored se namestio romi!

 

juve - fiorentina - inter - man u - sve za deset dana!

 

steta, stvarno.

Једино ће да добију Јунајтид :)

Edited by Álvaro Recoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

А ти би могаја научиш да се српски од село до село друкше збори... К'о и сваки други језик...

Књижевниче,поента је у томе да сваки језик има САМО ЈЕДНУ (ПРАВИЛНУ) ГРАМАТИКУ, а неправилних варијација је мали милион !!!

Манчестер добија!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Рома има и после тога тешке утакмице, зар не?

 

Књижевниче,поента је у томе да сваки језик има САМО ЈЕДНУ (ПРАВИЛНУ) ГРАМАТИКУ, а неправилних варијација је мали милион !!!

Манчестер добија!

Српски језик колико знам још увек нема граматику, за хрватски нисам сигуран, а тај правилни језик са правилном граматиком је књижевни... Значи, правилно је Јунајтид, а ја сам само следећи неправилности написао онако како бих рекао људима који говоре као ја ...

 

И сетио сам се још примера типа Бока Јуниорс и Ривер Плата... То неке људе врло нервира...

 

Тоти добија!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гле овог Рекобу, ја га браним, а он прича да ће Рома да добије Манчестер! :mad:

Можда неће ни Манчестер, али након ваше данашње бруке, могуће је...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Српски језик колико знам још увек нема граматику.

Значи, правилно је Јунајтид, а ја сам само следећи неправилности написао онако како бих рекао људима који говоре као ја ...

Тоти добија!

1.Сине иди закопај се сам за глупост коју си одвалио!!! :D:D :D

Српски језик нема граматику??? Па шта си ти учио у школи? Имаш ли уопште осам разреда основне,кад одваљујеш к`о Максим по дивизији? :D :D :D

2.Оно још битније,ТОТИ ГУБИ !!! Ако и бод извуку,нек` седну голим дупетима у коприве од радости! :D

Гле овог Рекобу, ја га браним, а он прича да ће Рома да добије Манчестер! :mad:

Директоре,у старту сам извалио да си несуђени адвокат,али уопшта нема потребе да га браниш!

Нити сам рекао да ћу да га бијем,па да мора неко да га брани,нити било шта слично!

Мени је само засметало његово цепидлачење ЈЕР ЈЕ ПРАВИЛНО РЕЋИ И ЈУНАЈТЕД И ЈУНАЈТИД,али је он био толико докон да је "исправљао" неке људе без разлога!

А колики је тикван,најбоље ти је показао он сам,својим ноторно глупим изјавама,те нисам морао ни да се трудим! :pivopije::D

 

Да сте ви мени живи и здрави и весели! :pivopije::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма јок, бре, не браним га, него сам рекао да мислим да се зезао у једном посту. Како неко може да воли навијаче Интера који пљују по Манчестеру? :)

 

Немо' се палиш, ипак је ово само форум који служи за дангубу.

Edited by Директор

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Сине иди закопај се сам за глупост коју си одвалио!!! :D:D :D

Српски језик нема граматику??? Па шта си ти учио у школи? Имаш ли уопште осам разреда основне,кад одваљујеш к`о Максим по дивизији? :D :D :D

2.Оно још битније,ТОТИ ГУБИ !!! Ако и бод извуку,нек` седну голим дупетима у коприве од радости! :D

 

Директоре,у старту сам извалио да си несуђени адвокат,али уопшта нема потребе да га браниш!

Нити сам рекао да ћу да га бијем,па да мора неко да га брани,нити било шта слично!

Мени је само засметало његово цепидлачење ЈЕР ЈЕ ПРАВИЛНО РЕЋИ И ЈУНАЈТЕД И ЈУНАЈТИД,али је он био толико докон да је "исправљао" неке људе без разлога!

А колики је тикван,најбоље ти је показао он сам,својим ноторно глупим изјавама,те нисам морао ни да се трудим! :pivopije::D

 

Да сте ви мени живи и здрави и весели! :pivopije::D

Ако се на варам учио сам граматику српскохрватског језика из ко зна које године која је само преименована у граматику српског језика, тако да граматика српског језика не постоји... У међувремену су "створени" нови језици тако да се чак не зна, нигде не пише, на којој се територији говори српски језик и шта је уопште српски језик, бар је тако било пре неколико година кад сам то чуо... Ја сам учио да су и кајкавско и чакавско наречје у српском језику, али то важи за српскохрватски, а што се мене тиче све што је штокавско јесте део српског језика било да се изговара, пише или куца у Загребу, Сарајеву, Београду, Скопју, Цетињу... А и да није боли ме, јер ја у свом свакодневном не кажем шта (што) него кво...

 

И правилно је ЈУНАЈТИД, а можеш да кажеш и Унидо, и Унитед и Јунајтед и како год хоћеш, мада је то глупо јер није у питању име града које варира од језика до језика, већ енглеска реч која као таква постоји само у енглеском, а има свој еквивалент у сваком другом језику, тј. тај појам има различите термине...

 

Ништа од онога што сам рекао није глупост с моје стране, већ са стране људи који су учинили да дође тога...

Edited by Álvaro Recoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...