Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Guest Bata Životinja

Jebiga, možete vi da računate to kako god hoćete, ali očigledno niste pogledali dovoljno sezona da bi rekli ''pa u pičku materinu, ovo je sve isto jer svi igraju kao pičke'', i onda pustite pesmu Ramba Amadeusa ''te jedno te isto te jedno te isto'', pa vam možda proradi glavna žila u mozgu.

 

Ovakva vrsta fudbala je s ljudske strane nedopustiva i užasno dosadna, i to će im se obiti o glavu kad tad, ne bi me uopšte začudilo da ljudi počnu da gledaju brazilsku ili neku azijsku ligu intenzivnije nego evropske debile, ili pređu na američki fudbal, kad već gledamo ljude koji se krljaju i imaju deset bekova, šta će nam loša kopija pored živog originala. Jest da ne šutiraju toliko loptu ali bar su original.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jadni decace, od silnog kurca u ustima i sperme, totalno si pobrkao loncice...znam da ti nije lako, ali svaka bolest ima leka, nada umire poslednja, moras verovati, mozda se nadje resenje i za tvoju bolest.Sanse su male ali nikad se ne zna.

Edited by Nesalomivi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеботе ово има само на јуметалу...Овај прича да је Мурињо лош тренер,овај да је Верона огроман клуб а Ливерпул мизерија,Дрогба долази у Рому,Мексес је митско биће...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

...Milan ima najjaci stoperski tandem u svetu...

YUM je cudo,prepun dijamantsko izvajanih strucnjaka koji znaju ono sto 99,9% ljudi ne zna.

 

Ajde Lemi, ne stavljaj samom sebi kurac u usta i kad moraš i kad ne moraš, znaš i sam da ja to nisam nikad rekao, iako si ti lupio da Silva nije srednji bek.

 

A nisam ni rekao da je Murinjo loš trener, ali da nema muda - nema. Jednom je doduše imao sa Čelzijem protiv Barse, ali su ga sudije zajebale. Možda i od ovog Reala napravi nešto. Samo jedna stvar je sigurna, od Intera go kurac ostao i pre i posle i za Murinja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

ja sam lepo rekao centralni bek, i to mu je primarno, univerzalno, neustaško ime.

 

Na to si ti odgovorio

 

1. On nije bek

2. On nije genijalan.

 

Dakle, od sada nemam šta više da polemišem na tu temu, idi pa nekog drugog provociraj, svi lepo mogu da pročitaju šta sam ja napisao a šta ti odgovorio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

shvatam ja da on smatra da je bek krilni odbrambeni igrač i to je to, a štoper srednji bek, ali ja nigde ne rekoh da Silva igra na krilu, jebiga, Lemiju je teško da prizna da nije bio koncentrisan i da je lupio, ne znam zašto je to toliki problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam lepo rekao centralni bek, i to mu je primarno, univerzalno, neustaško ime.

 

Na to si ti odgovorio

 

1. On nije bek

2. On nije genijalan.

 

Dakle, od sada nemam šta više da polemišem na tu temu, idi pa nekog drugog provociraj, svi lepo mogu da pročitaju šta sam ja napisao a šta ti odgovorio.

 

Covece , bek i stoper ne moze biti isto !

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

shvatam ja da on smatra da je bek krilni odbrambeni igrač i to je to, a štoper srednji bek, ali ja nigde ne rekoh da Silva igra na krilu, jebiga, Lemiju je teško da prizna da nije bio koncentrisan i da je lupio, ne znam zašto je to toliki problem.

 

Rekao si bek.Zna se na sta se misli kada se kaze bek,na desnog ili levog odbrambenog igraca koji deluje po krilima,a ne na stopera.Ajd sada prestani plakati,ko neki Kalimero si.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...