Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

@Axeanosilas

 

svaka cast grobarima za podrsku u svim evroligaskim utakmicama, ali ne moze se porediti 7.000 sa 60.000 ljudi

gledao sam prenos utakmice seltik - barsa, ukljucili su se 10ak minuta pred pocetak navijaci su pevali, i to ceo stadion... utakmica je kasnila pola sata, a prenos je trajao, pevanje nije prestajalo, nikada u zivotu nisam video tako nesto

za tvoju informaciju skotski navijaci se razlikuju od engleskih, ne prave nikakve probleme a prate svoje timove i vrlo su bucni, jedni od najboljih navijaca na svetu

dok svi znamo sta su sve grobari(ali i svi nasi navijaci) radili na nasim utakmicama ali i na evrposkim tako da je ocigledno koje tu stoka

inace you will never walk alone je staaaaaaara pesma koju su liverpulovi navijaci uzeli kao svoju pesmu, ali nisu jedini koji je pevaju, vise navijackih grupa je korsiti, a izmedju ostalih i seltikovi

Share this post


Link to post
Share on other sites

lemmy druze sta ti bi da ostavis onakve postove o totiju jebote? bar od tebe to ne bih ocekivao. najbolji strelac rome u sezoni a igra samo zato sto je legenda kluba? vucinic efikasniji? wtf

Share this post


Link to post
Share on other sites

lemmy druze sta ti bi da ostavis onakve postove o totiju jebote? bar od tebe to ne bih ocekivao. najbolji strelac rome u sezoni a igra samo zato sto je legenda kluba? vucinic efikasniji? wtf

 

Toti jeste sjajan igrac i kao takvog ga i cenim,ali cinjenica jeste da ove sezone igra slabo.Barem na Rominim utakmicama koje sam ja gledao (pogledao sam nekih 10-ak ove sezone,ni za kurac nije bio ni na jednoj).Najbolji je strelac (i Ibrahimovic je ako tako gledamo efikasan u picku materinu,ali zaboravljamo da je vecinu golova zabio iz penala),ali uporedi njegovu i Vucinicevu minutazu i reci koji je korisniji.U svim bitnim utakmicama Vucinic je odlucivao.Toti je ispusena mustikla,u silaznoj je putanji i polako se blizi kraju.I da,pre svega igra zato sto je legenda kluba,a ne zbog nekih neverovatnih partija koje pruza.No dobro,nebitno,jebe mi se i za jednog i za drugog.

 

Овај манекен је можда и најбољи играч у историји Роме.

 

I sta sa tim?To opravdava sto igra slabo?

Svi veliki klubovi su takvih kao sto je on imali barem dvojicu u svakoj generaciji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Barsa je u losoj formi,uglavnom celu sezonu igraju sa jako velikim oscilacijama,ali ne verujem da bi trebali imati neke vece probleme sa Svabama.Mancester-Roma...tu bi trebalo biti neizvesnije,iako Mancester definitivno ima prednost.Bolji tim,bolja i konkretnija igra...favoriti su,ali ne treba u potpunosti otpisati Romu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...