Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Ljudi ovaj Ferguson bi sa zvezdom uzeo titulu u basketu, da hoce... AL GA ZABOLE!!!!

 

Saranovicu svaka cast na prenosu...

(Merko, 22. maj 2008 00:30)

Стварно срамотно коментарисање.

Ја сам гледао са екипом из дома, па сам јутрос ишао код управника на рибање због урлања у 1 сат по паркићу на Звездари.

 

KALU:Drogba,kakava je trava u mancesterovom sesnaestercu??? DROGBA:Nemam pojima! Cekaj sada cu da pitam Vidica!! Care,ajde nas pusti da pridjemo golu da vidimo dali je i kod vaseg gola mokra trava!!!!

VIDIC:Ajde mali mars napolje,kada porastes pricacu ti!!!!

(JEDAN JE NEMANJA VIDIC!!!!, 22. maj 2008 00:35)

 

:) :) :)

 

Чуди ме да ни на једном сајту нема ни помена о томе да је Руни био убедљиво најгори играч на терену. Ништа, апсолутно ништа није урадио.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mrzim Drogdbu i mnogo drago mi je što je dobio crveni karton.

 

Takodje. Kako mi je samo drago sto je jedan sudija konacno stisnuo muda i dao crveni tom usranom folirantu... Draze mi je bilo kad je on iskljucen nego kad je Mancester pobedio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zao mi Balaka...ispusio 2 finala LS i finale svetskog.

 

jbg, to ti je kao sto je Divac igrao 12 (ili koliko vec) sezona u NBA-u i nije osvojio prsten, a Milicic vec prve sezone jeste sa prosecnom minutazom 2,4 minuta po utakmici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srce mi puno sto je mancester osvojio... em sto navijam za njih, em sto mnoooogo mrzim ovaj celzi... Ne moze se preko noci postati veliki klub... mancester se cvari vec 50 godina, a ima samo 3 titule prvaka evrope, a ovaj celzi bi za 3 godine hteo da osvoji jednu... ne ide to tako... drago mi je zbog Ballack-a, jer je olosh i drago mi je zbog Abramovicha jer je govedo... eto... :D Drago mi je i zbog Vidica i celog mancestera koji je realno cele sezone bio bolji od Celzija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc sam bio srecan skoro kao i 31. maja 1991 godine kada je Zvezda osvojila trofej. Ne samo da mnogo volim Mancester vec uzasno mrzim Celzi, ovo je definitivno pobeda fudbala, pare su izgubile bitku. Svaka cast Vidicu na tome kako je cuvao Drogbu, nije se video pored njega a jos je uspeo da ga isprovocira da napravi glupost i pazari crveni karton, svaka cast majstore. I jos jednom HVALA fudbalerima Mancestera sto su mi ulepsali vece :pivopije:

Edited by Routasydän

Share this post


Link to post
Share on other sites

em sto navijam za mancester, em sto je bila dobra utakmica, em sam sam se lepo zapio i jos uzeo nekim debilima u kaficu 15 evra ( kladili se ko ce da promasi penale, samo sam kalua promasio ) milina jedna

Share this post


Link to post
Share on other sites

a za Avrama & Abrama ... :uhoh::ph34r::uhoh:

 

 

super, ali jel imas neki konkretan odgovor na ono sto sam napisao ili samo smajlija koji koluta ocima?

 

jel celzi bio bolji sinoc? jeste. jel su penali lutrija? jesu. jel celzi zasluzeno pobedio u prvenstvenoj tekmi a mancaster nije imao dva normalna napada u 90 minuta tada? jeste i to.

jel nesto od ovoga nije tacno?

jel trener koji dvaput nadigra svog kolegu u mesec dana bolji trener?

hvala lepo.

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego ostaje zal sto je celokupna liga sampiona ostala u senci retardiranog sudije Rosetija , valjda ce sledece sezone najveci engleski klub imati posteno sudjenje , a ne da bude zrtva nepostenog sudjenja kao do sada.

Ако ћемо поштено, ни по бабу, ни по стричевима, да није онај Фјортфелт досудио измишљени пенал Ливерпулу против Арсенала, питање је да ли бисте и стигли до Росетија !!!

Но, није поента кукати, већ уживати у фудбалу без обзира ко игра и што је још важније, барем се трудити бити објективан. :da:

 

Njega mi je zao... on je po meni jedini gotivan u celoj toj ekipi... on i Petr Ceh... :da:

Наравно, њих двојица су за сваки респект.

Мени је најготивнији играч Челсија Френк Лампард, а стицајем околности, у доњем Миријеву неки момци са фудбала ме тако и ословљавају, што сматрам комплиментом.

Изузетно ценим и Михаела Балака, мада је синоћ био превише нервозан, што је доста утицало на његову игру.

 

Одгледао сам регуларних 90, последња 3 минута продужетака (нажалост нисам видео шамар) и пенале.

Чујем да су продужеци били посебно занимљиви, али на основу виђеног могу само да закључим, да су по приказаној игри обе екипе подједнако заслужиле трофеј и да уопште не би био грех, нити штета да су га освојили играчи Челсија.

 

Посебно ми је драго због Немање Видића и партије коју је пружио, на кога цела фудбалска Србија може да се поноси, јер последњих неколико сезона у континуитету игра врхунски фудбал.

Прижељкујем му још блиставију каријеру и надам се да ће једног дана он за Србе бити оно што је кајзер Франц за Немце, златна 5.

За мене, он то већ јесте! :da::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

super, ali jel imas neki konkretan odgovor na ono sto sam napisao ili samo smajlija koji koluta ocima?

 

jel celzi bio bolji sinoc? jeste. jel su penali lutrija? jesu. jel celzi zasluzeno pobedio u prvenstvenoj tekmi a mancaster nije imao dva normalna napada u 90 minuta tada? jeste i to.

jel nesto od ovoga nije tacno?

jel trener koji dvaput nadigra svog kolegu u mesec dana bolji trener?

hvala lepo.

 

To sto je Celzi imao duze posed lopte, ne znaci da je bio bolji tim na utakmici... :da: Molim te objasni mi zasto je Celzi bio bolji tim juce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

i meni je iz celzija najbolji lampard. suva klasa.

 

 

--------

edit

Molim te objasni mi zasto je Celzi bio bolji tim juce...

 

(indeks)

U jednom od najatraktivnijih, najkvalitetnijih i najzanimljivijih finala koje pamtimo, londonski je klub bio bolja momčad i moglo bi se reći da je zaslužio podignuti pehar pobjednika, ali se na koncu broje samo golovi.

 

(b92)

Samo finale bilo je, na iznenađenje mnogih, izuzetno kvalitetno. U prvom poluvremenu Mančester je bio bolji tim, a Čelsi je posle izjednačenja u poslednjem minutu prvog dela, u drugom nadigrao protivnika, i da je tim iz Londona osvojio titulu na kraju, to bi takođe bilo zasluženo.

(svako ko je ovih dana citao vesti na b92.net mogao je da se uveri da cela redakcija u finalu navija za mufc, a cak su i oni smogli snage da napisu da je celzi bio bolji u drugom poluvremenu. doduse, nisu smogli snage da napisu da je bio bolji overall, ali dobro.)

 

dalje, imas par strana unazad komentar lemija (koji je takodje bio neutralan) da je celzi bio mnogo bolji.

nisam primetio da iko ozbiljan tvrdi da je man u bio bolji, navijaci mancestera uglavnom kazu samo da je utakmica "bila izjednacena" :)

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja navijah za UTD zbog Dicvija, ipak je covek jdan od retkih domacih fudbalera kojim se mozemo ponositi, sto rece selektor. ali da je celzi igrao bolje i tecnije u vecem delu duela, to je fakat.

posle one terijeve intervencije sam nekako kapirao da celzi uzima trofej...dzon teri je stvarno tragicar. covek je svetski vrh i veliki radnik na terenu, i ono sto je gradio 4 sezone sa ekipom je nestalo zahvaljujuci peti leve noge koja je proklizala...

da sam na mestu saigraca, drzao bih ga dalje od ostrih predmeta ovih dana...

ali mi je drago sto je crncuga dobila karton, pa ne znate...samo zato sto je djubre bezobrazno.

 

sve u svemu, celzi bolji, mancester dobio. zivot ide dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm... Mislim da je Real Madrid najbogatiji... :da: Al Man Utd je sigurno tu negde isto... samo oni ne troshe pare na sve zivo i ne dovode igrace kako ih neko drugi ne bi doveo, kao sto Celzi radi... :da: Onaj jevrejin sve zivo kupuje... ne cudi me i sto mene nije kupio...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm... Mislim da je Real Madrid najbogatiji... :da:

 

 

ne, mancester je. vec nekoliko godina.

 

Since the late 1990s, the club has been one of the richest in the world with the highest revenue of any football club, and is currently ranked as the richest and most valuable club in football, and indeed any sport, with a value of £897 million (€1,333 mil / $1,800 mil) as of May 2008.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...