Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

Ovde je samo pitanje koja je ekipa smesnija . Partizan drzi dobro loptu , ali nista od konkretne igre . Na svakom iole ozbiljnijem zaletu odbrana i sredina su padali . Sreca vasa pa Genk nesto i nije napadao , cak mi se cini da bi slabo to oni radili i da nisu dobili crveni . Jedina sansa partizana je publika . Ako zataje i grobarske eckip ispasce , u suprotnom dva - tri razlike je sigurno .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scepovic po obicaju kreten...Imamo rezultat ali sad ce cuvena pickasta igra, cuvanje rezultata, primljen gol i onda kilavi napadi bez efekta...uvek je tako...

Tek sad se vidi koliko je bilo glupavo to sto su u Belgiji u finisu igrali pickasto, umesto da su dotukli protivnika...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ilic katastrofa , lik ne moze da dise , u kolapsu je ! Tvrdim u boljom sam formi od njega !

Volkov fantastican igrac , u reprezentaciju , mozda ne u prvih 11 ali definitivno je reprezentativni potencijal !

 

Saglasan sam sa Nesalomivim , sad ce jugoslovenska skola fudbala , vec su se povukli , mora se dati jos jedan gol , mora !

 

Smrt fasizmu , ziveo Partizan !!!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj Genk je kurac od tima, samo da Partizan ne odigra svoje prepoznatljivo- imamo prednost i igramo k'o picke. Jedino tako mogu da vam daju gol. To potvrdjuje i ona prilika pred kraj poluvremena, da nemaju tolikog slepca u napadu, dali bi opusteno gol, a ni iz cega stvorise priliku.

 

Ponisten gol dok pisem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo rekoh , predispozicije za eliminaciju su sledece : da igra Vukic !

Kad tome dodamo retardirani fudbalski mentalitet neuspeh je ocigledan ! Ruka na SP , bespotrebna ruka danas , to nije slucajnost , to je jugoslovenska skola fudbala .

 

Nije mi zao sto necemo igrati LS , i onako bi smo sve poraze imali , zao mi je sto ce sad uslediti rasprad sistema .

 

Odbrana ocajna , jedino Volkov vredi !

Edited by Hail Metal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo rekoh , predispozicije za eliminaciju su sledece : da igra Vukic !

Kad tome dodamo retardirani fudbalski mentalitet neuspeh je ocigledan ! Ruka na SP , bespotrebna ruka danas , to nije slucajnost , to je jugoslovenska skola fudbala .

 

Nije mi zao sto necemo igrati LS , i onako bi smo sve poraze imali , zao mi je sto ce sad uslediti rasprad sistema .

 

Odbrana ocajna , jedino Volkov vredi !

 

Lepo receno. Ionako bi sve gubili u Ligi sampiona, jedino mi je drago sto sad lopovska uprava, nece ukrasti mnogo miliona, ionako ne ulazu nista...

Stanojevic picketina, cuvao je rezultat u Belgiji, to se osvetilo...Vukic stetocina matora, Miljkovic i Scepovic retardi, uprava retardi i lopovi...dakle, sve ocekivano...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вукић човек лего мало да одмори, задихо се . Тај менталитет глисте ме највише нервира, они клинци су гризли, а не ко бабе ( Вукић мртви ) да се шетају по терену !

Edited by Ancalagon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volkov stvarno igra fenomenalno. Šćepović i Miljković katastrofa, al' penala nije bilo, jebi ga...

 

Istina je što kaže hail da će sada uslediti raspad sistema, teško da ćemo dovesti i Smiljanića i ostale igrače koje je trebalo da dovedemo još pre Genka, a ne da se čeka četvrto kolo kvalifikacija. Ilić i Vukić starkelje, ne mogu da izdrže 40 minuta utakmice, katastrofa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, ja sam bio u fazonu- Koji kurac, mu lice skroz krvavo pa ne moze ili sta vec, a ono njemu nista. Lego covek da odmori malo. :haha:

 

Onaj Volkov mnogo dobro igra, mada ga u odbrani bas i nema. Sve u svemu, vidi se da vam je uprava jos gora od nase, za one silne pare sto uzeste, apsolutno nista od tima niste napravili u odnosu na ono sta je moglo da se uradi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...