Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Produzetak,ali je su celu utakmicu zabari dominirali.Secam se tekme ko dan danas,i dobro se secam koliko sam se krstio sto zabari nisu igrali bunkercinu celu tekmu.

No jebes zabare,koga boli kurac za njih u kompletu,samo Grande Aleks!!! :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Tu5D4QNsBWo&feature=related

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

daj bre, Nemci nikad nisu manje od četvrtfinala odigrali u zadnjih 40 godina, kakvi bre Italijani, dobili su prvenstvo na penale i provokaciju Zidana.

 

Nemci su u top4 poslednja tri svetska prvenstva, a i sada su zaslužili finale jer su bili bolji od Holandije koja se očajnički branila protiv Španije, dok su Nemci odigrali kao mudonje i izgubili.

 

Ali Španija je završila svoje, na sledećem prvenstvu neće biti Vilje, Pujola i Ćavija, ćao ćao chupar la polla.

 

Dakle, bolje se drži lige nego reprezentacije, nemaju tu Italijani šta da traže, usralo ih 2006. kao i Grčku na Evropskom prvenstvu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

jebiga, volim ja Italijane, ali reprezentacija im nije ni za kurac

 

pa oni su jedva prošli Hidinkovu Australiju u osmini, na jedvite jade, o sramotnom finalu da i ne pričamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvo sramotno finale covece?Pobedili zasluzeno,bili bolji i cao.Manite se tih Materaci/Zidan gluposti,takvih stvari ima na svakoj jebenoj utakmici.Ko je kriv Zidanu sto je malouman,celu karijeru je pravio takve gluposti.

 

Sto se tice Australije si u pravu,ali sve ostale tekme su dobili laganica i zasluzeno boljom igrom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

 

Трне, јесте била појам, али након афере са намештањем квалитет лиге је у курцу.

Погледај само посету...још мало па ће бити на нивоу Јелен лиге.

 

Да се разумемо, ценим ја Серију А. Уз Бундес, најрадије гледам италијански фудбал.

Нема више ту дражи као што је било док је Михајловић играо за Лацио, Шевченко владао у Милану, Јуве био доминантан...оног часа кад је Јуве избачен, а осталим екипама одузети бодови, лига је отишла у мајчину. Много ће воде да протекне док се ствари не врате на своје место.

slazem se ja sa tobom...nisu vise zabari sto su nesto bili,ja sam samo rekao da ni nemci ne zasluzuju.bolje dati rusim,bice im liga sve jaca i jaca...ne gledam preterano nemce,ne svidja mi se...mislim da je to dobar fudbal,al ne vrhunski...i mislim da oni ne mogu da nadju 4 tima koji ce moci da budu konkurenti u ligi sampiona...2 jaka mogu,treci tesko,a 4ti mislim da je nemoguce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

kako bre bili bolji od Francuza, jesi li ti gledao uopšte utakmicu? To je bila dominacija skoro i nakon Zidanovog crvenog, nisu znali žabari da se sastave sa loptom 120 minuta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa svabe ni tamo nisu dobre,jebote zivot.A da ne pricamo da je Barselona u poslednjih 5 godina bila dva puta prvak Evrope.Pa jebote,je l' ti vidis sta pises?

 

Ko je pominjao da su Švabe tu dobre? Govorio sam da ne treba da izbacuju to jedno mjesto Italijanima nego Špancima, mislim tako bi trebalo da je pravde. Izvlače ih Barselona i Real, a ostatak lige se raspada. Kontaš sad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko je pominjao da su Švabe tu dobre? Govorio sam da ne treba da izbacuju to jedno mjesto Italijanima nego Špancima, mislim tako bi trebalo da je pravde. Izvlače ih Barselona i Real, a ostatak lige se raspada. Kontaš sad?

 

Ajde procitaj jos jednom moj post,nemoj odmah glavom kroz zid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

YUMETAL SVISLAJON IZ SRPSKOG ITEBEJA,OPSTINSKA LIGA ZITISTE-NOVA CRNJA

 

JA SAM KRILO KO RUMENIGE

 

 

 

EDIT:BROJ 11

Hail ce igrati moj partnera u stoperskoj liniji,mi smo uigrani vec.

Dakle,igramo dijamant.Za sada ovako:

 

????

???? Lemmy Sixx Hail Metal ????

 

????

 

Blagoje ???

 

Trne (Gaspar)

 

???? ????

 

Jebeni YUm,nece da mi razvuce krila.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...