Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Ubio bih nekog! Ali tacno sam znao da cemo ga primiti u poslednjem momentu, ma mi smo svetski prvaci u primanju golova u poslednji momentima, neverovatno...

Cisto sumnjam da bi svirao ovakav penal za Partizan...

A jesmo promasili sanse, ladno smo trebali voditi sa 3-0...

Sad ce lepo da nam uvale jos jedan a mozda i dva gola...tako to ide kod Srba, povedes i onda izgubis...takvih sam se utakmica za zivota toliko nagledao da ne moram vise ni gledati fudbal...

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da su poveli 3:0, Fenerbahče bi potpuno izgubio koncepciju. Ovako je Partizan izgubio koncepciju, ali srećom je tu poluvreme, pa na početku sledećeg bi mogli da krenu kao da se igra nova utakmica i eventualno ih ponovo iznenade nekim brzim golovima. Ništa strašno što je gol primljen, u fudbalu domaći teren odavno nije neka prednost. Uostalom, 2003. se Partizan plasirao zahvaljujući pobedi na strani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onaj "treci gol" ga je zesce usralo :)

 

Jebeni Turci, sreća u Sikimu, gol na kraju poluvremena uglavnom sjebe tim. 'Ajde, bre, sad su pali! Ukenjao vas je drugi gol, a da je onaj treći bio regularan postali biste veća govna od Milana.

 

Shta je kolega, odoshe pare za Keep Of Kalessin? :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo ko da sudi Roseti :D Dobija Partizan

To si dobro zapazio , ispitacu pozezanost ovog skota tj Shkota sa monstrumom :D

 

 

Inace ovo je realnost , Partizan ima snage za 45 min , mada mislim da je bolje igrao i da je trebalo da dobije , sta je tu je , ni Uefa kuo nije lose.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нема везе, одиграли смо мушки. Пенал није био, оно је школски пример фолирања "уђи у 16, одбиј се и падни". Јесте ми жао, али да и је неко понудио 2:2 на почетку, пристао бих. Код "трећег" гола се могло прогледати кроз прсте, колико је оно био пенал, толико оно није био офсајд. А и да је Дијара учачкао... Са оваквом игром и можемо да се надамо нечему у Турској, само чврсто, долази Тошић, а ја са њихове стране нисам видео ништа спектакуларно - непостојећи пенал и глуп други гол. Богуновић откровење. Није готово. :)

 

 

Pojeo sam govna.

 

'OCU WARN!!!!!

 

Ne verujem, 2:0 !

 

:):):)

 

Игра се и друга. Само чврсто. Нема реалних резултата. ;)

 

 

Оно говно шкотско никад не би судило онакав пенал у Шкотској. Јебем им матер у пичку, и нека их карају Енглези вековима.

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast groblju na prvih 30-ak minuta.Posle toga su otisli po kurcu.Turci nisu nista preterano mnogo pokazali,ali su odigrali koliko je potrebno.

Djukic je smrad,i trebao je pustiti Tosica i Fejsu kuci jos pre 2-3 dana.Jedino ako nije ocekivao da ce dobiti Argentinu 4:0.Retard.

 

To si dobro zapazio , ispitacu pozezanost ovog skota tj Shkota sa monstrumom :D

 

To se od tebe i ocekuje.Ocekujem rezultate istrage najkasnije sutra. :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma, glupo je svirati nepostojeci penal u 47. minutu...

 

Tako je to, uvek se sudi za bogatije...nema pravde niti je ikad bilo....

A na ostrvu, ovo nijedan sudija nikad ne bi sudio, smesno...

Samo sam govorio da izdrzimo do poluvremena...ali...

Valjda necemo u kvalifikacijama za kup uefa dobiti opet nekog dosta jakog...ulazak u grupu bi bio odlican rezultat...

Realno, i da smo dobili recimo 2-1, tesko da bismo prosli, nasa sansa je bila kod rezultata 2-0 da im uvalimo treci ali nije usla...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Само нека играју овако увек и резултати ће доћи.

 

Tako je, neka i gube, sport je to, ali neka igraju muski, bore se, a ne da igraju kao pickice...Uvek sam cenio borbenost i borbene igrace, pa neka se i gresi, jebi ga, ne moze se protiv jaceg?bogatijeg(samo ponekad uspes) ali bitno je boriti se i dati sve od sebe...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šteta što im nisu utrpali četiri-pet golova u prvih 20 minuta, sjajno su odigrali prvo poluvrijeme...

Prvo ona prilika kad je bio prazan gol, pa onda Dijara, ofsajd...

Hrabra igra, s obzirom da su igrali bez kompletnog veznog reda...

Po nekoj logici bi uz Tošića, suspendovane i trenutno povrijeđene igrače trebalo da igraju bolje u revanšu, ali "domaći teren je domaći teren", pogotovo ako uz njega ide 50.000 brkatih Turaka...

 

160px-FC_BATE.svg.png

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, заборавио сам Паунову шансу на крају... Е, јебем ти живот.

 

Uh, barem da smo dobili 3-2, ispali bi opet ali...bar pobeda...i kakva-takva nada, da mozemo nereseno izvuci...ali eto, nije nam se dalo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...