Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

To breeee.KRIPL FAAAJT!!!

 

Kako god,fasisti ili ne,italijani su najuspenija evropska fudbalska nacija,i englezi mogu samo da im se saginju.

 

Gigs je englez.To kako se on izjasnjava nema nikakve veze.Eto,mogu se i ja izjasnjavati kao liliputanac,ali to ne menja cinjenicu da sam srbin.Isto kao sto Mita moze pricati sta hice,ali je liliputanac.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Fasisticki nastrojena da. Ustaski samo ustase. To je zverska nastrojenost. Znam pouzdano da su u Lici italijanski vojnici vise nego jednom streljali ustaske kordone i delili hranu civilima. :da:

 

Upravo, po broju ubijenih Srba red ide otprilike ovako

 

1. Ustaše

2. Bugari

3. Partizani i četnici

4. Nemci

5. Mađari

6. Albanci

7. Englezi

8. Italijani

 

 

 

Otac Rajana Gigsa zove se Danny Wilson, dakle nije uzeo ni njegovo prezime

 

Danny Wilson - Born in Wales to a Welsh mother and a Sierra Leonean father, he has at club level played rugby union (RU) for Cardiff RFC as fly-half (i.e. number 10). In rugby league (RL), he has played at representative level for Wales

 

Englez u pičku materinu!

 

Puši Kurac, Ćao Ćao!

 

Dakle Gigsova majka Velšanka, a majka Gigsovog oca opet Velšanka, sasvim logično je da je gigs - Englez.

 

PKČĆ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno cinjenica je da su najuspesnija fudbalska nacija , kao sto je i cinjenica da su proustasko/fasisticki nastrojeni :

 

1934. - Ubijen je jugoslovenski kralj Aleksandar I Karađorđević, "kralj Ujedinitelj", prva žrtva fašizma, kojem je - u planovima za razbijanje Jugoslavije - smetala njegova jaka ličnost. Atentat u Marseju, u kojem je ubijen i šef francuske diplomatije Žan Luj Bartu, organizovale su hrvatske ustaše i italijanski fašisti,

 

pavelic_mussolini.jpg

 

Pavelic i Musolini .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Четници и Италијани:

 

djujic1.jpg

 

Италијани ће ми увек бити дражи док се залажу за отцепљење Истре и Далмације. Пегави острвљани нек пуше *****. Уосталом, са навијачима Ливерпула не треба комуницирати.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@hail

Ajde bre covece,ti navijas za Partizan,klub koji su osnovali Pavelicevi borci i NDH-ovci.

 

Ti navijas za klub ciji se trener ustasa koji je podrzao oluju , koji je bratski klub dinama i za musolinijev juventus ciji svi navijaci podrzavaju ustase iz zagreba .

 

Уосталом, са навијачима Ливерпула не треба комуницирати.

 

Niti sa anonimusima . Ko si ti ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pfff,pricas svasta.Vikings su fasisti,a ne Drughi koji su glavna navijacka grupa.Musolini sa Juventusom veze ima koliko i Milosevic,a Zvezda i Dinamo su bratski klubovi samo u tvom paralelnom univerzumu.Sa druge strane,cinjenica je da su Partizan osnovale ustase,i za njega igrali NDH-ovci,kao i da im je u pocetku nadimak bio Zagrepcani.Pomiri se sa tim,oj sudbino kleeeetaaaa!!! :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja
organizovale su hrvatske ustaše i italijanski fašisti

 

 

Aleksandra Karađorđevića je ubio čovek koji se zvao Vlado Georgiev, po nacionalnosti MAKEDONAC. Iza njega je stajala makedonska teroristička organizacija VMRO, i eventualno ustaše. To se uči u osnovnoj školi.

 

PKĆĆ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna se dobro zašto su Srbi potpisali Trojni pakt, da odlože napad na Jugoslaviju, u međuvremenu se obračunaju sa Pavelićem i ukinu Hrvatsku banovinu, pa onda eventualno uđu u sukob sa Hitlerom, samo i to je pitanje, možda smo mogli ostati neutralni.

 

Ja ne znam zasto je kraljevina Jugoslavija uopste potpisala trojni pakt pa ga onda jos i pogazila(tj Srbi se posrali na njega).Idiotizam na kub.

Ako si vec dogurao do toga da ga potpises ili je trebalo odma reci Ae Hico,zajebi brate.

Sta su Srbi mislili koji kurac,zbog tog premisljanja najebasmo kroz ceo rat i jos nas jebase saveznici.

Il' si nindza il' si mindza,umesto da najebes samo od jednih,ili od nacista ili od saveznika,ovako najebali i od jednih i od drugih.

Zbog srpske mudrosti eto zasto je bilo toliko zrtava u tom ratu.

 

 

Nego,da se mi okrenemo ka vecerasnjoj utakmici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aleksandra Karađorđevića je ubio čovek koji se zvao Vlado Georgiev, po nacionalnosti MAKEDONAC. Iza njega je stajala makedonska teroristička organizacija VMRO, i eventualno ustaše. To se uči u osnovnoj školi.

 

PKĆĆ

Atentat u Marseju na kralja Aleksandra I Karađorđevića se odigrao u utorak, 9. oktobra 1934. godine, prilikom njegove zvanične posete Francuskoj, u Marseju, na trgu Berzamski, u 16 časova i 20 minuta.

 

Atentator, Vlado Černozemski, poreklom Bugarin[1], pripadnik Unutrašnje makedonske revolucionarne organizacije (skraćeno VMRO), usmrtio je kralja Aleksandra sa četiri metka, a jednim je lakše ranio francuskog ministra inostranih poslova Luja Bartua, koji je usled neadekvatne medicinske pomoći iskrvario i umro.[2]

 

Oko atentata su sarađivali ustaše i VMRO, koji nisu želeli da Hrvati i Makedonci[3] (koji su smatrani Bugarima[4][5][6]) žive u kraljevini Jugoslaviji nego u nezavisnim državama Makedoniji i Hrvatskoj.[7] U atentat su bile umešane i pojedine strane sile, u prvom redu Musolinijeva Italija, koja je imala teritorijalne pretenzije ka Jugoslaviji, odnosno njenoj jadranskoj obali.

 

solidarnost_juve_navijaci.jpg

 

tempo1.jpg

 

zvezda-dinamo-maj-1980.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Puno ime je VLADO GEORGIEV CERNOZEMSKI, ne pravi se lud.

 

A potpuno je svejedno ko je finansirao, jer nije Italija stvorila ustaše i makedonske teroriste, već je za to odgovoran tupavi Aleksandar, kada su mu Nikola Pašić i Vojvoda Mišić govorili da ne stvara Jugoslaviju on ih nije slušao, jel trebam da ga žalim?

 

Žalim što ga Srbi nisu ubili 1916. godine.

 

PKĆĆ

----------------

 

 

Ontopik, možda Arsenal i dobro odigra, daj Bože da je Venger nešto smislio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebiga, mozda smo bili na istoj strani sa Englezima a suprotnoj sa Italijanima,ali(uvek ima neko ali)...

 

Istina je da su Italijanski vojnici bili zastitnicki orijentisani prema srpskim civilima, nebrojeno puta su sprecavali pokolje u NDH zbog cega ih Hrvati dan danas ne vole, takodje su bili stacionirani i na Kosovu i Metohiji (tadasnja velika albanija) i tu su stitili obicno stanovnistvo koliko god su mogli, obican italijanski vojnik ista nije imao protiv Srba, narocito su se trudili decu da zastite, ovo znam jer mi je rodbina poreklom odatle i nikad nisu imali ni 1 ruznu rec da kazu o zabarima.

Sa druge strane Englezi nam mozda jesu bili saveznici ali su nas oduvek iskoriscavali kao topovsko meso, i posmatrali na sa visine, kao najobicnije varvare, divljake, gledaju na nas kao na jednu od svojih kolonija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Jebeni Aleksandar branio hrvatsko primorje od Italije, a gde je to hrvatsko primorje danas? Je li moguće da neko nakon svega, u 21. veku lupeta o Aleksandru, idiotu nad idiotima?

 

Čovek je umislio da je toliko pametan da kada mu je Mišić rekao da vojska 1916. započne gerilsko ratovanje (koje su partizani usavršili u WWII), on je rekao ''Šta će nam to, hajdemo preko Prokletija da PROŠETAMO I NADIŠEMO SE VAZDUHA''

 

I 150 HILJADA SRBA JE OSTAVILO ŽVOT NA PROKLETIJAMA

 

JEBO TE ALEKSANDAR!

 

PKĆĆ

Edited by Bata Životinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve veze ima gde je sad primorje ? 100 gd.posle njega ? Procitaj sta o njemu misle eminentni istoricari a ne tvoji ocigledno izvori iz Obraza, 1389 i ostalih nacistickih organizacija .

 

@metal guru , znaci dodjemo na to da su italijanski fasisti bili zapravo srpski andjeli cuvari ? nisam znao za tu istorijsku cinjenicu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne moras da mi izvrces reci ili ubacujes izraze koje nisam upotrebio, nemam ja potrebu da opravdavam fasizam i nacizam, koji su mrski svakom normalnom coveku. Ali ovo sto sam rekao je istina. Niti su nas Italijani kao neprijatelji mrzeli iz dna duse, niti su nas Englezi kao saveznici voleli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

Kakve veze ima gde je sad primorje ? 100 gd.posle njega ? Procitaj sta o njemu misle eminentni istoricari a ne tvoji ocigledno izvori iz Obraza, 1389 i ostalih nacistickih organizacija .

 

 

O Aleksandrovom fanatizmu koji je pokopao srpsku naciju u XX veku pisao je i npr AKADEMIK Milorad Ekmečić, Aleksandra mogu da hvale samo Nataša Kandić i njoj slični, a opšte je poznato nekome ko ne traži podatke po wikipediji da srpski generali nisu hteli da idu preko Prokletija već je to Aleksandar učinio zbog njegovih britanskih i francuskih ''prijatelja'', pa umesto da brani nejač u Srbiji išao da se bori po nekim solunskim frontovima, jad i beda od čoveka, trebali su ga koknuti 1916.

 

hajde da mi neki principijelan čovek spočitava nešto u vezi mojih stavova, ali brate marš u Rusiju ako ti Italija smeta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...