Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

To je taj, srpsko-jugoslovenski retardirani mentalitet, pravis glup penal, kad protivnik nema nikakvu sansu da da gol...retarda Miljkovica bi proterao da igra u Lisicjem potoku...Scepovica takodje, jebao ga tata u dupe koji ga gura...kao i svi menadzeri...

Edited by Nesalomivi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio je penal. Partizan nije zasluzio da igra Ligu sampiona i ako je bolji tim od Genka. Cinjenica je isto da je sastav Partizana za ovu sezonu slabiji nego prosle. Pitam se kuda odose oni novci od ulaska u proslu LS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

GLAVNI SUDIJA DE SOUZA POGOĐEN U GLAVU!

BEOGRAD - Glavni sudija meča Partizan - Genk Manuel de Souza iz Portugala pogođen je u glavu!

Incident se dogodio posle završetka meča, a kako saznajemo sudija je pogođen tvrdim predmetom, najverovatnije upaljačem.

Zbog ovog incidenta, ali i ulaska navijača crno-belih u teren, Partizan će rigorozno biti kažnjen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sudija jeste jedva docekao da svira penal, ali to je uvek tako, mater im jebem...

Ali i ovi nasi igraci su neopevani kreteni, promasi cistu loptu pa igra rukom tj. pogodi ga...dete mu mrtvo jebem retardirano...cim sam ga video kad je usao protiv Sampdorije, rekao sam, ovaj uplaseni debil ce zasrati...i tad je zasrao, poklonio gol Sampdoriji...i uvek ce biti debil...Jos veci debili su navijaci koji ne najure upravu...ali sta ces, kad vodje suruju sa upravom i uzimaju pare, a klinci jos u tim vodjama vide idole...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Penal je bio. Ali to ne menja cinjenicu da je sudija zesca debilcina.

Uglavnom, ovo je bilo jedno od vecih razocarenja. Nisam ni mogla da sanjam da cemo izgubiti od vidno losije ekipe. Nisu ni prismrdeli golu kako treba, jednu postenu sansu su imali. A Stanojevica jeb'o i Miljkovic i Scepovic zajedno... Saletu i Medi svaka cast na igri.

I pitanje za one koji su bili na utakmici. Koliko se para skupilo za Kosovo? Zivo me zanima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dugo se nisam ovoliko nervirao oko partizana. mozda nisu zasluzili da prodju u ligu shampiona, ali su definitivno bili mnogo bolji nocas i zasluzili su to vishe od mrtvog genka. bar se uprava nece nakrasti, a ako prodju u ligu evrope, mozda i uzmu koji bod ili chak prodju grupu, pod uslovom da igraju kao nocas, da grupa ne bude zajebana i da pajseri kao shto su shcepovic, babovic i vukic ne dobijaju znachajnu minutazu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

posteno bi bilo da su se penali desili...obe ekipe nisu za dalji deo takmicenja...jako bleda igra partizana,ali bolja nego oni panjevi iz belgije...oni klinci iz partizana su odlicni igraci...to treba cuvati...volokov dobro odigra tekmu,cak i kljuse rnic...scepovica neko gura,standard...ilicu i vukicu treba dati bocu sa kiseonikom...kamara se trudi...stojkovic je boze sacuvaj...sudija pogubljen,al nije to sada da se kaze da je njih pustio...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

zaboravih da pohvalim volkova, odushevio me dechko. od ostalih medo bio dobar, a nije ni mali markovic losh, bar po onome shto sam video nocas. onaj babic se malo preserava sa nekim tzv. atraktivnim potezima, ali chini mi se da nije losh igrach. nikad mi nece biti jasno na koju foru stanojevic ostavi vukica celu utakmicu na terenu. trebao ga je izvaditi odmah nakon penala i ubaciti nekog napadacha, jovanchica npr. nije imao shta da izgubi time. al' ajde, bilo pa proshlo. nek igraju ovako u ligi evrope i ja zadovoljan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Био је пенал. Ретардирани Миљковић је био најгори играч прошле сезоне (уз Вукића). Мајстори настављају и ове године исто.

Нисам видое то кад су судију погодили упаљачем. Видео сам само кад је неки мајстор генкчане гађао патиком. За следећу утакмицу, ако нас не избаце или испразне стадион због упаљача, боси ћемо да улазимо унутра.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jovančić je imao parne kartone + je nešto povređen izgleda.

Ali bitno je kako je dobio oba kartona. Prvi za skidanje dresa, a drugi za šutiranje lopte posle sudijinog zvižduka. Koliki idiot treba da budeš za to? :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ајмо жене фанки фанки

 

Игра одлична, резултат срање. Јеби га.

 

Није Партизан остао без Лиге шампиона, него је Лига шампиона остала без Партизана.

Edited by Underkuruz
  • Upvote 2
  • Downvote 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није Партизан остао без Лиге шампиона, него је Лига шампиона остала без Партизана.

 

:haha::haha::haha::haha::haha::haha:

 

Jebote zivot,taman si izasao iz jednog vrtloga lazi i obmana i odmah upao u drugi.

  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha:

 

Stvarno Kuruze, nemamo kvalitet za Ligu šampiona, šta se tripuješ. :haha: Ne mogu Vukić i Ilić da igraju, mora što pre da im se nađe zamena inače će nas i u domaćem prvenstvu svi pretrčavati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:haha::haha::haha::haha::haha::haha:

 

Jebote zivot,taman si izasao iz jednog vrtloga lazi i obmana i odmah upao u drugi.

 

Је л' могуће да мислиш да сам озбиљан?

 

 

:haha:

 

Stvarno Kuruze, nemamo kvalitet za Ligu šampiona, šta se tripuješ. :haha: Ne mogu Vukić i Ilić da igraju, mora što pre da im se nađe zamena inače će nas i u domaćem prvenstvu svi pretrčavati.

 

Фали нам један нападач, један везни и нормалан десни бек за ЛШ. За ЛЕ имамо прилично солидну екипу.

Игра је заиста била добра, ови су имали једну једину шансу (оно кад је тип млако ударио главом). Можда може да се помене и оно кад је Стојковић ухватио лопту, ал' то није било из акције.

 

Жреб је сутра, треба да испадне неко од носилаца да бисмо ми постали носилац.

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...