Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

@najsubjektivniji covek u univerzumu posle kanta-mena

Ajde bre spusti se na zemlju,ne lupetaj gluposti vise.Kakav Arsenal covece,da im dozvole da igraju sa 18 igraca popusili bi 6 komada i od Reala i Barse.

 

@kum

Ma kakav bod...kada domoroci krenu da pale tockove i gume,Hodzson bezi glavom bez obzira...i Alekse Santica...

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

to se videlo u realovim utakmicama u ligi shampiona u proteklih par godina.

 

само што није Премијер лига у питању:

 

Olympique_lyonnais.png

 

@najsubjektivniji covek u univerzumu posle kanta-mena

Ajde bre spusti se na zemlju,ne lupetaj gluposti vise.Kakav Arsenal covece,da im dozvole da igraju sa 18 igraca popusili bi 6 komada i od Reala i Barse.

 

http://www.youtube.com/watch?v=lQrxrf5GI1A

 

:bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nekad sam gotivio barselonu, u vreme overmarsa, kokua, klajverta, saviole i rivalda. sad na njih gledam kao odvratne pacove zashticene kao polarni medvedi i, shto bi neki ovde rekli, pionire nsfp-a. 

 

edit: kad sam pisao post, nisam video da je hail metal napisao gotovo isto poredjenje na drugoj temi. :haha:

 

 

Edited by SkullKrusheR
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Арсенал је олд-скул елитистички клуб, никако НСФП. Једино ми је мало безвезе што сад имају толико странаца, али су опет клуб из Енглеске који највише ценим.

 

Arsenals-Lee-Dixon-Steve--002.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

navedi mi neke jache timove koje si ti gledao. pretpostavljam da cesh navesti galaktikose, ali zna se kako je taj tim sastavljen. isto kao i chelsi pre 6-7 godina.

uostalom, postoji 49 unbeaten dvd, pogledaj malo, obrazuj se.

 

A sta je Arsenal,humanitarna organizacija i svi su dosli za dzabe?To sto poredis jedan Real za ovim sugavcima iz Londona je dokaz koliko veze nemas.

Najbolji timovi koje sam ja gledao,a da si i ti gledao (necu navoditi one kojih se ne secas posto si u to vreme jeo slince i ugalj i pravio kule od peska):

1.trenutna Barselona

2.Barselona sa Ronaldinjom

3.Real Madrid iz 2002.

 

Tu cu stati,posto se ostalih verovatno ne secas,zbog gore navedenih razloga.A uopste porediti te tvoje papke,koji su inace uzeli jednu titulu prvaka drzave i to je sve,sa ovim zverima je smesni.

No dobro,ti si poznat kao najsubjektivniji covek u univerzumu posle Jaroslava.Samo sto Jaroslav ima zbog cega da bude subjektivan,a ti nemas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najjace od svega je sto Lemmy kad ne voli neku stvar onda su svi koji su pristalice iste "neobrazovani, glupi, ustaski masoni". I takodje ih je "porediti sa juventusom u najmanju ruku bezobrazno".... Dakle iskljucivost i neparlamentarnost je na nivou. Jednostavno covek je rekao nesto i to je tako, moze Bog Otac da sidje na zemlju...

 

"Skull je glup sto navija za Arsenal

Vic je glup sto navija za Romu

Ja sam glup sto navijam za Chelsea

Ovi momci sto navijaju za Liverpool su najveci glupaci

A ovi koji su za MFC su vec pomenuti "ustaski masoni" i "ratni profiteri""

 

Samo je on pametnjakovic koji navija za Juventus

 

Dakle, nemoj vise molim te, zamrzecu Milosa Krasica zbog tebe, a on mi je jedan od omiljenih nasih igraca!!!

 

Pozdrav!!!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta lupetas ti,jeo si bunike?Ili samo zelis biti interesantan?Gde sam ja pomenuo Juventus?I gde ja pominjem te gluposti o kojima pricas?Reci da je ona ekipa Arsenala najbolja ekipa koja je ikada igrala je nevidjena budalastina,sa kojom se i ti verovatno slazes,ali eto zelis biti interesantan pa tu prosipas neku bezvezarije.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

chinjenica je i da je teze odigrati sezonu bez poraza (taj niz je trajao kroz 3 sezone) u ligi kao shto je premijer, nego sa timom od ciklion evra osvojiti ligu u kojoj igraju rajo valjekano, sosijedad, osasuna i ostali paceri.

 

Premijer liga je tada bila kurton,mnogo slabija od spanske i italijanske.Celzi je bio ekipa sredine tabele,Liverpool krsina na kvadrat,a o ostalima da ne prica.A sto se tice trofeja,Real je uzeo i LS,pa onda reci da je i to kurac.Ajde uzobilji se,kakav Arsenal bre.To ko da ja dodjem i kazem da je Juventus sa Vijalijem i Ravanelijem najbolji tim u istoriji univerzuma.Ili jos gore,da kazem da je Zvezda iz 1991.najbolji tim.Iako,imao bi vise pravo,posto su uzeli duplo vise trofeja od ovih tvojih,iako veze sa realnoscu nema.

 

nisam rekao da je najbolja ikada. rekao sam da je najbolja koju sam ja gledao. i sam si rekao da sam balavac, pa ne vidim zashto to ne bi bilo tako.

 

Zato sto realno ima mnogo vise boljih timova koje si gledao.Eto,gore sam ti naveo samo tri koja su zasigurno mnogo bolja i koja si sigurno gledao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...