Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

kao sto neko rece, mrznja prema interu je najveca(od stranih klubova)

 

evo lemi, covek je priznao, priznaj i ti! :) bice ti lakse! :)

 

 

 

 

 

 

 

------------------

edit

 

Liverpool (4-4-2): 25 Reina; 3 Finnan, 23 Carragher, 4 Hyypia, 12 Fabio Aurelio; 8 Gerrard, 21 Lucas Leiva, 20 Mascherano, 19 Babel; 9 Torres, 18 Kuyt.

Subs: 30 Itandje, 6 Riise, 11 Benayoun, 14 Xabi Alonso, 15 Crouch, 16 Pennant, 17 Alvaro Arbeloa.

 

Inter (4-4-2): 12 Julio Cesar; 13 Maicon, 2 Cordoba, 23 Materazzi, 6 Maxwell; 4 Zanetti, 19 Cambiasso, 26 Chivu, 5 Stankovic; 8 Ibrahimovic, 9 Cruz.

Subs: 1 Toldo, 7 Figo, 9 Crespo, 14 Vieira, 16 Burdisso, 28 Maniche, 29 Suazo.

 

po meni je greska mancinija sto nema viere u vezi, makar ne bio 100% spreman. vieru u vezu, chivu-a na stopera. cudna postava liverpula, jako ofanzivna, sa toresom, kujtom i babelom. za mene je lukas u prvih 11 veliko iznenadjenje.

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote,ti si stvarno covek sa kompleksima. :) Svaki puta kada kazem bilo sta sto ne odgovara fanu Intera,pa makar to bila potpuno nebitna stvar kao sto je da me zabole ko ce proci,ali ako vec neko mora neka to bude Liverpool,ti pocnes da spominjes Juventus u nekakvom kontekstu.Ti si opterecen covek. :da:

Kao sto sam ti vec rekao,jedini klub koji ja mrzim jeste Partizan.Ostale ne volim...to bas nije isto. :da:

A ti fazoni peti,sesti...to veze sa zivotom nema.Najveci klubovi na planeti su Real,Barselona,Liverpool,Mancester,Juventus,Milan i Bajern (i naravno dodajem i jedan klub po subjektivnom nahodjenju,a to je naravno Crvena Zvezda :pivopije: ).Trofeji,tradicija,velicina,uticaj,fanovi...ajde jos i Ajaks eventualno dodati tu zbog titula prvaka Evrope,ali daleko je on od navedene 6-orke.Inter tek posle.Paprika.

 

naravno isto mrzimo Partizan (taj klub ne podnosim)....nikako........

a i ne volim Inter.............ne mrzim ga kao grobare..........ali ga ne volim eto..............

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Walk on, through the wind

Walk on, through the rain

Though your dreams be tossed

And blown

Walk on, walk on

With hope, in your heart

And you'll never walk alone

You'll never walk alone

 

Stevie G u svom stilu..........................

YOU'LL NEVER WALK ALONE

 

This Is Anfield................

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

iskljucenje materacija je smesno. sta reci kad je sharanovic koji je hard core fan liverpula izrazio rezervu prema takvoj odluci. ali ne treba traziti opravdanja. jasno je da je sada liverpul mnogo blizi prolasku dalje. ali sacekajmo ipak da se odigra i taj revans. ako inter ispadne, a skoro sigurno hoce, mancinija treba smeniti bez odlaganja. ali morati ce verovatno biti previse glup da to uradi.

 

bravo za romu, nadam se da ce proci.

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jebem ti utakmicu...totalna krshina od utakmice.Ovaj polumrtvi Liverpool je stvarno katastrofa.I potpuno nezasluzeno dobise.Dva kurtonska gola.Onaj prvi je stvarno kurton.Odbrana je zujala u tri lepe.Dvojica na levoj strani sami ostali.Dzerard je zabio golcinu,nema sta,ali ostao sam i niko ga nije cuvao.Ostaviti Dzerarda samog na ivici sesnaesterca!!!Pa vec to je pola gola.Strasne greske odbrane.Bice jako tesko Interu da nadoknadi dva gola.Ali dobro,ima jos 90 minuta da se igra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

slazem se, izgubiti od ovakvog liverpula, pa makar sa igracem manje, nema opravdanja za mancinija.

 

Pa sta ja znam,ne vidim ja tu neku veliku gresku Mancinija.U principu,Inter je dobro igrao,dobro su se postavili,i cak i sa igracem manje jako dobro cuvali rezultat.Bile su to dve greske odbrane,koje su ih kostale utakmice.Definitivno nezasluzena pobeda Liverpool-a.

 

Ali iskreno,nemogu reci da mi je nesto preterano zao. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam gledao utakmicu , odlika velikih timova je da pobedjuju i kad igraju loshe , za razliku od manjih klubova kao sto je napr, Inter... ovo sam i ocekivao , pobedu , mada bice neizvesno u revansu , nista nije gotovo , Inter ce se otvoriti , a Liverpul bi to trebalo bar jednom da kazni i onda je kraj price...

 

Celsi ima dobar rezultat protiv Grka , nadam se da ce proci , kao i Real.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam gledao drugo poluvreme, steta ako ih je usralo, ali ponavljam - ne treba traziti opravdanje ni u tome ni u igracu manje. u revansu ce biti 0:0 ili 1:0 za liverpul ili 1:1. zato sto ce biti mnogo zajebano juriti 2:0 protiv njih

 

da je bilo 1:0 inter bi imao kakvu-takvu sansu, ovako, sansa je minimalna

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...