Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

s obzirom sa sve do sada spomenute okolnosti, nijedan igrach ne bi trebao da dobije drugi zuti za ono shto je van persi dobio, a kamoli on koji jeste koliko-toliko "faca" (i po mnogima legitimni naslednik upravo bergkampa kojeg spominjesh).

 

али их добијају, јер су таква правила. играч који шутне лопту после судијског звиждука добија јавну опомену.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

али их добијају, јер су таква правила. играч који шутне лопту после судијског звиждука добија јавну опомену.

 

Sta u pravilima pise za hvatanje za vrat ?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali su i pravila da se drugi žuti karton dobija za mnogo teže stvari, jer posle toga naravno sledi crveni. Nije isto da šutne loptu posle sudijinog zvižduka i dobije drugi žuti, aka crveni, i da startuje na igrača, a ne na loptu, i dobije drugi žuti i samim tim i crvenim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj ne lupajte, drugi žuti se daje i za svlačenje dresa. Barselona ih je rastavila od života, a Mesijev prvi gol je čista umetnost. Mrzim ta govna, mrzim i njihov stil igre, ali sinoć su unakazili pacijente francuske pedofilčine.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj ne lupajte, drugi žuti se daje i za svlačenje dresa. Barselona ih je rastavila od života, a Mesijev prvi gol je čista umetnost. Mrzim ta govna, mrzim i njihov stil igre, ali sinoć su unakazili pacijente francuske pedofilčine.

 

Ovako i ja mislim, minus teške riječi za Vengera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

и због тог другачијег третмана је Барса прошле године покрадена у полуфиналу. а не знам само шта има да се жали Арсенал? не шутну ни једном на гол и треба као да прођу даље?!

 

post-192-12726470351494.gif

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je to super al Buskec je kultna licnost jucerasnje utakmice...mentolu niko nije javio da se na poluvremenu menjaju strane.

 

Trebao je "nikad nisam ja kriv" Bendtner malo da zakuva...mnogo su me iritirali sinoc ovi,preteruju sa onim dodavanjima(izgleda to kul,ali nekada bas smara) i neckanjem ko ce da sutira....mada bi Barsa opet prosla,juce se Arsenal nije video.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niko ne spori da je Barselona unistila juce Arsenal, ali jednostavno sudija je, po mom misljenju, ubio samu igru kada je pokazao drugi zuti karton Van Persiju i time je prakticno odsvirao kraj. Mislim da ekipi kao sto je Barselona uopste nije potrebno ovakvo forsiranje od strane sudija, jer imaju tim koji je u stanju da pobedi svakoga, samo sebi prave ljagu na imenu koja je poprilicno velika i bez ovoga. Podseticu samo na utakmicu protiv Celsija 2009. godine kada za Celsi nije dosudjeno nekoliko jedanaesteraca. Upravo zbog jucerasnje utakmice bih zeleo da ih neko izbaci samo zbog kriminalnog ponasanja. Ne znam zaista ko bi to mogao da bude, ali neko mora. Neko jednostavno mora da stavu tacku na ovu bajku Barseloninu.

 

Sto se tice vecerasnjih utakmica, ocekujem prolaz Totenhema i Salkea... Mada sve je moguce!

Edited by El Pistolero
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Огавне манекенске пичкетине.

Милан доста бољи у првом полувремену,стисли су Тотенхем. Онај Гомеш је невиђени киксер,за њега је Стамени поуздан.

Видим да је у Немачкој нерешено,тамо се надам пролазу Шалкеа.

П.С. Аца у топ форми. Такозвана златна супер измена.

Edited by El Karnisero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ово је Мијаљевић, чобане.

 

Сличан глас имају. :D

Дивно,још само Интер да испадне.

Ували Шалке и трећи на крају,све иде како треба. Још да поред Интера испадну и Реал и Манчестер и бања.

Edited by El Karnisero
  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

не шутну ни једном на гол и треба као да прођу даље?!

 

2009. godina, utakmica protiv Celsija. Barselona upucuje prvi sut na gol u 93. minutu i, zamisli, prolazi dalje! Necemo spominjati ostale detalje te utakmice, to je vec svima poznato.

  • Upvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Боже сачувај, Тотенхем далеко да догура... Они су далеко догурали самим играњем у Европи... Битно је да се Милан посвети освајању титуле у Италији, ово је секундарно такмичење у рангу ''Трофео Берлускони''.

  • Upvote 1
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

jbt onaj Totenhem napravio bunker nikad veci.. sramota za tim koji je bio jedna od najefikasnijih u evropi na svom terenu..

Barsa se provukla opet. mislim jesu oni bolji tim i sve to ali brate onaj penal je smejurija.

 

Roma ispusila po svim ocekivanjima. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...