Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Без зезања, Барса је страшна и ове сезоне.

Највише контролишу лопту у свом поседу од свих тимова, чак 55 минута просечно по мечу. Манчестер је други са 37. Прошлогодишњи финалисти.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ајо овај Бајерн згазио Јуве само тако... Радили су им шта су хтели... Јувентус имао две целе шансе на утакмици. Прогнозирао сам ја победу Бајерна још пре две недеље, али баш овакво гажење нисам.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle,najgora utakmica Juventusa koju sam ikada gledao.Bez preterivanja.U celom zivotu.Stid ih i sramota bilo,celu ekipu,na celu sa onim izgovorom od trenera,jebenim diletantom Cirom Ferarom.Verovao sam u tog coveka,ali je defitivno pokazao da je neznalica,teski kurton od trenera,i da je majstor Lipi uzalud gubio vreme pokusavajuci da nauci nesto tu macolu od coveka.Ulaziti u neku dublju analizu lose taktike nema smisla,posto je toliko profuljano bukvalno sve,da bi trebalo nekoliko strana za pljuvacinu.Kreten je ubedljivo najveci krivac za ovaj poraz (kao doduse i vecinu poraza u ovoj sezoni),ali ne treba zaboraviti i na picketine klasicne od igraca.Pocevsi sa katastrofalnim stoperskim tandemom (jednostavno,kada nema doktora Kjelinija,treba predati utakmicu pre nego sto i pocne,bezveze se bacaju pare na organizaciju iste),i "fenomenalnom" pozajmicom iz Barselone.Ako oni budu na leto otkupili ugovor tog papka za 11 miliona,treba celu upravu streljati.Sredina terena nije postojala,ali ipak sa te strane je opet iskljucivo krivac macola Ciro.Ta 4 gola sto su govna dobila ni nisu toliko strasna stvar,sem ako se u obzir uzme da je to najubedljiviji poraz u istoriji kluba u evropskim takmicenjima,posto su ta dva pala na kraju kada je ekipa totalno otisla u kurac,vec je problem sto ceo jebeni kurvin tim ulazi u odlucujucu utakmicu kod kuce,odgovara im i nereseno,i oni odigraju tako stidno,bedno,za haski tribunal.

Zasluzena pobeda Bajerna,Juventus u celoj LS nije pokazao nista,na 6 utakmica 4 gola,a tako se ne ide dalje.

Na kraju krajeva,jebes tim kome golove zabiju golman i hrvat.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega, kao sto rekoh, Italijani su u kurcu, drugo kad sam govorio na pocetku sezone NE CIRO FERARA ispalo je da sam u pravu! I bolje sto su ispali kad nisu ni za kurac! Sta reci, drago mi je da su ih karali jer neka sad razmisle da li da dovedu trenera koji ce Del Pjera da posalje u penziju, zajedno sa Kamonarezijem i ostalim matorcima, a napraviti mesta za Djovinka i igrace koji nesto vrede.

 

Hvala Del Pjeru za sve, ali neka utuvi u tu tvrdoglavu glavu da je za PENZIJU!

 

Ciro moze da trenira Partizan i to mu je mnogo. Medicinski tim NAPOLJE! Inace kao i do sad UPRAVA NAPOLJE! Nemju klupu, jebalo ih forsiranje staraca!

Share this post


Link to post
Share on other sites

najsmrdljivije ekipe Lige sampiona(liverpul i juventus) su ispale, i sada cemo konacno moci da gledamo fudbal ;)

taj rad. :D

 

Zasluzena pobeda Bajerna,Juventus u celoj LS nije pokazao nista,na 6 utakmica 4 gola,a tako se ne ide dalje.

Na kraju krajeva,jebes tim kome golove zabiju golman i hrvat.

:haha:

E stvarno, meni nije jasan trener sa onim izmenama... on je kao hteo da brani 1:1, i na kraju ih nabusili bavarci..  Italijani polako pokazuju, da su daleko od ostalih liga..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciro je budala koji menja taktiku cim jednu utakmicu tim slabije odigra.Prvo je furao onu debilnu taktiku sa tri centralna i bez krila,a to veze sa zivotom nema.Kada je video da tako ne ide,promenio je na 4-2-3-1-1,sa klasicnim krilima.To je funkcionisalo odlicno,ali onda je doslo do novih slabijih igara,i ajmo na staro.Pa ne mozes tako jebem mu sunce,u roku od 3 meseca pet puta menjati osnovni pristup igri.Ok je rotirati,naravno da sve zavisi od tekme do tekme,ali ti ceo pripremni period oduvas u cabar i tokom sezone eksperimentises sa osnovnim pristupom igri.

Najnejasniji mi je potez izvlacenja Dijega da bi usao Amauri...pa jebote zivot,imas na terenu Poulsena,Mela,Kamoranezija i Marksija,kako jebeno mislis ta dva napadaca da proigras,sunce mu jebem?!?!?!?!?!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zao mi je zbog Juvea,ali nijesu se mogli sa loptom povezati. Sto rece Lemi,ja ovakvo izdanje jos nijesam vidio. Prosto se sticao utisak da Bajern igra sa jednim ili dva igraca vise. Uvijek su imali pokriveno sve,uvijek izlazili iz duela kao pobjednici,uvijek vrsili pritisak. Cak mi je i ona razlika u posjedu lopte od 59/41 djelovala kao mala.

 

Ferarina odluka da izbaci i Del Pjera i Diega je diskutabilna,da upotrijebim eufimizam. Jedino sto mi nije jasno je to kako moze da se tolerise onakvo izvodjenje penala. Ono je slobodno moglo da se vrati na ponovno izvodjenje. Nije potpuno zastao,ali je bio blizu toga,na metar od lopte,kad golman vec mora krenuti da se baca...i naravno,sutnuo je u suprotnu stranu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciro je budala koji menja taktiku cim jednu utakmicu tim slabije odigra.Prvo je furao onu debilnu taktiku sa tri centralna i bez krila,a to veze sa zivotom nema.Kada je video da tako ne ide,promenio je na 4-2-3-1-1,sa klasicnim krilima.To je funkcionisalo odlicno,ali onda je doslo do novih slabijih igara,i ajmo na staro.Pa ne mozes tako jebem mu sunce,u roku od 3 meseca pet puta menjati osnovni pristup igri.Ok je rotirati,naravno da sve zavisi od tekme do tekme,ali ti ceo pripremni period oduvas u cabar i tokom sezone eksperimentises sa osnovnim pristupom igri.

Najnejasniji mi je potez izvlacenja Dijega da bi usao Amauri...pa jebote zivot,imas na terenu Poulsena,Mela,Kamoranezija i Marksija,kako jebeno mislis ta dva napadaca da proigras,sunce mu jebem?!?!?!?!?!?

a nemo' si takav.evo ti jedno bavarsko :pivopije:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...