Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

brate, realno, koji jebeni kurac. neka se ubuduce ne igraju uopste tekme nego neka unapred prolazi "veci klub". koji jebeni kurac fali jebenoj romi kao klubu?

 

Apsolutno sve.Od trofeja,preko tradicije,do statusa kluba.

U pravu si ti,utakmica je odigrana,zasluzena pobeda Rome,bez obzira ko je veci.Nema veze.Ali ja sam pre pomislio : "Eto lepe sanse da u cetvrtfinalu bude 8 jakih klubova,i da gledamo jedno od najboljih u poslednjih par godina".I kurac,prodjose raspadnuti Turci i Svabe,i ovaj izgovor za jacinu od Rome.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saglasan sam sa lemmujem , jedno od najslabijih 1/4 finala , osim Liverpula , koji ce nadam se proci , Barse i Mancestere , ostali su manje vise mali klubovi , jest da mrzim Milan , ali oni + Juventus i Bajren i te kako nedostaju... , Roma jeste bila bolja , ali jebes taj klub , mizerija su .

Share this post


Link to post
Share on other sites

to pre devet godina ih je usralo kako nikog nikad nije usralo

osim mozda, ali samo mozda liverpul pre tri godine protiv milana

mislim na samo finale sa bajernom

mozda najveca sportska nepravda ikad

ali dobro, desava se

Share this post


Link to post
Share on other sites

xaxaxa milanski staracki dom je razvaljen na svom terenu i to bas posteno

svi ce se nadati da u cetvrt finalu dobiju fenjer ili salke, mada ni roma nije mnogo bolja, a ostali imaju snase za titulu

naravno vreme je da manu uzme titulu

Share this post


Link to post
Share on other sites

mada ni roma nije mnogo bolja, a ostali imaju snase za titulu

 

faco, newsflash: roma je lagano izbacila real

 

 

jedino sto im je falilo prosle godine je iskustvo

ako ih opet izvucete ove godine, nikako ne prolazite

 

 

 

 

 

 

koje ste vi paljevine jebote pa to je smesno, ne osvaja uvek "najveci" klub ligu sampiona, setite se samo porta, borusije, pa i liverpul je pre tri godine bio totalni autsajder itd

Share this post


Link to post
Share on other sites

u prvoj ste imali i srece, posteno, seti se one romine dve hiljadupostotne sanse na kraju, ako si fer priznaces da je bila sreca ne primiti gol iz takvih sansi

 

7:1

1:0

 

nastavi niz.

tendencija je ocigledna

onu trecu ne racunam jer je zaista bila bez rezultatskog znacaja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Navijam za Milan jos od 1997 i jako mi je zao sto su ispali, ali ako. i terba, Arsenal je bolje Igrao.

 

Voleo bih da se ponovi Utakmica Barsa/Arsenal.

 

Roma i Inter ne zasluzuju da igraju. OK, izbacili su oni Real - ZASLUZENO, ali nisu oni neka ekipa za evropu.

 

Zao mi je Sevilje.. voleo bih da sam je video malo dalje u LS ove godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo nije liga sampiona,ovo je liga luzera.Roma,Fenerbahce,Salke...jebo fudbal takav.Cinjenica,Real je bio ocajan,Roma je potpuno zasluzeno pobedila,ali Roma...jebo klub.Ovo ce biti najgore cetvrtfinale (ili kako bi hrvati rekli,cetvrtzavrsnica :) ) u poseldnjih par godina.

Celzi,Mancester,Barsa,Arsenal,Fenerbahce,Roma,Salke...jebo fudbal u tri lepe.I jos ako se tu pridruzi onaj polumrtvi Liverpul...ali ajd',oni su barem veliki klub.

 

Jebi ga... koga nema u Ligi Sampiona, taj ima pravo da se ljuti... Roma je pokazala Evropi da je ozbiljan klub...

 

Sve najbolje Interu zelim protiv Liverpoola!!!

 

P.S. ne otpisujte Italijane!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...