Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Evo sad gledam, Bajern je tu imao 21 sut od toga samo 6 "u okvir". E sad, nisam bio u gradu kad je bila tekma pa ne znam, nisam mogao da gledam je li, ali ovo moze da znaci da su oni gadjali iz 3 lepe i ocigledno nista nisu postigli. Inter je imao 7 od 11. Posed lopte isto ne mora da znaci mnogo jer to moze da se odnosi i na besmisleno dobacivanje po odbrani jer su ovi sve pokrili.

 

Na kraju krajeva, i katenaco je isto taktika, mislim u svakom sportu imas napad i odbranu i najbolji timovi moraju da budu dobri sa obe strane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam ni rekao da je Eto loš, napad ne čini jedan igrač, samo videlo se da oni ne mogu ni da primirišu Bajernovom golu u klasičnom napadu, nije do Etoa već do svega drugog.

 

Šta je Snajder uradio u finalu, ništa, pojeo govno, Bajern je dominirao (posed lopte 68% - 32%), ali je izgubio na kontranapade. Inter je igrao katenačo.

 

Ko sa dobrim napadom igra katenačo?

 

Bajern zadnjih 20 minuta igra 4-2-4 i ne prima gol, daj bre... da ne pričamo da Riberi nije ni igrao.

 

Bajern će ih pojesti ovaj put, to je moje mišljenje, videćemo šta će biti.

 

Ja nisam pricao o timskoj igri,vec o individualnim kvalitetima.Tj.odgovorio sam na tvoj post da je Interov napad smesan u odnosu na Bajernov.Gde bre smesan,Eto i Milito su neuporedivo bolji od svih napadaca Bajerna zajedno.Realno.

A sto se tice timske igre,proslosezonska utakmica je pokazala kako se igra.Mogli su oni biti dominantniji u posedu,nisu nista uradili.Ko muve bez glave.Inter ih je na svaki nacin porazio.Zbog toga sto su bili bolji u svakom segmentu igre.Mogu ja mrzeti to koliko hocu,ali to je jednostavno tako.

Nemam pojma sta ce biti ove sezone,ne mogu tvrditi ni jedno ni drugo.Cinjenica je da su i jedni i drugi ocajni,raspadaju se.

Glede Robena i Riberija...to su kurtoni od igraca,totalno beskorisni.Obojica su suvi kvalitet,tu nema price,ali jebes igraca koji je 2/3 sezone povredjen,koji ce ti kurac takav igrac?A obojica su upravo takvi,vise vremena provode muvajuci medicinske sestre po bolnicama nego sto igraju.Isto kao i onaj papak Van Persi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

To je već stvar ukusa, Milita respektujem, ima nešto oldskul u njemu, zato i volim Olića i Bajernov napad. To što su jebači tim bolje, neću valjda za neke nabildane monahe da navijam? Brate, gde je ono vreme kada fudbalera vade ispod šanka i tuširaju hladnom vodom pred utakmicu, to je prava stvar :haha:

 

 

Evo sad gledam, Bajern je tu imao 21 sut od toga samo 6 "u okvir". E sad, nisam bio u gradu kad je bila tekma pa ne znam, nisam mogao da gledam je li, ali ovo moze da znaci da su oni gadjali iz 3 lepe i ocigledno nista nisu postigli. Inter je imao 7 od 11. Posed lopte isto ne mora da znaci mnogo jer to moze da se odnosi i na besmisleno dobacivanje po odbrani jer su ovi sve pokrili.

 

Na kraju krajeva, i katenaco je isto taktika, mislim u svakom sportu imas napad i odbranu i najbolji timovi moraju da budu dobri sa obe strane.

 

 

U sportu imaš napad i odbranu, u katenaču imaš samo odbranu. Čisti anti-fudbal.

 

Pa najlakše je napraviti barikadu kao Inter i tako igrati, Bajern je pokušavao i stvarno nije mogao da probije bedem, ali Bajern je igrao fudbal, a kako se ono Murinjovo zove Boga pitaj.

 

Zna se ko igra katenačo - slabiji tim.

 

Šta je trebao Bajern da radi kad su mu ovi ostavili 2/3 terena? Najbolje bi bilo da su se i oni povukli.

 

Žabarsko-portugalske pičke, toliko o tome.

 

Super, za 10-20 godina pamtiće se samo ko je osvojio Ligu 2010. Ali pičke su pičke. To je kao onaj boks meč Tajson-Luis, čim mu se Tajson približi ovaj ga grli, i tako sve runde do kraja. Jebeš ti to, Holifild je car, on je pošteno jebo Tajsona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha,da picke su.Zato i jesu najuspesnija evropska fudbalska nacija,zato sto su picke.Ajde baci se u realnost.

 

Inace velikoj vecini vas ovde su i ovi iz Barselone picke.Drze loptu 80% u nogama,razvaljuju kako igraju,zabijaju 5 komada po tekmi,ali ipak su picke.Dakle picke su i takticari i oni koji igraju napadacki,samo ovi sto lome kosti su fudbaleri i to je fudbal.U prevodu,pravi fudbal igraju samo germanski skotovi.

 

Inter ima slabiji tim od Bajerna? :haha: Brate mili.

 

Eto,do cega je doslo...ja na strani paprika kluba...ccc... :haha:

 

Hoces onda reci da je i Celzi protiv Barselone u polufinalu LS pretprosle sezone igrao pickasto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

U sportu imaš napad i odbranu, u katenaču imaš samo odbranu. Čisti anti-fudbal.

 

Pa najlakše je napraviti barikadu kao Inter i tako igrati, Bajern je pokušavao i stvarno nije mogao da probije bedem, ali Bajern je igrao fudbal, a kako se ono Murinjovo zove Boga pitaj.

 

Zna se ko igra katenačo - slabiji tim.

 

Šta je trebao Bajern da radi kad su mu ovi ostavili 2/3 terena? Najbolje bi bilo da su se i oni povukli.

 

Žabarsko-portugalske pičke, toliko o tome.

 

Super, za 10-20 godina pamtiće se samo ko je osvojio Ligu 2010. Ali pičke su pičke. To je kao onaj boks meč Tajson-Luis, čim mu se Tajson približi ovaj ga grli, i tako sve runde do kraja. Jebeš ti to, Holifild je car, on je pošteno jebo Tajsona.

 

 

kontam ja sta ti pricas, ali na neki nacin po tom rezonu svaka utakmica gde jedan tim igra katenaco mora da se zavrsi 0-0. Ipak 1. treba umece za dobru kontru i 2. jebes tim koji ne ume da se brani kad zagusti. Anti-fudbal nije kad igras defanzivno, treneri i igraci kazu da je MNOGO teze igrati odbranu nego napad. Anti fudbal su te sitne fore pomocu kojih se krade vreme i zajebavaju sudije, foliranje povreda, provokacije, sranja. Ali naravno i kad uleces u noge sa namerom da iste onesposobis. Ali opet, ako je ovo Murinjovo katenaco, kako onda zoves reprezentaciju Grcke iz 2004. godine :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако добије Бајерн, Леми да призна превид и за ЛШ и за славље Звездине титуле на крају прошле сезоне у Суботици. :bigblue:

А ако добију Интер то значи да су бољи од сваке екипе у Италији јер сем Интера тако сви играју другоразредни фудбал.

Edited by Мајор Гашпар

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Oddball, Grčka 2004. je još gori katenačo, naravno.

 

Bajern nije savršen tim, daleko od toga, ali oni su odigrali pošteno, samo nisu pošteno izgubili. I gubio je i od Mančestera i od Fiorentine koji su igrali otvoreno, dakle Bajern se može pobediti i otvorenom i poštenom igrom, samo to je poenta.

 

 

Hoces onda reci da je i Celzi protiv Barselone u polufinalu LS pretprosle sezone igrao pickasto?

 

Ako je radio isto što i Inter onda da, igrao je pičkasto.

 

I ne, lomljenje nogu nije definicija pravog fudbala, niti Bajern nekome lomi noge, poenta je da kad igraš fudbal onda igraj fudbal, imaj inicijativu, nemoj da parazitiraš na tuđoj igri.

 

Parazitski fudbal jeste pičkasti fudbal, Barselonin to očigledno nije, Barselona nas može nervirati zbog svoje igre, jer je uobičajeno ne mirisati najbolji tim.

 

Ali oni nisu paraziti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@efenberg

Pa ja sam vec rekao da ne mogu da procenim ko ce ovde proci,podjednake su sanse,i jedni i drugi su u ocajnoj formi.

Ali ovde je bilo reci o odnosu kvaliteta.Koji je realno na strani paprikanera.

 

A ova poslednja recenica govori o tome koliko pratis fudbal,pogledaj tabelu pa se uputi.Ti si isti ko KoCkica...em sto ste obojica franjevci,em obojica pratite jednu ligu i to je to.

 

Ako je radio isto što i Inter onda da, igrao je pičkasto.

 

Ovo govori da utakmicu nisi ni gledao.Toliko o tvom pracenju fudbala.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja
Ovo govori da utakmicu nisi ni gledao.Toliko o tvom pracenju fudbala.

 

da, evo nisam ni danas gledao fudbal, mora da ne znam ništa o njemu :haha:

 

mislim, ako ja nisam video Čelzi da igra kao Inter u finalu, onda mora da Čelzi nije igrao pičkasto, zar ne? :haha:

 

e da mi je tvoja pamet na par dana, odmora mi treba, odmora! :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

.Tada si u Spaniji imao Real,Barsu i Valensiju koji su bili stravicno jaki,Deportivo i Viljareal koji su takodjer bili odlicni,

 

:wub::wub::wub:

 

Жреб одличан,једино ми се не свиђа крајње неозбиљан кикирики пар Рома-Шахтјор(МЕксес има прилику да доминира над овим украјинским половним Бразилцима) и то што је ЧЕлзи извукао Копенхаген,мада мислим да их уопште неће тако лако добити.

Лион ће стандардно да нагузи Реал,Манчестер не би био Манчестер да их не усере.Надам се да ће Тотенхем да разгузи реуматичаре и алкохоличаре из Милана.

Најмање занимљив пар Арсенал-Барса.Биће неизвесно неких 13 до 17 минута.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Bata Životinja

Stvarno užas, ali ne kapiram zašto Milanu ne igra pola tima... Pato izgleda na klupi, Pirlo i Ambrozini povređeni, a Bomel i Kasano nemaju ni pravo da igraju. Odbrana raspad. Sidorf ne igra na svojoj poziciji. Emanuelsona i Pata pod hitno u igru.

 

Onog Krauča trebaju da odrade u 89. minutu za Abijatija, neka lome noge za crveni karton ali onog degenerika treba sjebati. Prvo laktom udara u grudi Abijatija, onda mu je sasuo i nogu u glavu, brate volim ja muški fudbal ali pizdurinu Krauča treba odrobijati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...