Jump to content

Liga Šampiona


.:Thor:.

Recommended Posts

http://cde.cerosmedia.com/1U4ed90164a9dea853.cde

 

Ова листа је врхунац будалаштине. Роналдо 20,Инзаги 36. а Раул 4. Роналдињо 45,Ефенберг 43,Буфон 42 а ЈЕРО 41? Сколс 14? Пипо је 36,Боже сачувај и саклони. Јесу ове листе увек идиотске али ово стварно нема смисла.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Колико је само ретардирана одбрана Валенсије.

 

Барса са трећим тимом против Кежмана и компаније. :rockdevil:

barsa igra sa njenim timom odlicno...omladinci igraju njihovu standardnu igru...preslikanu,jako disciplinovano..svaka cas na zalaganju...

 

Дортмунд нема екипу за два фронта. Прошле године су зајебали и Лига УЕФА и Куп Немачке и определили се за првенство.

 

sto se mene tice,dortmund nema ekipu...koprcaju se...meni cudno sto ove sezone nisu pali na 10omesto u prvenstvu...izgeda da se tu na takticko-igrackom smislu radi mnogo...

Управо то за Швабе.

 

Па, екипа реномеа једног Арсенала би морала боља да буде. Ко год да им игра.

 

Него, размишљам нешто. Ајде што је АПОЕЛ показао неке ствари, али ми се све чини да би наши клубови могли и на овај Плзен да се угледају. Имали су зајебану групу, али нису ни против Барсе ни против Милана играли као пичке. Муда на терен и то је то.

plzenci su igrali rasterecno protiv nezainteresovanog milana,al su u svakom slucaju bolji sto se tice zalaganja od nasih timova,sto u principu nije ni tesko...

 

meni se na toj tekmi svideo prvi gol milana...pato daje loptu robinju,istrcava 10 metara,prolazi mu iza ledja i desava se gol...kriskros,bez treceg...odlicno...

 

 

 

Dortmun ima sasvim dobar tim, ali nemaju iskustva u Evropi i generalno igranju na vise frontova, ne moze se to promeniti za 1 sezonu. Ostao im je jos samo kup i sugaran sam da ce i to da batale, sada im je prioritet da budu u prva 3 u Nemackoj.

 

Zna Klop sta radi.

 

 

pravi tim za evropu ima tim za sve...tako barem nesto gledam...nisu mi neka ekipa...mada,iskreno,ocekivao sam da sada budu negde u donjem domu bundeslige...jedini je tu meni bajern konstantan,a ostali su nesto tipa "dust in the wind"...ako opet ostanu medju kandidatima za ligu sampiona,onda se ocekuje jos jedna ozbiljana ekipa u nemackoj...

 

Hahahah kakav car. :haha: Sto se tice utakmice, samo cu reci Drogba i nista vise. :rockdevil:

 

droga je meni vanserijski napadac...svaka mu cast...

 

 

sto je najgore,valensija igrala lepo,hrabro,trudili se,al ih nije hteo gol...takve stvari prave vrhunske ekipe i one koje mogu da igraju sa vrhunskim ekipama...nije valensija pored truda i dobre igre vrhunska skupina...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvo divno fudbalsko vece!Popusili smrdljivi govnjivi englezi,ustase dobile 7 komada,prosao Napoli...sjajno!Jos da je nekim slucajem mogla i horda zla ispasti,pa to bi bilo prekrasno.

 

Ne mora se ni igrati LS vise,neka odigraju Barsa i Real jednu tekmu i ko pobedi prvak je i cao.

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...